Şimdi Ara

POLİS İFADE İÇİN BENİ ÇAĞIRDI BAKABİLİRMİSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • suncyB (4 mesaj) tostu kaça kıstırin (1 mesaj) ZordHashnet (1 mesaj) ANTİ BUG (1 mesaj) ÖLÜCÜ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (4 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> POLİS İFADE İÇİN BENİ ÇAĞIRDI BAKABİLİRMİSİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    758 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar şimdi şöyle açıklıyım eve polis geldi sabah 9 suları ifade için karakola çağırdı gittim bir şahısa ait olan kredi kartından kargo ile yada normal bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapılmış benim ismim geçiyor ve şahıs benden şikayetçi oluyor fakat ben o kişiyi tanımıyorum ve hiçbir şekildede kredi kartı olaylarına girmedim ama nasılsa benim adım çıkıyor sizce birşey olurmu anlayanlar yardımcı olabilirmi ifademi verdim ve benim başka yapabileceğim birşey varmı dedim yok dediler . Birşey olursa aranırsın yada eve mahkeme kağıdı gelir dedi . Benim suçsuz olduğum halde bu şekilde yargılanmam sizce normalmi .

|
    |
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Yargılanma değil o hocam soruşturma, daha mahkeme aşamasi gelmemis yani biri bi iddiada bulunmuş savcı da polis araciligiyla meselenin gerçek olup olmadığını araştırıyor.. Eğer mesele gerçek derse dava açılması için iddianame düzenler mahkemeye gönderir kabul edilirse duruşma günü verilir sana tebligat gelir; ama ilgim alakam yok diyorsan bişey çıkmaz bu işten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    Birisi su arkadasa turkiye'de yasadigini hatirlatsin.

Olm adamlar ergenekon mokuna yillarca hapis yattilar.

Seni bir solukta harcarlar.

Ama bir sey olmaz korkma. Olabilir de aslinda. Bilemedim.

|
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Korkulacak bir şey yok. Sorarlar cevaplarsın sonra hayatına devam edersin boşuna gerilme hacı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    Yargi bos birakimaya gelmez ne istiyorlarsa yap ifade ver
    |
    |
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Anladım ilgi alakam yok zaten birisi kargo gördermiş felan zaten ne kargo aldım nede kredi kartı olayına girdim benlık sıkıntı yok sadece boş kafaya takıyorum .
    |
    |
    trustem.111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11036 Mesaj
    Kardeş kargoda illa tc isteniyor teslimatta kısacası birşey olmaz gidip kargo firması ile konuşup tc den baksınlar 5 yıl gerşye dönük kayıtlar var kargocularda bulunur illa.

• Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aynen öyle dostum kargoya ne imza attım zaten nede birşey yaptım geçen gün aklıma geldi 1 yıl önce felan kargo gelmişti kapıdan direk yolladım ben tanımıyorum kimden geldiğini felan bilmiyorum diye .
    |
    |
    Fast_Tortuga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    sen yapmadisan alisverisi korkma bisey olmaz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1883 Mesaj
    Kimlik bilgilerin vs kullanılarak dolandırıcılık yapmış olabilirler diyecem fakat 92 doğumlular ve öncesinin kimlik bilgileri çalındı,ya da iyice düşün kimlik bilgilerini en son nereye verdin vs iyice aklını kurcala
    Dolandırıcı zaman kazanmak için senin bilgilerinle işlem yapmıştır dolandırılan şahısta senin ismini vs bulduysa polise şikayet etmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTİ BUG -- 2 Mayıs 2016; 14:32:17 >
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kimlik bilgilerimi bu zaman kadar hiç kimseyle paylaşmadım kargo felan dedikleri için kimlik bilgisiyle alakası yok bi ara kargo gelmişti onun için sıkıntı yok benim açımdan kargoyu felan almadım çünki .
    |
    |
    ANTİ BUG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.