Şimdi Ara

Pokemon Go Arkadaşlık ve Takas Konusu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
11
Favori
42.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bende uzun zaman sonra dönüş yaptım 2194 9210 1876 friend kodum ekleyin hediye yollarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna 4 sene önce başlayıp silmiştim şimdi geri döndüm, hediye ve yardımlaşma için friend eklemek isteyenler: 572463484510

Pokemon Go Arkadaşlık ve Takas Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snowmann -- 11 Temmuz 2020; 18:7:19 >
  • yıllar sonra ev arkadaşımla tekrar ankara'dan sahalara döndüğümüz oyun.

4857 0489 3291

0536 8155 4487
  • Merhabalar son güncellemeden sonra oyunda bir takım sorunlar oluştu malzemelerin isimlerinin yerine kod yazıyor ayrıca roket takımı ile savaşırken özel güç kullanıldığında oyun takılıp kalıyor ve hiçbir tepki vermiyor bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi acaba (oyunu kaldırıp tekrar yükledim ama düZelmedi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 yıl sonra geri döndüm epey sardı, baya şey değişmiş

9651 6998 3882

Yollayın bakalım davetleri
  • Arkadaşlarımızı da geri döndürdük yakalarından tutup onları da eklerseniz paslaşırız dostlar;

6052 6217 4861

Pokemon Go Arkadaşlık ve Takas Konusu
  • 1520 3319 6641

Ekleyin arkadaşlar

• Nakuğod kullanıcısına yanıt
    Merhaba.. Arkadaş eklenenler aynı şehirde olursa ne artısı var olmazsa ne kaybederr ?

• 06salih06 0 kullanıcısına yanıt
    Ekledim beedrill364..

• Merhaba,

birlikte raid denilen etkinliklere girip güçlü pokemonlar yakalama şansı elde edersin.

youtube pokemon go raid yazarsan çıkar :)

• Nakuğod kullanıcısına yanıt
    Tmm şu 3000, 15000 cp olan pokemknlardan bahsediyorsun sanırım.. peki o Pokemon mağlup edilince yakalanıyor mu ?

• Raidde en son yakalanıyormuş 2-3 bin cp li hali ... Peki offline adım saymak için izin istedi bu durum oyuna girilmese bile yansıyor sanırım ...

• Arkadaşlar uzun zaman sonra geri dondum arkadaslik icin kodumu birakiyorum buraya 306967793077

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar uzun zaman sonra geri dondum kodum da bu 3069 6779 3077

• Go tranier chat diye program ile raid pass oyuncuları bulunuyor .. tam uygulamayı çözdüm .. raid pass kalmamış.. bu uygulama ile herhangi birini sizi arkadaş ekleyip davet yolluyor ve topluca dalıyorsunuz Pokemon a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beedrill364 -- 5 Kasım 2020; 12:54:22 >
  • Arkadaşlar oyunu başladığından beri oynuyorum. İki hesabım var her gün hediye atarım siz de gönderirseniz müthiş olur. Ankara

6741 0855 5278 LastRayquaza

8642 4003 2222 LasttAirbender

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Airbender

Arkadaşlar oyunu başladığından beri oynuyorum. İki hesabım var her gün hediye atarım siz de gönderirseniz müthiş olur. Ankara

6741 0855 5278 LastRayquaza

8642 4003 2222 LasttAirbender

Merhaba... beedrill364 nick ile sizi ekledim .. raid pass vs yapıyor musunuz ? Ben 22 seviyedeyim ..

• beedrill364 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam Gölbaşında oynuyorum genelde. Bazen free pass bazen remote passle raid yapıyorum. Raidlerde online görürsem davet atarım.

• Last Airbender kullanıcısına yanıt
    Zaten şu raid passi arıyorum .. 250 ye 3 adet alacagım gym den gelen coinler ile .. raid pass ile gelen mega, efsane Pokemon oyuncuyu hızlıca ilerletir. Ben Kasım ayında 3 hafta sürecek haftalık minik liglere bakıyorum şu aralar

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.