Şimdi Ara

Pokemon Tanıtımı(Bitti) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
3.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oylama güncel ilk kez böyle bir oylama oluyor dört farklı oyla başladık.Hayırlısı.
  • Yok mu aggrona oy veren
  • Bir bakıyoruz haftasonu beş pokemon tanıtımıyla geliyorum.

• arbok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oalio

arbok

Heyt be

Ama haftada 1 tanımak sıkıcı. Daha sık yapamaz mısın Yoksa 10 yılda pokedex'i tamamlarız
  • Üç günde bir mi olsun ?
  • İyi fikir
  • Altaria
    3 günde bir olması kötü bir fikir. Haftada 1 olunca hem daha düzenli hem daha uğraşılmış olur. Ayrıca 3 günde 1 olunca tadı kalmaz ki haftada 1 olsunda değeri artsın.
    Çevirilerde bazı hatalar var lütfen düzeltin.
  • Oyun eklendi.
    Haftada bir daha iyi aslında hem ben yorulmam.Absol ve Abomasnow'u yaparken gözlerim ağırdı vallahi.
    Çeviri hataları nerede acaba elimden geldiğince düzenlemeye çalışıyorum.Yanlışlıkları yazarsan gözüne çarpan daha dikkatli yaparım.
  • quote:

Abomasnow kilometrelerce uzaklıktaki yağan karı hissedebilir.Abomasnow kardan çok çok çok uzun süre mahrum kalırsa (Normal hayatları zaten karda olur burada kasıt poketopunun içinde kalması.),küçük kar fırtınaları sonucunda,yüksek ve alçak basınçlı hava olaylarını değiştirebilecek güce sahiptir.

Abomasnow kardan uzun süre uzak kalırsa demişsin ne olacağını söylememişsin.

quote:

Abomasnow Psişik pokelerden alınan süper etkileri saymazsak,Snower ile birlikte.yedi tipten süper etkili saldırı alan tek türlerdir.

Abomasnow, Psychic türünden super effective hasar almaz ki. Psychic türü ile hiç bir etkileşimi yoktur.
    Ayrıca 7 türden değilde 6 türden super effective 1 türden ultra effective(ateş türü) hasar alır. Tek türlerdir yerine tek pokemonlardır gibi bir şeyler olabilir çünkü bunlar 2 türlü pokemonlar.

Hatayı yazının daha iyi olması için söylüyorum yoksa beni rahatsız eden bir durum yok. Daha az hata istiyorsan çevirdiğin yazıyı 1-2 kere oku. (Hata varsa düzeltirsin düzelttikten sonra tekrar oku) Yoksa güzel bir çeviri merak ettiğim, az bilgiye sahip olduğum 3-5. nesil pokemonları buradan öğreniyorum.

Bence 1. ve 2. nesil pokemonlara oy vermenize gerek yok çünkü onları zaten iyi biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Burn -- 25 Temmuz 2011; 22:41:44 >

• Teşekkürler.Hemen düzeltiyorum.Hata arayarak okuyun zaten bu şekilde hem ben İngilizcemi geliştiriyorum.Hemde size bilgi veriyorum.Hatalarımı görürseniz söyleyin hiç alınmam.İlk alıntında ve ikinci alıntında Türkçe'yi düzgün kullanmadığım için anlam kargaşası olmuş.Psişik pokemonlar dediğin gibi Abomasnow'a süper etkili vurmazlar.Diğer pokemonlarında bazıları yedi tipten süper etki alırlar.İşte onlardan pisişik türünü ayırırsak demek istedim.Hemen düzeltiyorum.
  • Ben yalnızca kendi fikrimi söyledim, hani daha seri olursa iyi olacağını düşünüyorum hala. Çünkü pokemon hakkında bilgi edinmek kadar, oy vermek de zevkli bence

Arbok'a oy vermemin nedeni de açıkladığım gibi en eğlenceli tanıtımın Arbok'ta olacağını düşünüyorum.
  • Bu seferlik bir istisna yapacağım hafta sonu bir iş için Tekirdağ-Şarköy tarafına gidiyorum.Oylamaya çarşamba biritirip,Perşembe tanıtım ekleyeceğim.Şimdiden özür dilerim.
  • Oylama bu gece sona erecek.
  • Oyum arboka kardeşim
  • Ekliyorum
  • Oylama sona erdi.Çekişmeli geçen oylamayı Arbok kazandı.Yarın tanıtımı ve oylamayı ekleyip gidiyorum.Bu oylama yarından Önümüzdeki hafta Cuma'ya eşitlik bozulmazsa cumaartesiye kadar sürecek.Öyle bir oylama bırakacağım ki uzun süre sürdüğüne değecek.
  • Hayırlı yolculuklar kardeşim güle güle git gel

Arbok'u umarım beklediğimiz kadar eğlenceli tanıtırsın
  • Teşekkür ederim ama hiç eğlenceli tanıtmayacağım aksine dramatik videolar koyacağım.
    Edit: (ciddiyim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BÖCCÜK ♂ -- 28 Temmuz 2011; 14:15:57 >
  • Tanıtım eklendi.Birazdan efsanevi ? oylama eklenecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.