Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu yapan şirket zaten sadece 2 ülkede deneme amaçlı yayınladı oyunu.. E bizde illegal yollardan elde ettik nitekim bunlar daha bu kadar yoğunluğa hazır değiller o yüzden 2 ülkede yayınladılar.. Sonuç olarak gps sinyali gerektirdiğinden tak diye diger ülkelerden giren kaçak kullanıcıları engellediler. Büyük ihtimalle hesaplar da silinmiştir. Neyse hele bi play store'a gelsin adam akıllı oynarız biraz sabretmemiz gerekecek sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil . Aslında dışarıda kamerasız pokemon yakalamak daha kolay. Kamera açık olduğunda sen poke topu atamaya çalışırken etrafta seni şaşkın gözlerle izleyen insanlar görebilirsin .
  • Beyler nasıl oynucam? Google hesabıyla gıreyım dedim gps dedi, pokemon sitesindende uyelık alamadım... YARDIM

• T.A.R.D.I.S. kullanıcısına yanıt
    Doğrudur tahmin edebiliyorum

• Oyuna artık giremiyormuyuz ? İndirdiydim o kadar başta yükleme beyaz ekranında kalıyo öyle sizdedemi girmiyor ?

• Okadar guzel pokemonlar yakalamistim,hesap gitmez umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

Arkadaşlar oyunu yapan şirket zaten sadece 2 ülkede deneme amaçlı yayınladı oyunu.. E bizde illegal yollardan elde ettik nitekim bunlar daha bu kadar yoğunluğa hazır değiller o yüzden 2 ülkede yayınladılar.. Sonuç olarak gps sinyali gerektirdiğinden tak diye diger ülkelerden giren kaçak kullanıcıları engellediler. Büyük ihtimalle hesaplar da silinmiştir. Neyse hele bi play store'a gelsin adam akıllı oynarız biraz sabretmemiz gerekecek sadece

Hangi 2 ülke hocam biliyor musunuz

• Kamera actigimda gozukmuyo sadece diger turlu gozukuyo nasil duzeltebilirim?

• Odam bildiğin yuva gibiydi, gps hata verdi :'(

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    yeni zellanda / avustralya. arkadaşın yazdığını söyleyenler var ancak kesinliği yok, serverlar çökmüşte olabilir.
  • Xperia M5 ile AR açıyorum kamera açılıyor ama pokemon yok ortalıkta. Yakalayamıyorum haliyle. Halbuki telefonun kendisinde bile AR Efekti diye bir program yüklü geliyor. Anlamadım gitti bir aydınlatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

Orijinalden alıntı: Ryniesta

Xperia M5 ile AR açıyorum kamera açılıyor ama pokemon yok ortalıkta. Yakalayamıyorum haliyle. Halbuki telefonun kendisinde bile AR Efekti diye bir program yüklü geliyor. Anlamadım gitti bir aydınlatın

Başlığa bi açıklama koyulsun bence.

Serverlar kapalı hocam

1-2 saat önce oynuyordum 4 level oldum AR açınca pokemonu göremiyorum kamerada bir türlü Şuan girmiyor zaten muhtemelen bakım falan var.

• Eleştirenler çok komik, kıçlarının üzerinde bütün gün oturuyorsunuz, oynayında biraz dışarıya çıkarsınız
  • Telefonunda gyroscope desteği yoktur. Gyroscope desteği istiyor. Aslında sadece accelerometer desteği yetmesi gerekiyor. Edindiğim bilgiye göre yapımcılara feedback olarak iletilmiş bu durum. Sanırım halledecekler. AR kapatınca hiç zevkli olmuyor, AR şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50pho50

Yüklüyorum açınca siyah ekranda kalıyor neden acaba?

telefonun windows mu? Windows phone desteklemiyor
  • indirdim bunu da ne zaman türkiye ye açılacak bilen var mı ? Şuan avustralya ve yeni zelanda dışında kapatmışlar sunucuları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Telefonunda gyroscope desteği yoktur. Gyroscope desteği istiyor. Aslında sadece accelerometer desteği yetmesi gerekiyor. Edindiğim bilgiye göre yapımcılara feedback olarak iletilmiş bu durum. Sanırım halledecekler. AR kapatınca hiç zevkli olmuyor, AR şart.

Valla olmaması pek muhtemel gözükmüyor. Çünkü ilk pokemonu alırken Squirtle'da oldu. Diğerleerinde olmadı. Ayrıca telefonun kendi AR programı falan yüklü geliyor nasıl desteklemez? Üstelik yeni nesil bir telefon. Neyse bekleyip görelim.

Edit: Dediğiniz gibi olmasa bile bunun bir güncellemeyle falan düzeltirlerse çok kişiyi sevindirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 6 Temmuz 2016; 23:52:30 >

• Servetin kapalı olmasının nedeni kendini pikaçu sanan çocuk olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.gsmarena.com burdan telefonunu bul, özelliklerini görürsün. Sensor kısmında gyro yazıyorsa problem farklıdır ^^
  • Zenfone 2

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.