Şimdi Ara

pokemon trading card game

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oynayan var mı arkadaşlar, online olarak kapışabiliriz

• Nasıl oynuyorsun? Ben en son paralı diye hatırlıyorum 2 sene önce olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Nasıl oynuyorsun? Ben en son paralı diye hatırlıyorum 2 sene önce olması lazım.

kardeş pokemon.com a git, oradan bulursun, indir ve desteni oluştur, paralı değil, sonra da beni bul ekle kapışalım
  • Bi nasıl oynandığını anlatırmısın ben yapamadım bi türlü .
  • ben oynamıştım bir ara zevkliydi
  • ben şuan oynuyorum
  • Bende oynuyorum cok zevkli , deck almaniz halinde online a da tanitabilip unlock yapabiliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gethron G kullanıcısına yanıt
    bana yardımcı olurmusun acaba 101 tokenla ne almalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolamanlee52

İlk önce nasıl bir deste yapmak istediğine kara ver elektrik , su , bitki , dövüş , dark , psişik vb türlerden hangileri ile oynamak istiyorsan.. ( herhangi 2 türü birleştirebilirsin.)

Onun haricinde booster alabilirsin, netten hazır destelere bakıp örnek alabilirsin.

Stage 1 ve 2 olan kartın vardır fakat stage 3 yoktur aynı pokemonun tekli olarak stage 3 olanını alabilirsin fakat biraz daha fazla token kasman lazım. Umarım yardımcı olabilmişimdir herhangi bir şey olduğunda buradan yada pm yolu ile irtibata geçebiliriz.
  • Gethron G kullanıcısına yanıt
    saol tşk
  • Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gethron

quote:

Orijinalden alıntı: bolamanlee52

İlk önce nasıl bir deste yapmak istediğine kara ver elektrik , su , bitki , dövüş , dark , psişik vb türlerden hangileri ile oynamak istiyorsan.. ( herhangi 2 türü birleştirebilirsin.)

Onun haricinde booster alabilirsin, netten hazır destelere bakıp örnek alabilirsin.

Stage 1 ve 2 olan kartın vardır fakat stage 3 yoktur aynı pokemonun tekli olarak stage 3 olanını alabilirsin fakat biraz daha fazla token kasman lazım. Umarım yardımcı olabilmişimdir herhangi bir şey olduğunda buradan yada pm yolu ile irtibata geçebiliriz.

Mesela ben ateş destesi yapmak istiyorum. Nasıl başlamalıyım şuan bende standart fightning destesi duruyor?

• Nasıl indiriyoruz biri anlatabilir mi ?
  • http://www.pokemontcg.com/download
    Siteye üye olup şu linkten 250 mblık oyunu indirip kurmalısın. Oyundan login olup oynamaya başlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

http://www.pokemontcg.com/download
    Siteye üye olup şu linkten 250 mblık oyunu indirip kurmalısın. Oyundan login olup oynamaya başlayabilirsin.

Teşekkür ederim.
  • Online olarak kapışmak isteyen var mı? Nickim Blaves ekleyebilirsiniz beni.
  • Gotta catch em all! Bu arada çok zevkli oyun ateş destesini öneririm
  • ben yükledim ama daha açmadan hata raporu gönder diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrProphet

Gotta catch em all! Bu arada çok zevkli oyun ateş destesini öneririm

Emboar mıydı neydi Tepig'in en gelişmişi hiç güçlü değil bence, su destesini tercih ediyorum Mijumaru'nun 3. halini yaptınız mı çok rahat 2-3 tane götürüyorsunuz pokemonunu. Bide oynyabiliriz isterseniz beraber.
  • Oynayalım hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.