Şimdi Ara

Pokemon Koleksiyonum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
14
Favori
3.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar ben Tuncay. Uzun zamandan beri buralardayım fakat tanışmak bugüne kısmetmiş. İzmir' de yaşıyorum. Yaklaşık 3 yıldır pokemon kartı ve tasosu biriktiriyorum. Ciddi anlamda koleksiyonerlik yapmaya çalışıyorum Forumdan bir çok arkadaşla alışveriş yapmışlığımız vardır. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Uzun uğraşlar sonrasında koleksiyonumu büyük ölçüde genişlettim. Bir çok farklı ülkeye ait 1000 den fazla farklı pokemon tasom ve 5000' den fazla farklı pokemon kartım var. Koleksiyonumu paylaşmak ve pokemon kartlarına ilişkin açılışlar yapmak amacıyla bir Youtube kanalı oluşturmaya başladım. Kanala ilişkin linkleri aşağıda bulabilirsiniz. Daha yeniyim bu konularda o yüzden biraz amatörce ilerliyorum. Ama hedefim bu işi yurt dışındaki diğer poke-youtubeler gibi yapmak. Sizde destek olursanız ve abone olursanız çok sevinirim . Her türlü önerinize açığım.

Daha önce bu konuyu donanım haberde açmıştım, hatırlayanınız vardır. Yönetim tarafından kaldırıldı, konuşmalar sırasında bir kusurum olduysa sizden ve yönetimden özür diliyorum, aynı zamanda lütfen sizde reklam içerikli mesaj atmayın, teşekkürler, herkese iyi forumlar.

Facebook: Facebook

Youtube: Poke-Arşiv

Oynatma listeleri;

Tamamlanan Pokemon Kart Setleri

Pokemon Taso ve Figürleri

Açılış Videoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohazard53 -- 12 Eylül 2015; 6:23:36 >

• tebrikler
  • Teşekkür ederim
  • Yeni bir video ile yayına devam ediyorum arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=PT_e0srwr8U
  • Yeni konuda tekrar rahatsızlık vermeye başlayayım.

M Ampharos EX pull güzel olmuş.

Prime Tinlerimi açtım bende.

Eski setlerde kalite sahiden daha iyiymiş valla.

6 tane HeartGold & SoulSilver - 3 tane Secret Wonders - 3 tane Platinum booster pack açtım.

- 6 HS packte 2 adet Prime (Typhlosion ve Blissey), 3 adet holo ( Arcanine - Ninetales - Wobbufet) pulladım.

- 3 Platinum packten sadece Gardevoir holo çıktı.

- 3 Secret Wonders'dan Mew reverse holo çıktı maalesef Unown S 3 pakedin ikisini domine etti.

Ya bu HeartGold & SoulSilver setindeki enerji kartlarından elinde fazladan 1'er tane var mı? Darkness ve Psychic hariç. 1'er tane alırım valla olmadı internetten.

• Koleksiyou görmeyi çok isterim bide bu setlari nasıl topladınız?
  • MadeMeMad kullanıcısına yanıt
    Güzel açılışlar yapmışsın :). Evet haklısın eski kartlar daha kaliteliydi, enerji kartlarından maalesef fazlalık yok, güzel kartlarda çıkmış :)
  • Kanalımda parça parça paylaşıyorum :). Pokemon taso koleksiyonumun neredeyse hepsini paylaştım :), kartları da tamamlanan setler altında bulabilirsin yavaş yavaş onları da paylaşıyorum :). Yurtdışından alıyoruz kartlrı genelde, eğer ilgilenirsen özelden konuşabiliriz, buradan yazmak isterdim ama reklam içeriği diye konuyu kapatıyorlar :(
  • Teşekkürler valla maksimum 1 prime çekebilirim heralde diyordum. 2 prime ve 3 holo gelince oldukça sevindim HS setinden.

Valla bende resimlerini falan atayım diyorum ama rezalet bir telefonum var. Hiçbir zaman önceliğim olmadığından adam gibi kamera yok elimde. Bir ay kart almaya ara verip almak lazım heralde.

P
  • Bende telefon kamerasıyla çekim yapıyorum :) öyle matah bir telefonumda yok hani :) bir tripot aldım telefon için oda 20-25 lira bir şey :) onunla çekim yapıyorum, aslında sende açılış videosu filan yapsan güzel olur hem birimize destek oluruz, yaygınlaşmaya başlar, malum pek yok Türkiye' de :). Yeni bir bir telefon alsan işini görür gibi :)
  • Videolarını 2 saattir izleyip duygulanıyorum, çok güzel bir koleksiyon. Tasoları gördükçe onları kullandığım zamanlar mekanlar film şeridi gibi gözümün önüne geldi, sanki bana geçmişimi hatırlattın, teşşekkür ediyorum tebrik ediyorum
  • cidden emek gerektiren bir iş. kolay gelsin...
  • İkinize de teşekkür ediyorum. Eğer eskiye götürebildiysem sizi ne mutlu bana
  • Çok güzel bi video helal olsun 4-5 yaşında falandım galiba o zamanlar hepsi kayboldu benim

Etraflarında ara gibi bişey vardı 2 tasoyu o araya birleştirip gerdirip fırlatıyordum

Şimdi de hiç tasom yok ama Kartlar top tramps kartları onları bi köşeye koydum kaybetmeyeceğim birde 500-1000 tane falanda bilim çocuk var arada üst üste birleştirip kule falan yapıyorum
  • karatebilenkedi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, aslında evleri böyle iyice kurcalamak lazım, herkesin evinde bir yerlerde gömü olabilir
  • Canım ülkemin insanları Japonlar kadar Türkçe okuma yazma kapasitesine sahip değillermiş. :)

Elin Japonya'sından adamın anadilinin alfabesine bile benzemeyen yazı ile gönderdiği adresi düzgün okuyamayanlar var hala canım ülkemde. Apartman ismi Kocaeli Apt. diye kargoyu Kocaeli'ne yollamışlar asdasdasdf. Üstelik 1 satır altında İstanbul yazmasına rağmen...

Yarına kaldı benim Legendary Kira Box. :/
  • MadeMeMad kullanıcısına yanıt
    sesli güldüm yemin ederim hey allahım ya umarım daha fazla sürmez bende bugün italya ya gidiyorum, bakalım bir şeyler bulabikcekmiyim, pek paramda yok ama kısmet artık pazar günü dönüyorum görüşürüz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohazard53 -- 15 Eylül 2015; 6:02:46 >
  • Hocam cok basırılı tebrik ederim:) merak ettigim yaklasık ne kadar harcadınız butun koleksıyona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi çok iyyrencleeer keşke ölsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanalini cok sevdim kucuklugumde pokemonu cok seviyodum bu arada nerelerden aliyosan belki bir kac biseyde ben alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.