Şimdi Ara

Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
2.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Gymlerin geri gelmesi ile ilgili kesinleşen bir bilgi yok sanırı değil mi?

Hayır.
  • Ultra Sun ve Ultra Moon için yeni bir poster yayınlandı.

Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki oyunu da almayı düşünen arkadaşlar için şu anda Amazon.de'de iki kampanya var. Birisi 60 euro yükle 9 euro kazan, diğeri 80 euro yükle 8 euro kazan. Bu ikisini birleştirince 80 euro yükleyerek 17 euro kazanmak mümkün. Bu şekilde 89 euroluk dual edition'ı 72 euroya getirebilirsiniz (Amazon hesabınızda kalacak 8 euroyu zarar olarak saymazsanız). Ben biraz önce denedim, sıkıntısız şekilde ön siparişi verdim.

Kampanyalar bu ayın sonuna kadar geçerli. Ayrıntılı bilgiyi Amazon ana konusunda bulabilirsiniz.
  • Yeni trailer geldi. Artık Alola'nın adaları arasında Mantine ile birlikte sörf yapabiliyoruz

• Hau ve Lillie'nin official artwork'leri. Hau biraz sinirli duruyor. Bu zaman diliminde malsaladas yoksa demekki
    Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyorPokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor

• Ultra Sun ve Ultra Moon posterinin yüksek çözünürlüklü hali
    Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor

• Alolan Marowak Totem Pokémon'u olarak karşımıza çıkacakmış.

• Şu da Japonca trailer

• Bir Japon programında USUM ile ilgili yeni bilgiler geliyor. Şu yayınlanan trailer :

Sonrasını eklememişler ama burada tüm şov resim resim kaydedilmiş. Serebii'den de detaylar takip edilebilir:https://www.serebii.net/index2.shtml
  • Derken bugün yeni bir trailer daha geldi:

• Official Artwork'ler
    Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyorPokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor

• Bu konuya yazan arkadaslari oyunda da gormek isterim. Mesaj bol oyunda kimse yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Oyun bir çıksın da uzun süre oynayacaz inşallah
  • Yeni trailer geldi

Bu da Japonca trailer

• USUM'un dosya boyutu 3.6 GB. SM'de bu 3.0 GB idi.
    Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyorPokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyorPokémon Ultra Sun / Ultra Moon - Ana Konu - 17 Kasım'da çıkıyor

• A wild Trailer appeared!!!

Daha önce yayınlanan Japonca trailer'ı İngilizce'ye çevirmişler.

• Shigeru Ohnomi ile yapılan buradaki bir röportajda USUM'daki yakalanabilen efsaneviler hakkında yeni bilgi var.
    Buna göre Mewtwo da dahil bazı efsanevileri yine başka bir boyutta yakalama imkanı bulacağız.
    Spoiler altında verdim bilgiyi zira ben öğrendiğime üzüldüm. Artık heyecanı kaçmaması için USUM haberlerini de bu konuyu da takibi bırakıyorum. Oyunu bitirdiğimde tekrar görüşmek üzere millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 17 Ekim 2017; 19:57:10 >
  • Pokémon Ultra Sun & Pokémon Ultra Moon Introduction - Episode 1

-----

Pokémon Ultra Sun & Pokémon Ultra Moon Introduction - Episode 2 - New Pokémon to the Alola region

-----

Pokémon Ultra Sun & Pokémon Ultra Moon Introduction – Episode 3 - New features

• Pokémon Ultra Sun & Pokémon Ultra Moon - Strange Evil Trailer - Nintendo 3DS

• oyunu pre order almak istiyorum var mı önerdiğiniz bir yer
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.