Şimdi Ara

Pokemon Sun / Moon [3DS ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
91
Cevap
3
Favori
4.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ingiltere yollamıyor diye hatırlıyorum. Şuan mevcut konsolları yolluyor mu bir bak daha kesin olur.

Ben 2ds imi amazon.fr den aldım. 74 euroya gelmişti deneme prim üyeliği sayesinde. (mario bros2 bundle olanı) yani sarj cihazida vardı kutuda. 310 tl verdim. Fransaya bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek kalmadı buradan 3DS aldım. Teşekkürler cevap için yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun demosu cikiyor Sun ve Moonun. Nintendo estoreda
  • Get Ready for Pokémon Sun and Pokémon Moon Special Demo Version

• Demoyu oynadım, görsel olarak tasarımlar ve işleyiş güzel olmuş. Biraz kısa bir demo. Gameplay bildiğimiz gibi. Demoyu oynayanlara Ash'in pokemonunu hediye ediyorlarmış. Çıkınca bakarım diyenler bu nedenle demoyu oynamayı tercih edebilir.
  • Butun pokedexi demodan hackerlar cikarip bulmuslar. Resmi aciklamasi yapilmadi pokedexte olan pokemonlarin ama yakinda hepsi aciklanabilir.

Pokemon Y'de amazonda $25a dustu Turkiye'ye kargoyla $30a gelebiliyor.
  • Çok heyecanlıyım mükemmel bir oyun olacak
    Ön siparişi geçen ay yaptım çıkacağı gün postacı benim eve uğrayacak oyunlarımı getirmek için
    Fiyat farkı önemli olmadığı için steelbook edition ları tercih ettim.

• Şimdi yeni jenerasyonda breed sistemi vs. gibi oyun teknikleri değişebilir değil mi?
  • Arkadaşlar bu oyun online oynana bilecek mi? Yani pokemonlarimizi savastirip takas yapabilecek mıyız? Rank sistemi gibi bir sistem olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartel90

Arkadaşlar bu oyun online oynana bilecek mi? Yani pokemonlarimizi savastirip takas yapabilecek mıyız? Rank sistemi gibi bir sistem olur mu ?

Evet.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Kardeşim online işleyişinden biraz bahsede bilir misin. Rank sistemi nasıl ? Bende ilk defa 3ds almayı düşünüyorum. Bu oyunla beraber heveslendim. Oyun New 3ds ye mi yoksa 3ds ye mi çıkacak. ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartel90

Kardeşim online işleyişinden biraz bahsede bilir misin. Rank sistemi nasıl ? Bende ilk defa 3ds almayı düşünüyorum. Bu oyunla beraber heveslendim. Oyun New 3ds ye mi yoksa 3ds ye mi çıkacak. ?

Oyun normal 3DS'de de New 3DS'e de oynanabilir. Herhangi bir ayrım yok.

Aynen dediğin gibi online olarak savaşlar yapıp takas yapabiliyorsun.
  • Ben de en çok rank sistemini merak ediyorum açıkçası. Umarım iyi bir competitive deneyim sunuyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Ben de en çok rank sistemini merak ediyorum açıkçası. Umarım iyi bir competitive deneyim sunuyordur.

Bi hearthstone benzeri rank sistemi olursa çok iyi olur

• Oyunla ilgili bir çok bilgi ve oynanış videosu internette yayınlandı ama spoiler yememek için bakmıyorum. pokemon master nette yayınlamışlar merak eden varsa göz atabilir.
  • Oyun dustu internete, bazi arkadaslar dun oynamaya basladi bile. Gateway olanlar tabi
    Biz de on siparisi beklemeye devam edelim

• Cia düştü mü ya, ayılsam dün bakardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Cia düştü mü ya, ayılsam dün bakardım.

EVET
  • Oyun henüz çıkmadığı için normal bir karttan adam gibi dump edilmiş bir sürüm yok. Sky3ds'de çalışmıyor bu hali ile, ancak oyunun resmi çıkışından sonra sağlam dump edilmiş sürümler gelir...
  • Pokemon moon sun demo oynadım da oyun bilinen poke oyunu ama biraz animasyonlar abartı olmuş sanki alışmıştık sadeliğe rank sistemi tutarsa alınır bu oyun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.