Şimdi Ara

*Pokemon Gameboy!* -(resimli)- Paylaşımlarınızı ve sorularınızı Bekliyoruz! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
5
Favori
178.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Elendil03

quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Mewtwo'nun bulunduğu Cerulean Cave'e giremiyorum.

onun önünde adammı bekliyor öyleyse tam hatırlamıyorum ama 7 adanında görevini yapman gerekiyor birde bişi daha varda onu hatırlamıyorum ben bir iki güne oraya kada rgelirim yardımcı olmaya çalışırım

7.Adada birtek Trainer Tower var. Çok zor
  • Benim en beğendiğim Emerald veya Saphire'dir.2'si resmen aynı sayılır tek farkları efsane pokemonları.Bu oyunu oynarken kendimi çok kaptırıyordum.
  • quote:

quote:

quote:

Mewtwo'nun bulunduğu Cerulean Cave'e giremiyorum.

onun önünde adammı bekliyor öyleyse tam hatırlamıyorum ama 7 adanında görevini yapman gerekiyor birde bişi daha varda onu hatırlamıyorum ben bir iki güne oraya kada rgelirim yardımcı olmaya çalışırım

7.Adada birtek Trainer Tower var. Çok zor

oraya istersen uğramıyordun dlye hatırlıyorum orada başka yöne gidip kayalar ile ilgili bulmacayı çözmen gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam unownlarla karşılaşacaksın ben şuan victory roaddayım okısma gelince yardım ederim eğer hala geçememişsin

• Ben buldum unownları çoktan...5.Adadaki rocket team şeysini açmaya çalışıyorum...Sapphire taşını bulamadım.
  • quote:

Ben buldum unownları çoktan...5.Adadaki rocket team şeysini açmaya çalışıyorum...Sapphire taşını bulamadım.

mewtwo yu yakaladığına göre oyunu bitirdin hiç 2nesilveya 3nesil pokemon yakaladınmı veya bildiğin kadarıyla varmı bunla leaf green de ben ligi bitirip adalara başlıcam yoksa boşuna devam etmemeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elendil03 -- 17 Ekim 2010; 21:00:51 >
  • 2.Nesil gördüm 3.Nesil görmedim daha...Ayrıca Elite Fourları yine yenmek zorundayım oyunun bitmesi için.
  • şu ligi bir geçemedim 3e geliyorum takılıyorum geçemiyorum 1le 2. eliteyi rahat geçmem için ne tavsiye ediyorsunuz pokemon takımım söyle dragonair 55 lvl venasaur 52lvl gyarados 44lvl kadabra 43lvl jnix 42 lvlpidgeot48lvl bu takıma ne çıkarıp hangi türden ekleyeyim?yoksa bu pokemonlara lvl kasıp tekrarmı deneyeyim?
  • 3.Elite Agatha idi galiba.Venusaur'a Frenzy Plant öğrettiysen(Lv.up ile) geçebilirsin,girmeden önce marketten Revive,Max Potion alsaydın keşke...3.Elite'yi geçemiyorsan Rival ve Lance'yi de çok zor geçersin..Bence yenil ve gidip pokemonlarını kas müsait bir yerde...Eğer varsa TGB Dual ile diğer oyununu aç ve Savaş sürekli iyi kasarsın..
  • quote:

şu ligi bir geçemedim 3e geliyorum takılıyorum geçemiyorum 1le 2. eliteyi rahat geçmem için ne tavsiye ediyorsunuz pokemon takımım söyle dragonair 55 lvl venasaur 52lvl gyarados 44lvl kadabra 43lvl jnix 42 lvlpidgeot48lvl bu takıma ne çıkarıp hangi türden ekleyeyim?yoksa bu pokemonlara lvl kasıp tekrarmı deneyeyim?

Karma takımla zor geçersin hep bir pokemona yüklenmen lazım yada en fazla 2.
    Dragonite yap öyle dene birde maçlar bitince hemen hplerini doldur sonra diğerine geç
  • dediğiniz gibi yaptım venasauru 70lvl yaptım yanında dragonite ile gyarados ile oyunu bitirdim ama oyunda adalar kısmına geçemedim sanırım versiyon bu kadarmış neyse sağolun arkadaşlar ilk eliteyi geçince diğerleri daha kolaymış benim takımım için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elendil03 -- 19 Ekim 2010; 16:01:11 >
  • Hayır adalara Vermimilion'a giderek ulaşabiliyorsun.TRI-PASS İlk 3 Ada,Rainbow Pass 7.Adaya kadar...Ruby,Sapphire taşlarını bulmalısın.
  • quote:

Hayır adalara Vermimilion'a giderek ulaşabiliyorsun.TRI-PASS İlk 3 Ada,Rainbow Pass 7.Adaya kadar...Ruby,Sapphire taşlarını bulmalısın.

oyunu bitirdiğimde bana rainbow pass verilmedi oyunu continueden tekrar başlattığımda ise saffron cityde savelediğim yerden başlıyor oyun başa dönüyor işte neyse firered başladım onda artık adalar kısmına geçmeye çalışıcam
  • Bana bizi 1.Adaya götüren çocuğun konuştuğu adam vermişti.(Celio idi sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uluç. -- 20 Ekim 2010; 19:20:43 >
  • fireredde 7.rozetimi aldım 1-2-3 adalar kısmına geçtim şimdi ben köz adasında moltresi yakalamaya çalışıyorum yakalayamıyorum aynı şekilde articunoyuda 50ye yakın ultra ball attım yakalayamadım bunları yakalayabilmem için acaba ligi filan mı bitirmem gerekiyor yoksa şansımdanmı yakalayamıyorum?
  • Sleep,Confused vb. durumlara sokarsan daha rahat yakalarsın...
  • quote:

Sleep,Confused vb. durumlara sokarsan daha rahat yakalarsın...

teşekkürler sonunda moltresle articunoyu yakalayabildim tamamen sansızlığımdanmış bugün ilk topta denk geldi.
  • Beyler yellow oyununda son rozeti alıcam gym kapalı diyor kapısı ne yapmalı bilen var mı?
  • Pokemon Diamond-Pearl'ün gba hack'i var mı?
  • shiny rayquaza kaçtı emeraldda
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.