Şimdi Ara

pokemon pure white (hack game)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum. ben şu an bu white versiyonunun hacklenmiş halinin oynuyorum ve gerçekten şu ana kadar oynadığım en zor oyun, 1 haftadır oynuyorum ve 5. rozeti yeni kazandım. white'dan farkları bütün pokemonların yer alması oyunda, ve her türlü gelişime izin verilmiş, tradele falan uğraşmaya gerek yok yani. bir de rakibin ikinci pokemonun ne olduğunu öğrenemiyorsunuz, "bir şey gönderdi diyor". GYM'ler çok güçlü, bir GYM'e 5-6 kez gittiğimi hatırlıyorum daha fazla kafayı yemeden önce bol bol revive ve potion almak lazım ve save'lemek lazım. size de tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ice truck killer

merhaba arkadaşlar bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum. ben şu an bu white versiyonunun hacklenmiş halinin oynuyorum ve gerçekten şu ana kadar oynadığım en zor oyun, 1 haftadır oynuyorum ve 5. rozeti yeni kazandım. white'dan farkları bütün pokemonların yer alması oyunda, ve her türlü gelişime izin verilmiş, tradele falan uğraşmaya gerek yok yani. bir de rakibin ikinci pokemonun ne olduğunu öğrenemiyorsunuz, "bir şey gönderdi diyor". GYM'ler çok güçlü, bir GYM'e 5-6 kez gittiğimi hatırlıyorum daha fazla kafayı yemeden önce bol bol revive ve potion almak lazım ve save'lemek lazım. size de tavsiye ederim.

İyi görünüyo. Bi ara denemek lazım. Ama dediğiniz gibiyse çok küfrederim

• quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

quote:

merhaba arkadaşlar bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum. ben şu an bu white versiyonunun hacklenmiş halinin oynuyorum ve gerçekten şu ana kadar oynadığım en zor oyun, 1 haftadır oynuyorum ve 5. rozeti yeni kazandım. white'dan farkları bütün pokemonların yer alması oyunda, ve her türlü gelişime izin verilmiş, tradele falan uğraşmaya gerek yok yani. bir de rakibin ikinci pokemonun ne olduğunu öğrenemiyorsunuz, "bir şey gönderdi diyor". GYM'ler çok güçlü, bir GYM'e 5-6 kez gittiğimi hatırlıyorum daha fazla kafayı yemeden önce bol bol revive ve potion almak lazım ve save'lemek lazım. size de tavsiye ederim.

sorma kardeş ettiğim küfürün haddi hesabı yok. sinir hastası olcam bu gidişle :) :D ama yine de taktik geliştirme ve pokemonlar arası dönüşüm çok gerekli :) sadece 6 pokemonu değil, yedekleri de çok iyi kullanmak gerekli. :)

• quote:

quote:

quote:

sorma kardeş ettiğim küfürün haddi hesabı yok. sinir hastası olcam bu gidişle :) :D ama yine de taktik geliştirme ve pokemonlar arası dönüşüm çok gerekli :) sadece 6 pokemonu değil, yedekleri de çok iyi kullanmak gerekli. :)

Kıytırık Silver, Crystal falan oynarken bile sinirleniyodum ben. Bi de ikinci pokemonu göstermemesi de çok sıkıntı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kıytırık Silver, Crystal falan oynarken bile sinirleniyodum ben. Bi de ikinci pokemonu göstermemesi de çok sıkıntı.

aynen ya, bazen tahmin edebiliyorsun da genelde işte hiç beklemediğin bir şey atıyor. ama güzel oyun, sınavlar bitse de rahat rahat oynasam :D

• trade olmadan gelişme meselesini açar mısın biraz nasıl oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Bitti Benim Şuan Oyun BAKIYORUM Oynayacakta Hack Versiyon Hiç Oynamadım Çok Uyduruk Pokemonlar Yapıp Millete Efsane Diye Gösteriyor Bazı Hack Gameler O Yüzden Oynamayacağım Ama Bellide Olmaz
  • hack olduğu için, mesela normal oyunlarda kadabra hpsi artırılarak alakazam'a gelişmez de mi? illa tarade edeceksin de öyle gelişecek, bu oyunda bu ortadan kalkmış, hp yeterince artınca gelişiyor ve alakazam oluyor, tüm pokemonlar için böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGaMeBoy

White Bitti Benim Şuan Oyun BAKIYORUM Oynayacakta Hack Versiyon Hiç Oynamadım Çok Uyduruk Pokemonlar Yapıp Millete Efsane Diye Gösteriyor Bazı Hack Gameler O Yüzden Oynamayacağım Ama Bellide Olmaz

öyle bir hack değil bu, uyduruk pokemonları efsane falan gösteriyor, en iyi hack oyunudur bu, hack denmesinin sebebi de sadece pokemon gelişimlerine izin veriilmesi
  • quote:

hack olduğu için, mesela normal oyunlarda kadabra hpsi artırılarak alakazam'a gelişmez de mi? illa tarade edeceksin de öyle gelişecek, bu oyunda bu ortadan kalkmış, hp yeterince artınca gelişiyor ve alakazam oluyor, tüm pokemonlar için böyle

vay çok iyimis o zaman sınav bitsin yazın başlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaTTidU*

quote:

hack olduğu için, mesela normal oyunlarda kadabra hpsi artırılarak alakazam'a gelişmez de mi? illa tarade edeceksin de öyle gelişecek, bu oyunda bu ortadan kalkmış, hp yeterince artınca gelişiyor ve alakazam oluyor, tüm pokemonlar için böyle

vay çok iyimis o zaman sınav bitsin yazın başlıyorum

başla kardeş :) ben de haftaya devam edicem oynamaya :D
  • Bu oyunu daha önce oynamıştım, zor oyun, ve zor olması da oyuna çok daha ayrı zevk katıyor, ama formatla beraber gitti, sonra tekrar indirdim (birkaç kez, farklı emülatörlerle de denedim hep donarak ilerliyor oyun, eğer vaktin varsa elindeki Pokemon Pure White oyunu + oynadığın Emülatör'ü uploadlayıp paylaşır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombi TR

Bu oyunu daha önce oynamıştım, zor oyun, ve zor olması da oyuna çok daha ayrı zevk katıyor, ama formatla beraber gitti, sonra tekrar indirdim (birkaç kez, farklı emülatörlerle de denedim hep donarak ilerliyor oyun, eğer vaktin varsa elindeki Pokemon Pure White oyunu + oynadığın Emülatör'ü uploadlayıp paylaşır mısın?

geçen bir şey paylaştım, başım belaya girdi, torrentte mevcut oradan indir.
  • Birsürü indirdim hepsi donuyor bende, sen nereden indirdiysen onu Özel Mesajla atıver bir zahmet.
  • nerden oynuyorsunuz bunu bi açıklayın hele pm'le
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.