Şimdi Ara

(Polemik konusu değil) Arda'nın talibinin olmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arda Turan yeni teknik direktör Ernesto Valverde ile doğru dürüst iletişim bile kurmadan gözden çıkarıldı. Öyleki 25 kişilik takımın 22 kişilik kadrosuna alınmıyor. Bu problem her oyuncu için olabilir. Yaya Toure vs. Her oyuncu Barcelona'da da oynamak mecburiyetinde değil. Belliki Arda için yol ayrımı. Fakat tam da burada , transfer olmak için talip olan kulüp olması gerekir. Arda'ya talip olan kulüp yok. Koskoca Dünyada Arda Turan'ın taliplisi yok. Burada bir durup düşünmesi gerekiyor. Şuan tek talibi Kiralık teklifiyle Galatasaray ki bence Galatasaray'a kiralık gelecek çünkü Barcelona'da oynama ihtimali yok gibi gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılmıyorum düşüncelerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Katılmıyorum düşüncelerine.

Sizin görüşünüz nedir bu konu üzerine?

• quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Arda çok kaliteli bir futbolcu Barça kiralık göndermiyor,

satmak için 35-40 civarı bonservis istiyorlar.Alan takım daha satamaz yaşı geldi 30 a.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Arda çok kaliteli bir futbolcu Barça kiralık göndermiyor,

satmak için 35-40 civarı bonservis istiyorlar.Alan takım daha satamaz yaşı geldi 30 a.

İlla satış yapıp para kazanmak zorunda değil ki? Değerli oyuncuyu günümüz şartlarında o fiyata almak makul. 3 sene üst düzey verim alsa parasını çıkartır zaten. Bence asıl sorun satılacak bir talibinin olmaması.

• Inter var
  • Nihatın başardığının 10 da 1 ini yapamadı ama İbra nın egosuna sahip balonun teki.
  • Kotu oyuncu oldugu icin degil kotu karakter oldugu icin boyle oldu. Balon, reklam transferi vs. diyenlere hic katilmadim Atletico'da iyi bir oyun oynuyordu cunku. Barcelona icin yeter yetmez orasi ayri ama, Barcelona icin yeterli yetenegi olsa bile bu havalarla tutunamazdi. Ronaldinho mesela tutunamadi

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Atletico sisteminde kazma olmayan her futbolcu parlıyor arda kazmanın bir tık üstü kürek diyorum ben iyi oyuncu asla değil o dönem 40 edecek bir oyuncu asla ve asla değil çok açık net.

• la liga izleyicisi olarak arda ilk atletico ya geldiginde destekliyordum.

arda bu destekledigim donemde ve sonra atleticodaki en iyi döneminde bile ne hızlı oldu ne de kondisyon olarak yeterli ya 60 a kadar sahada dururdu ya da ondan sonra çıkarılırdı.

barcelona oyle yetenek isteyen bir kulup degil pedro yillarca tozunu attırdı ama hızlıydı, orta sahada oynasa diyelim cabuk degil.

bana göre kalite olarak rakiticden farki yok, rakitic oynuyorsa bu da oynayabilir ama rakitic it gibi kosuyor fark orda.

• Zaten kimse kendisine talip olmadığı için sanırım devreye hatırlı siyasileri soktu ve GS'nin kendisine bir şekilde talip olması için uğraşıyor. Yoksa Dursun Özbek bile şu Arda'ya talip olunmayacağını bilecek kadar futboldan anlıyordur.

• gs mis gibi kadro kurdu , gelsin de takımı yavaşlatsın ağbi kontenjanından leşçuk ile birlikte 11 başlatır kendini.

İbb olarak bizimde işimize gelir :)
  • Arda'nın Galatasaray'a geleceği falan yok Ahmet Bulut yalanladı. 2017 model İbrahimovic olayı.
  • Arda Özel Jetlerle Sürekli Gezmeye Gelir ve Barcelona'ya Ayak Uydurmaya Çalışmazsa Böyle Dışarda Kalır. Arkadaş Barçadasın Az Disiplin Et Kendini. İşine Ver Aklını. Milli Takım Olayları Falan Girmeye Gerek Yok.

Arda'da Tekrar Futbolla Haşır Neşir Olmak İçin Galataraya'a Muhtaç Olabilir. Şu Halde Başka Takımla İstemez Zaten
  • Arda'yı alan takım tek kelimeyle ahmaktır, salaktır, maldır!!!!

• inter ilgileniyormuş.
  • Arda atletico da kalsaydım efsane olarak anılacaktı her zaman . ama o egosu ve gözü hep yükseklerde olduğu için barcaya transfer oldu . olumcada artik daha ustu yok bu takimin . kendini resmen yaydı . o göbek ile kimse almaz ardayı . insan biraz sporbyapar be kardeşim şu tatilde . bu resmen yemis içmiş , yatmış . rıdvan amcası da hic uyarmamis bunu .

• arda'nın yeteneğini severdim, benim gördüğüm en yetenekli türk oyuncuydu. ama dürüst olmak gerekirse arda yıllardır çöp.

türkiyede izlediğim arka hayatımda gördüğüm en iyi türk oyuncuydu ama şu haliyle çöp. barça'da boş kaleye top yuvarlamaktan başka hiçbir şey yapamadı. türkiye'de messi gibi oynayan adam barça'da toptan kaçıyo, korkuyo, bana pas vermeyin diye köşe bucak kaçıyo. yeteneği yok olmuş. arda gitmiş selçuk şahin gelmiş sanki yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Arda atletico da kalsaydım efsane olarak anılacaktı her zaman . ama o egosu ve gözü hep yükseklerde olduğu için barcaya transfer oldu . olumcada artik daha ustu yok bu takimin . kendini resmen yaydı . o göbek ile kimse almaz ardayı . insan biraz sporbyapar be kardeşim şu tatilde . bu resmen yemis içmiş , yatmış . rıdvan amcası da hic uyarmamis bunu .

barça'da tutunabilmek gibi bi amacı yoktu bence. transfer parasını alınca kafada futbolu bitirdi. futbol sonrası yatırımlara başladı.

ekonominin kan ağladığı dönemde utanmadan çıkıp: "ekonomimiz çok iyi, faizler düşmeli" deyip siyasete atıldı uzun adama yağ çekerek. bu açıklamasını duyduğum gün arda'nın futbolu kafada bitirdiğini anladım ve: ya inşaat işine girmeyi düşünüyo ya da ileride türkiye futbol federasyonu konumları için yer kapmaya çalışıyo, dedim.

ve yanılmadım. kısa süre sonra kendisinin Haliç'te otel inşaa edeceği haberi çıktı.

kısacası arda barcelona'ya futbol oynamaya gitmemiş zaten. ününe ün katmaya ve para kazanmaya gitmiş. transfer imzasını attığı gün de futbol sonrasına yatırıma başlamış.

arda bence en yakın dostu acun'u örnek alıyo. akşama kadar futbol idmanı, vücut idmanı yapmakla uğraşmak istemiyo. gidip TV'lerde fink atmak, para kazanmak istiyo.

• Talibi yok değil.
    para verecek talibi yok.
    barcelona 40 milyon euro verdi.
    düşük bir rakama göndermek istemez. bonservis ister.
    ardanın da ciddi bir yıllık ücreti var.
    ardanın 30 yaşında olduğunu da unutmayalım.
    hiç bir klüp altına girmek istemiyor.
    şu an arda tam türkiyeye gelen sneijder durumunda bir oyuncu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.