Şimdi Ara

Pokemon World Online (Sapphire) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
16
Favori
141.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elbryan

Bu pokemon liginin ordaki Mt.Silver dağı görevlerine başladım. benden molten feather istiyordu 2 tane götürdüm. şimdi de gizli bir şelalenin arkasındaki gizli bölmeyi bulmamı istiyor. Nerde ki bu şelale?

bende aldım son rozeti az önce nerde hocam bu görevler bende yapayım
  • Arkadaşlar size bir sorum daha olacak şimdi ben jahto'da son gymdeyim hala geçemedim. Buz pokemonu kasacağım nerede kasayım bana bir yer söyler misiniz ? daha 24 level seel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

quote:

Bu pokemon liginin ordaki Mt.Silver dağı görevlerine başladım. benden molten feather istiyordu 2 tane götürdüm. şimdi de gizli bir şelalenin arkasındaki gizli bölmeyi bulmamı istiyor. Nerde ki bu şelale?

bende aldım son rozeti az önce nerde hocam bu görevler bende yapayım

Valla gördüğüm herkesle konuşuyorum. Veriyolar görev.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecikli

Arkadaşlar size bir sorum daha olacak şimdi ben jahto'da son gymdeyim hala geçemedim. Buz pokemonu kasacağım nerede kasayım bana bir yer söyler misiniz ? daha 24 level seel :)

diglett cave 3. kata gidin orada 32+ pokemonlar var suda kas bence ice beam skill'ini açana kadar sonra karada tek atarsın alayına johtodaki dragonları dewgongla geçtim 85 level yapıp
  • Bir saat pokemon kastım oyun kapandı yine. Kastığım her şey boşa gitti. Bende teknisyer midir nedir ona 3-4 farklı dilde küfür yazdım özelden. Umarım banlar beni de bir sürü fake hesap açar her yerde küfür yazarım.
  • quote:

Bir saat pokemon kastım oyun kapandı yine. Kastığım her şey boşa gitti. Bende teknisyer midir nedir ona 3-4 farklı dilde küfür yazdım özelden. Umarım banlar beni de bir sürü fake hesap açar her yerde küfür yazarım.

heycan yapma bakım var

On Tuesday 23/4/2013 the server will be down from 10pm - 8am (UTC) for testing.

On behalf of the PWO team, we apologize for any inconvenience.
    Please refrain from making server status topics during this process. Teck will keep you updated via PWO's Twitter, which can be found here -https://twitter.com/#!/PWO_ . She will also make a topic afterwards to inform you all of the changes.

Pansy ~

http://forum.pokemon-world-online.net/viewtopic.php?f=1&t=23563
  • quote:

quote:

Bir saat pokemon kastım oyun kapandı yine. Kastığım her şey boşa gitti. Bende teknisyer midir nedir ona 3-4 farklı dilde küfür yazdım özelden. Umarım banlar beni de bir sürü fake hesap açar her yerde küfür yazarım.

heycan yapma bakım var

Please refrain from making server status topics during this process. Teck will keep you updated via PWO's Twitter, which can be found here -https://twitter.com/#!/PWO_ . She will also make a topic afterwards to inform you all of the changes.

Pansy ~

her gün bakım olmaz ki ya da zırt pırt. Bakım olcaksa önceden kullanıcılara mesaj gönderilir oyun 3-4 gün kapanır sonra açılır 2-3ay takılır oyuncular sonra yine 3-4gün kapanır. bu ne zırt pırt bakım?
  • quote:

quote:

quote:

heycan yapma bakım var

Pansy ~

her gün bakım olmaz ki ya da zırt pırt. Bakım olcaksa önceden kullanıcılara mesaj gönderilir oyun 3-4 gün kapanır sonra açılır 2-3ay takılır oyuncular sonra yine 3-4gün kapanır. bu ne zırt pırt bakım?

valla bilmiyorum benimde canımı sıkıyor bu durum
  • Tamda oyuna başlıyordum kapalıymış sansa bak
  • quote:

oyunda sörf için yardım ettiğim adam dh'li çıktı abov

O sen miydin :D Evet bura cok yararlı ya
  • Beyler server offline olmamasına rağmen giremiyorum offline hatası alıyorum neden olur bu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mecikli

Arkadaşlar size bir sorum daha olacak şimdi ben jahto'da son gymdeyim hala geçemedim. Buz pokemonu kasacağım nerede kasayım bana bir yer söyler misiniz ? daha 24 level seel :)

diglett cave 3. kata gidin orada 32+ pokemonlar var suda kas bence ice beam skill'ini açana kadar sonra karada tek atarsın alayına johtodaki dragonları dewgongla geçtim 85 level yapıp

Eywallah kardeşim sağolasın :)
  • Metapod kasmam lazım ama malum metapodun saldırı skill i yok nasıl kasıcam bu lanet pokemonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OguzDurmus

Beyler server offline olmamasına rağmen giremiyorum offline hatası alıyorum neden olur bu ?

Aynı sorun bende de oluyo. Yabancı forumda sordum adam serverın durum takibi hep doğruyu göstermiyo bende de kapalı şuan dedi. Yani 2 nedeni var.
    1) Server bakımda
    2) Uzun süre afk kaldıysan 2 dk boyu giremiyosun öyle bi olay var.
    Benim bildiklerim bu kadar. :D

Not: Pwo admin in twitterındaki server takip linkihttp://pokemonworldonline.net/serverwatch.php eski link. Ne zaman bakarsan bak açık ve %43 dolu gösteriyo. Oraya değilhttp://pokemon-world-online.net/serverwatch.php adresine bakmanızı öneririm serverın durumu için. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleman66 -- 25 Nisan 2013; 14:44:08 >
  • Mt.Silverda Moltres görevini bitirdim. Başka hangi görevler var?
  • Elbryan şuan oyuna girebiliyo musun server bakımda diye biliyorum ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Panda

Metapod kasmam lazım ama malum metapodun saldırı skill i yok nasıl kasıcam bu lanet pokemonu

Metapodu ya değiştire değiştire kasıcaksın ya da -exp olayını dikkate almayıp caterpie dan metapod a ordan butterfly a çevirceksin. Ama Butterfly da -3k falan exple başlıyosun :D Metapoda çevirince -40 mı ne oluyo exp. Yani işkenceye değmez al bi caterpie kasa kasa halledersin. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleman66

Elbryan şuan oyuna girebiliyo musun server bakımda diye biliyorum ben?

1den 2ye kadar filan girdim şuanda da açık.
  • quote:

quote:

Metapod kasmam lazım ama malum metapodun saldırı skill i yok nasıl kasıcam bu lanet pokemonu

Metapodu ya değiştire değiştire kasıcaksın ya da -exp olayını dikkate almayıp caterpie dan metapod a ordan butterfly a çevirceksin. Ama Butterfly da -3k falan exple başlıyosun :D Metapoda çevirince -40 mı ne oluyo exp. Yani işkenceye değmez al bi caterpie kasa kasa halledersin. :D

Ya bir görev var butterfly göstermem lazım sanırım kadına metapodum var ama butterfly a çeviremiyorum exp kasmadan nasıl oluyor ki o olay ?
  • quote:

quote:

quote:

Ya bir görev var butterfly göstermem lazım sanırım kadına metapodum var ama butterfly a çeviremiyorum exp kasmadan nasıl oluyor ki o olay ?

Senin nick ne ki oyunda ?
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.