Şimdi Ara

Pokemon World Online (Sapphire) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
16
Favori
141.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egemert35

Bugün şanssızsınız hergün açık olan oyun bugün kapalı

273 kişi oyunda, nasıl kapalı?
  • o hep 273 farkettiysen
  • Banada gelmiyor
  • oyun donmuş durumda şu an o yüzden 273 kişi olarak gözüküyor
    Banada gelmedi malesef merak etmeyin düzeltiyorlar işte daha geçen gün siteye bile girmiyordu bekleyin heyecan yapmayın
  • İnşallah yarın sabaha kadar açılırda bütün gün kasarız. Ama kullanıcı adın ile karakter adının aynı olması kötüymüş.(Şuanlık için tek kötü yanı tespitim.)
  • Yarın için tekrar kayıt olcaz.
  • oyun açıldı
  • Logging in de kaldı daha aktivisyon gelmedi ya
  • Birkaç kişiye aktivasyon gelmiş ama bana hala gelmedi.
  • Bana halen gelmedi

Site çöktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen Walker -- 28 Ocak 2011; 0:24:46 >
  • şu an oyundayım:d bu arada prof. a nasıl yardım edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak100000 -- 28 Ocak 2011; 7:55:17 >
  • Başlangıç pokemonlarını almak için profesörün laboratuvarında kağıt aramamız gerekiyor sanırım
  • olabilir yeni charım olsa yardımcı olurdum ama eski malesef
  • Kayıt iptal olmuş girdim siteye Disabled Register.
  • 1 ay sonra açılacak yazıyor
  • e mailler gelmeyecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 28 Ocak 2011; 11:10:43 >
  • Üyeliğini alanlar sevinçli bütün yarıyıl tatili boyunca oynayacaklar , alamayanlar üzüntülü bütün yarıyıl tatili boyunca oynayamayacaklar. Ama bunun sebebi PWO'daki yöneticilerin sorumsuzluğu , bir kere en başta starter pokemon ticaret edilebilir olursa tabiki herkes bir sürü account açacaktı bunu düşünememişler mi anlamadım.
  • üyelik alan birinden isterseniz verebilir (Belki)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoKeBuRn

Üyeliğini alanlar sevinçli bütün yarıyıl tatili boyunca oynayacaklar , alamayanlar üzüntülü bütün yarıyıl tatili boyunca oynayamayacaklar. Ama bunun sebebi PWO'daki yöneticilerin sorumsuzluğu , bir kere en başta starter pokemon ticaret edilebilir olursa tabiki herkes bir sürü account açacaktı bunu düşünememişler mi anlamadım.

aynen

mesela bizim oyunda starterlari alamazsın satamazsın takas edemezsin veya doğaya bile salamazsın
  • oyun hep kapalı neden böyle
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.