Şimdi Ara

Pokemon World Online (Sapphire) (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
16
Favori
141.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elbryan

quote:

Orijinalden alıntı: snooG

quote:

beyler firestone nereden bulabilirim?

Celadon city'deki mağazadan istediğin evrim taşını alabilirsin.

Teşekkürler dostum. :) Yukarda da sormuştum ama denedim olmadı Graveller'ı geliştirmek için illa trade mi etmek gerek yoksa trade olurken takımda olsa yeter mi?

Nick neydi oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

quote:

quote:

beyler firestone nereden bulabilirim?

Celadon city'deki mağazadan istediğin evrim taşını alabilirsin.

Teşekkürler dostum. :) Yukarda da sormuştum ama denedim olmadı Graveller'ı geliştirmek için illa trade mi etmek gerek yoksa trade olurken takımda olsa yeter mi?

Nick neydi oyunda ?

bana soruyorsan elbryan

• Ben de cevaplamıştım :p

Takımda olması yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

Ben de cevaplamıştım :p

Takımda olması yeterli.

Cevapladınız da takımda olmasına rağmen gelişmedi. Leveli 36. Leveli mi yetmedi acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

Ben de cevaplamıştım :p

Takımda olması yeterli.

Cevapladınız da takımda olmasına rağmen gelişmedi. Leveli 36. Leveli mi yetmedi acaba?

Sanırım ufak bir değişiklik olmuş o sistemde. Geliştirmek istediğiniz pokemonun takımınızda ilk sırada olması gerekiyormuş. Bir kaç ay önce gelmiş bu update ben de ilk defa görüyorum
  • 36 level normal Kingdra'nın değeri sizce ne kadar?
  • arkadaşlar kantoda 8 rozetten sonra takıldım kaldım johtoya geçmek için surfboard lazım o da 100k sizce nasıl bir yol izlemeliyim bu parayı toplamak için şuan 10k param var şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kb.burak

arkadaşlar kantoda 8 rozetten sonra takıldım kaldım johtoya geçmek için surfboard lazım o da 100k sizce nasıl bir yol izlemeliyim bu parayı toplamak için şuan 10k param var şimdiden teşekkürler

Pokemon satabilirsin yada ben oyundayken bana pm atarsan yardımcı olabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kb.burak

arkadaşlar kantoda 8 rozetten sonra takıldım kaldım johtoya geçmek için surfboard lazım o da 100k sizce nasıl bir yol izlemeliyim bu parayı toplamak için şuan 10k param var şimdiden teşekkürler

Pokemon satabilirsin yada ben oyundayken bana pm atarsan yardımcı olabilirim.

hocam halihazırda kullandığım 6 pokemonumu satmak istemiyorum shiny yada horribly rare peşine düştüm ama shinyler 1/8000 sanırım horribly rare lerin çıkma oranı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi action32 -- 14 Nisan 2013; 0:03:20 >
  • Binde bir çıkar.
  • Arkadaş oyun Join Channel yazan yere tiklayip donanimhaber yazin hep birlik oradan konusabiliriz .
  • arkadaslar özelden msj atabilecek varsa cok sevinirim delirmek üzeriyim ! Request code yerine ne yazıcam ne yazsam hata werio üyelik alamadım oyuna yeni başlıycam ama beceremedim
  • bide oyunu nerden indire bileceğim konusunda yardımcı olabilecek bi arkadas warmı (: kurulumu anlatan bi link filan süper olur baslamak icin cok istekliyim 2 günde anca kayıt olabilirdim orası ayrı (:
  • Oyun siz açılıyor mu? 2-3 saattir açamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reiss1994

bide oyunu nerden indire bileceğim konusunda yardımcı olabilecek bi arkadas warmı (: kurulumu anlatan bi link filan süper olur baslamak icin cok istekliyim 2 günde anca kayıt olabilirdim orası ayrı (:

Siteden üyeliğinle giriş yaptıktan sonra sağdaki sekmelerden client download'a tıklayarak indirebilirsin oyunu.
  • quote:

bide oyunu nerden indire bileceğim konusunda yardımcı olabilecek bi arkadas warmı (: kurulumu anlatan bi link filan süper olur baslamak icin cok istekliyim 2 günde anca kayıt olabilirdim orası ayrı (:

arkadaşaım bo konudaki 20 li sayfalara bakarsan ben resimli anlatım yaptım hemen hazıra koşmayın araştırın biraz .
  • carved cavern i gecemiyorum 2 adam war giremiyorum dün npclerden birine yenildim şimdi tekrar savasamıyorum ve mistyden rozet alamadım oda npc nin dinlenmesi gerek diyo nasıl gecicem bu bölgeyi cevaplarmısınız. şimdiden teşkkrler.
  • cevaplaya bilecek kimse yokmu ?
  • ben dün yendim hepsini yanlıs hatrlamıyosam 1 tanesine yenildim ama savasamıyorum tekrar we o adamlardan gecemiyorum napmalıyım ?
  • quote:

ben dün yendim hepsini yanlıs hatrlamıyosam 1 tanesine yenildim ama savasamıyorum tekrar we o adamlardan gecemiyorum napmalıyım ?

Misty'i yenemediysen 24 saat bekleyip tekrar misty'le savaşıp yenmelisin ilerlemek için.Carved Cavern'ı geçemezsin şuan 5 rozet aldıktan sonra saffron city'de dojo quest'i tamamlayarak carved cavernı geçebilirsin zaten orası da sadece pokemon yakalamak için girilen bi yer.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.