Şimdi Ara

Pokémon Oyun Projesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
7.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

Takas (Trade) sistemi çalışıyor.
    Market (Shop) sistemide öyle.

Edit: Guild/Clan sistemi problem yarattığı için kaldırdım.

Guild/Clan sisteminin düzelme ihtimali varsa güzel olur olmasada olur fakat.
    Bir harita tasarlayıp guild wars yapabilirdin . Partydeki oyuncular birbirine vurmuyorsa tabi. Yoksa guilde gerek yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YineDc

quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

Takas (Trade) sistemi çalışıyor.
    Market (Shop) sistemide öyle.

Edit: Guild/Clan sistemi problem yarattığı için kaldırdım.

Guild/Clan sisteminin düzelme ihtimali varsa güzel olur olmasada olur fakat.
    Bir harita tasarlayıp guild wars yapabilirdin . Partydeki oyuncular birbirine vurmuyorsa tabi. Yoksa guilde gerek yok zaten.

Biraz uğraşıp düzeltmeye çalışacağım ama düzeleceğini pek sanmıyorum.

30 Mart 2013: Cumartesi
    Evrimleşme sistemi eklendi. (Taş ile gelişenler için geçerli değil.Onlar hala NPC ile gelişiyor.)

• 1 Nisan 2013: Pazartesi
    Evrimleşme sistemi düzenlendi.
    Agility sistemi düzenlendi.
    20 Agility = 1 Hareket hızı.

• 1 hafta forumda yoktum, gayet iyi ilerleme göstermişsin. Eğer bir yardımım dokunacaksa özel mesajdan söylemen yeterli.
  • Bence evrim geçirme süresi 2-3 saniye daha artabilir çünkü taşa falan basıp ayarlayana kadar göremezsin nasıl evrimleştiğini
  • @Allen Walker Eyvallah Kaan Reyiz yeterince yardım ettin ama hala harita konusunda yardım gerekiyor.Harita yapılacağı zaman haber veririm.

@Whitfield Orayı hallederim.4 saniye bekleme süresi koysam yeterli olur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 2 Nisan 2013; 10:30:54 >
  • Valla Süper Yapıyorsun Abi Ağız Tadıyla Şöyle Türkçe Bir Pokemon Oyunu Oynayalım Hep İngilizce İngilizce Bıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Spirit Of Emotions -- 2 Nisan 2013; 22:34:34 >
  • Harika Mutlaka katılmak istiyor ve sabırsızlıkla bekliyorum. Level başına stat puanı gibi şeyler düşünüyor musunuz hocam? Yoksa Agility sisteminden kastınız hp nin doluluk oranıyla mı ilgili. Recovery ve buna bağlı full hp üzerinden movement speed gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nidoran

Harika Mutlaka katılmak istiyor ve sabırsızlıkla bekliyorum. Level başına stat puanı gibi şeyler düşünüyor musunuz hocam? Yoksa Agility sisteminden kastınız hp nin doluluk oranıyla mı ilgili. Recovery ve buna bağlı full hp üzerinden movement speed gibi.

Her seviye atlanışında 3 puan geliyor bunu STR-INT-AGI-END-WILL arasında dağıtıyorsunuz.
    HP'nin doluluk oranı Will Power ile ilgili.Will Power ne kadar yüksek olursa Sağlığın dolma oranı o kadar artar.
  • konuyu okudum sabırsızlanıyorum oyun çıksın epey reklamını yapmaya çalışırım ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimonTR

konuyu okudum sabırsızlanıyorum oyun çıksın epey reklamını yapmaya çalışırım ellerine sağlık

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

Egemert 10 numara gidiyorsun dostum. Arkandayız. Yardıma ihtiyaç duyarsan elimden geldiğince yardım ederim. Bir PM uzağındayım.

Konuyla alakası yok ama Floki'nin nesini sevdin hocam?

Düzenleme:İmla

Flokinin özel gücü hangi ağaçta güzel kalas(böyle idi galiba) çıkar filan. Hem eğlenceli ve çılgın bir karakter.
    Ben pederi sevdim, o gece katılmadığı için ilgimi çekti.

Yakın zaman da dış görünüşü buraya ekleyebiliriz.

katılsaydı kelle gidecekti .

Çok güzel proje , destekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

quote:

quote:

Egemert 10 numara gidiyorsun dostum. Arkandayız. Yardıma ihtiyaç duyarsan elimden geldiğince yardım ederim. Bir PM uzağındayım.

Flokinin özel gücü hangi ağaçta güzel kalas(böyle idi galiba) çıkar filan. Hem eğlenceli ve çılgın bir karakter.

Floki Helga'yı paylaştı gerçi. Kafalar da karıştı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

quote:

quote:

Floki Helga'yı paylaştı gerçi. Kafalar da karıştı.

Aynen

• 7 Nisan 2013: Pazar
    Oyun'un ekranı özelleştirildi.
    Butonlar ve ekran boyutu değiştirildi.

Artık yeniliklerin sonuna geliyoruz beyler, yavaş yavaş hikaye (Hikayeyi kafamda hazırladım sadece oyunu hikayeye göre ayarlayacağım) ve haritaları yapmaya başlayacağım.Yenilikler tamamen bitmeyecek ama oyunun ilk sürümü için bu kadar yeterli olduğunu düşünüyorum.
  • çok iyi bi proje öncelikle emeğine sağlık. oyunun açılış tarihi ile ilgili bir tarih varmı kafanda?
  • İstek/Soru-Cevap konusunada yazdım buraya da yazayım.
    20 Haziran'a kadar açmayı planlıyorum.
  • k.bakma o kısmı incelememiştim teşekkur ederim.
  • 9 Nisan Salı: 2013
    Gece/Gündüz Sistemi Eklendi.(Sistemi ekleyebilmek için haritaları silmek zorunda kaldım.)
    MapEditor geliştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemert B. -- 9 Nisan 2013; 17:39:19 >
  • 13 Nisan 2013: Cumartesi
    ItemEditor geliştirildi.
    GM,DEV gibi ön isimler eklendi.
    Chatcolor ayarlandı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.