Şimdi Ara

[b]POKEMON BİLGİ YARIŞMASI[/b] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SQORTILLar çeteydi.bi poliis vardı karı o onları yakalamaya çalışıyodu fln.sonra bi ormanda yangın çıktı galiba sqortılla onlara yardım etti.sonra o başkalnları galiba yumaşadı eşin yanına gitti.biraz attım

sayfabaşı nihahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaisliN -- 30 Ağustos 2007; 18:01:48 >
  • Ash yeni aldığı rozeti yeni doğan Güneş'e doğru tutarak parlamasını inceliyordu. Ash "Bu gün hava ne kadarda güzel!" diyerek derin bir nefesaldı. Şehirdeki tüm insanlar sokaklardaydı. Çocuklar koşuşturuyorlardı Pokemonların peşinden.
    Bir kaç çocuk Pikachu'yu çekiştirmeye başladılar. "Çoksevimli!" diye bağrışıyorlardı. Öteki yandan bir kaç çocuk Eevee'yi aynı şekilde çekiştiriyordu.
    Brock "Kesin şunu!" diye sert çıkıştı ve Eevee'yi eline aldı. Pikachu küçük bir yıldırım şoku ile tüm çocukları korkutup kaçırdı.

Ash "İyi işti Pikachu!"
    Pikachu "Pikapi." Ash diğer rozetlerinin arasına yeni aldığı rozeti de koyduktan sonra kafasını ileri kaldırdı ve hızlı adımlarla yoluna devam ediyordu. İleride birkaç Machop büyük olasılıkla sahipleri olan orta yaşlardaki adamın isteklerini yapıyorlardı. İnşaatta çalışıyorlardı.

Ash "Şurada bir inşaat var, belki bir yardımımız dokunur. Ne dersiniz gidelim mi?"
    Brock "Siz gidin. Ben ilerideki gördüğüm güzeller güzeli kızların yanına gidiyorum."
    Misty Brock’un kulağını "Ne zaman adam olacaksın? Bir kerede bizimle gel." diyerek çekiştirdi.

Ash "Yardımcı olabilir miyiz?" diyerek adama tebessüm etti.
    Adam "Sağolun çocuklar. Adlarınız ne?"
    Ash "Ben Ash, arkadaşım Misty ve diğeri ise Brock." dedi.
    Adam "Bana da KarateMan derler. Machoplarımla buraya yeni bir alışveriş mağazası açmaya karar verdik."
    Ash "Pidgeotto, Bulbasaur, Ledyba, Charmander gidin!" Hepsini Poketoplarından çıkardı.
    Misty "Tentacool yardımcı olalım bizde."
    Brock " Sandshrew git!" Sandshrew ve Eevee de işe koyuldular.

Ash eline aldığı bir kaç tahta ile yardımcı olmaya çalışırken bir şeye basıp kaydı. "Aaa!" Kafasını kaldırdığında karşısında Machop'u bayılmış bir biçimde gördü. Ash telaşla "KarateMan, çocuklar gelin!" Misty, Brock ve KarateMan koşarak geldiler. Machop bayılmıştı.
    KarateMan "Bu nasıl olur? Yorulmuş olması imkansız, daha yeni başladık sayılır." Diyerek şaşırdığını belirtti. Machop'u kucakladığı gibi Pokemon hastanesine koşarak gidiyordu.
    Ash "Bizi bekle." Ash, Misty ve Brock'ta peşinden gidiyorlardı. Sahiplerinin ileride koştuğunu gören Pokemonlarda en arkadan geliyorlardı.

KarateMan "Hemşire Joy! Hemşire Joy!"
    Hemşire Joy "Ne oldu bayım?" Machop'u gösterdi. yanakları, elleri ve ayaklarında kırmızı şişlikler oluşmuştu.
    Hemşire Joy "Chansey çabuk sedyeyi getir!" Chansey hemen ameliyata aldı Machop'u. Hemşire Joy "Bu gün buna çok rastladık. Haberleri izlemediniz mi yoksa?"
    Ash "Ne oldu ki?"
    Hemşire Joy "Buralarda bilinmeyen bir nedenden dolayı bir sürü Grimer buraya saldırıya geldiler, etrafa toxic denen saldırıdan saçtılar. Tüm pokemonlar zehirlenmeye başladı. Ameliyatta bir sürü Pokemon var Machop dışında. Hepsininde değişik etkiler çıkıyor. Devlik, Cücelik gibi hormonları değiştiriyorlar. Grimerler'ın toxicleri başka maddelerle de karışmış olmalı." Birden hastanenin kapısı kırıldı. Ash'in önüne yaralanmış bir Squirtle düştü. Grimerler vardı kapının önünde bir sürü. İçeri hızla dağıldılar.
    Ash "Hayır! Bulbasaur uyku tozları. Pidgeotto sende uyku tozlarına rüzgar yap ki her Grimer'a saldırı denk gelsin ve uyusunlar." Her iki Pokemon işe koyuldu. Ash Squirtle'ı kucağına aldı. Hemen ameliyat odasına girdi. Bu sırada Ledyba da uyku tozları yapmaya başladı.

Hastanenin Kamerası bunları çekiyordu. Karakolda izleyen Polis Jenny'ler hemen olay yerine geldiler. Jenny'ler "Growlithe saldır!" Herkes saldırıya geçti. Kısa süre sonra tüm Grimerler uzaklaştı.
    Brock "İşte bu kadar basit bir tanesini uyurken yakalayabildim." Diğerleri uyuyanları da sürükleyerek götürmüşlerdi.
    KarateMan "Çocuklar her şey için sağolun." Ash'ler hava karırken hastaneye geri döndüler.
    Ash "Hemşire Joy! Squirtle nasıl?"
    Hemşire Joy "Gayet iyi." Squirtle Ash'in onu hemen ameliyat odasına aldığını unutmamıştı ve Ash'in üzerine atlayarak ona sarıldı. Ash'te Squirtle'a sarıldı.

Brock “Bende bir Grimer yakaladım.”
    Misty ”İnanmıyorum o arada ve bir grimer... İğrençsin Brock.”
    Ash “Tebrikler”
    Misty "Çok şanslısın Ash, yeni bir su Pokemonun oldu."
    Ash "Squirtle ve benbir takımız!"
    Pikachu "Pika."
    Ash "Hepimiz birer takımımız!" diyerek hepsi atlayarak ellerini havaya kaldırdılar...
    cevap bu

• eger aklında bir soru yoksa soru hakkını baskasına devredebilirsin
  • memur jenny miydi?
  • pomemur jenny
  • jenny ikiside ilk sorunun cevabını yazdım yukarıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jvats -- 30 Ağustos 2007; 18:04:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: k@r@ntin@

doğtu cvp şuydu Squirtle in bir çetesi vardır ve bi kasaba yangınında itfaiye gibi çalıştılar o sıradada ash le tanıştılar tabi yeni soru gelior...

Yeni soru:
    pokemon un ikiz polislerinin adları nedir zaten hepsinin adları aynı

hemşire desen hemşire joy diyecem de
  • mmrich bildi ama bunu k@r@ntin@ onaylamalı,, bu arada (-_Handsome_-) süper arastırma squirtel hakkında ama azcık gec oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Séi-Chan -- 30 Ağustos 2007; 18:05:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmrich

memur jenny miydi?

• Ya Arkadaşlar k@r@ntin@ Cvp Ver...
  • az farkla kaçtı
  • mmrich in sorusu için bekliyoruz.hadi sor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Séi-Chan -- 30 Ağustos 2007; 18:07:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tüko

quote:

Orjinalden alıntı: k@r@ntin@

doğtu cvp şuydu Squirtle in bir çetesi vardır ve bi kasaba yangınında itfaiye gibi çalıştılar o sıradada ash le tanıştılar tabi yeni soru gelior...

Yeni soru:
    pokemon un ikiz polislerinin adları nedir zaten hepsinin adları aynı

hemşire desen hemşire joy diyecem de

aslında bn bilmiştim ilk soruyu
    bu soruyuda kaçırdık yeni soru kaçmaz inş

• 5 dk sonra bulurum

edit:neyse buldular sıradaki soruyu sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !ScR3aM! -- 30 Ağustos 2007; 18:08:35 >
  • mmirch Hade Sor. . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhortakaL_

mmirch Hade Sor. . .

evt phortakal 4msj sonra binbaşı oluo
  • arkadaslar soruyu soran arkads lutfen forumdan ayrılmasın cevpları takip etsin, dogru cevapta bunu bizle paylassın..
    mmrich suan burda olmadıgından ikinci olarak bilen PhortakaL_ soru sormaya hak kazandı
  • sor hade phortakal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jvats -- 30 Ağustos 2007; 18:12:05 >
  • Ash PhortakaL Liginde Hangi Pokémonun Yüzünden Elendi?
  • chalizard yüzünden
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.