Şimdi Ara

Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meet Team Rainbow Rocket in Pokémon Ultra Sun and Pokémon Ultra Moon!

• Bu videodan anladığım kadarıyla USUM Nintendo el konsolları serisine çıkacak son Pokemon oyunu olacak bütün jenerasyonu tek bir oyunda topladıklarına göre...

Büyük ihtimal (benim tahminim) Swich ile bir reboot yaparlar ve yeni Pokemon oyunlarını artık ev konsollarına çıkarmaya başlarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crash95 kullanıcısına yanıt
    USUM 3DS'e çıkacak son Pokémon oyunu evet. Eğer Nintendo yeni bir el konsolu çıkarmazsa Switch'e geçiş yapılacakta seriyi reboot edecek bir durum yok ortada. 8. Jenerasyon'dan devam edecek.

• muccos kullanıcısına yanıt
    Böyle söyledim çünkü 7 nesil boyunca İlk defa serideki tüm çete liderleri tek bir oyunda toplandı.

Ayrıca generations dizisinde de giovanni oğluna roket takımını tekrar toplayacağını söylemişti.

Bilemiyorum garip olan, adını hatirlamadigim bir sitede birisi demişti en sonunda tüm bölge veya serilerin tek bir oyunda toplanacağı ve bunun son Pokemon oyunu olacağı gibisinden birşey yazmıştı ve bu fan sitelerinde yıllardır tartışılıyormuş.

(Evet yazdıklarım saçma fakat bir yerde okumuştum ve son 2-3 saattir o yazıyı arıyorum. Gerçekten çok şaşırtıcı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crash95 -- 4 Kasım 2017; 8:51:15 >
  • Ayrıca fark ettiniz mi son videoda archie ve maxie nin ilk Ruby ve Sapphire halleri gözüktü ORAS konseptinden vazmı geçildi acaba?

Hocam açıklayayım ben sana yavaş yavaş.

Generations'daki o olay aslında HG/SS'deki Celebi eventinde gösteriliyor. Oyunda Celebi'yi elde edince Celebi oyuncuyu iki kere geçmişe götürüyor. İlki o Giovanni ve Silver'ın yaptığı konuşma anı. O konuşma Viridian City Gym'inden ayrıldıktan kısa bir süre sonra geçiyor. Daha Johto oyunlarının hikayesi daha başlamamış oluyor. İkinci defada ise Celebi Giovanni'nin kaldığı bir eve götürüyor seni. Giovanni'yle konuşurken radyodan Team Rocket'ın Radio Tower'dan yaptığı konuşma duyulacak ve Giovanni "Gitmem gerek. Adamlarım beni çağırıyor" diyecek. Oyuncu Giovanni'yi orada durduracak. Giovanni'de onca emeğim yine mi boşa gitti deyip ayrılacak oradan. Celebi sonra tekrar günümüze getirecek oyuncuyu.

Yani Team Rocket'ı tekrar kuracağım demesine Johto'ya bağlandırabiliyoruz. USUM ile bir alakası yok.

O teoriyi okumuş gibi hissediyorum. Bazen fanlar saçmalıyor ama. USUM'dakiler 3DS'in son Pokémon oyunu olmasıyla ilgili. Ona bakılırsa B2W2'de de tüm gym liderleri ve şampiyonlar toplanmıştı. O da DS'nin son oyunu olmasıyla ilgiliydi.

Archie ve Maxie'nin eski tasarımlarını neden kullandılar diye açıklayayım.

ORAS ile birlikte alternatif evrenler konusu açıldı. Bu konudan ORAS'da Delta Episode'un sonlarında bahsediliyor. Mega Evolution'ların olmadığı bir Hoenn bölgesi bahsedilirken burada orjinal Ruby/Sapphire/Emerald tarafı bahsediliyor.

Burada da Archie ve Maxie'nin orjinal tasarımlarını kullanarak onların RSE evreninden geldiği belirtiliyor.

Tıpkı SM'de Anabell ile savaşırken RSE Battle Frontier'ın müziğinin çalması gibi. O Anabell'de RSE evreninden ama hatırlamıyor bunu.

• Hocam yapabilirsem akşama bol bol yazacağım bu konularla ilgili, bende yapbozun bazı parçalarını bulmuş gibi hissediyorum içimi dökmem lazım

Bu videoyu ve kanalını tavsiye ederim. Bazen çok isabetli tahminler yürütebiliyor benim söylediğim bazı noktalara iyi değinmiş.

• Pokemon dustu arkadaslar

Indirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    linki vereydin bari yada Gugıla ne yazınca çıkıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash95

linki vereydin bari yada Gugıla ne yazınca çıkıyor?

pm
  • Zamanında NNID hesabını İngiltere gibi pahalı bir ülke seçtiyseniz ve bu yüzden pokemon oyunları 200 liraya geliyorsa e-shoptan çok güzel bir site buldum Games Rocket diye. Eğer direkt olarak e-shoptan alacak olsam 200 liraya gelecekti ancak buradan alınca 140 liraya geldi,bu kod yalnızca Pal 3DS'lerde çalışıyor. Herkese tavsiye ederim.
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    Hocam sitenin ve siteden satın aldığımız içeriklerin sakata gelme ihtimali var mı?

Bilmiyorum, ben de ilk defa buradan alışveriş yaptım. 9 Kasım'da sipariş vermiştim, bugün ellerine pre-order kodları ulaşmış bana birkaç saat önce gönderdiler kodu oyun da iniyor şuan. Oyun inmeye başladıktan sonra sakata gelinmez herhalde ama kesinlikle arkasında durabileceğim bir site değil, dediğim gibi benim de ilk alışverişim.
  • Ultra Sun Moon metacritic'e 89 ile girmiş bulunuyor..
  • Discover More Mysteries around Necrozma in Pokémon Ultra Sun and Pokémon Ultra Moon!

• Şimdi baktım da USUM CİAngel a düşmüş indirmek caiz midir Nihat hocam? İndirirsek ban yer miyiz?

• Pal 3DS sahipleri için son 2 saat

• Günaydın,

Ben başlıyorum indirmeye. Acaba Dark Souls Return to Lordran Etkinliği gibi beraber char açıp beraber mi bitirsek oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crash95 -- 17 Kasım 2017; 5:55:16 >
  • İndirecek olan arkadaşlar oyun 3.522,36 MB haberiniz olsun.

• Ulan İlk gün hevesimiz kursağımızda kaldı oyunu indirdin oyun açılmıyor ikona tıkladıktan sonra ekran kararıyor (load yapıyor) sonra direk home menuye geri atıyor hiç bir hata mesajı da yok

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.