Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16711672167316741675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bagondan kendim gelistirdim. Burada bir arkadas 30 lvlin üstünde stardustlari harcayin yazmisti sanirim. Dogru mudur?

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XPHOS kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da 30 lv sonra yapın demişti ben 29’da başladım. Dragonite ve Gyarados geliştirdim şimdilik. Çok fazla stardust harcatıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladim suanlik 4 tane 90 üzeri (91lik jolteon) yaklasik 10 15 tane 80 üzeri var. yumurtadan cıkan dratini 84-87 arasıydı sanırım. Hepsini bekletiyorum artık

• XPHOS kullanıcısına yanıt
    30 levelden sonra cp nin altındaki yarım çemberin doluluğuna göre power up yapın. Gerilerdeyse uğraşmayın ilerde daha iyilerin yakalarsınız zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pokémon GO [ANA KONU]

Ağlıyorum. (Son 6) Bagon falan fışkırır sanıyordum. Kötü oldu. Hele Aerodactyl midir nedir...

• Geçen sene event vardı o Aerodactyl bulamadım diye ne içerlemiştim.(Geri sayfalarda mevcuttur)
    Hala severim kendisini.Ayrıca freebas ,beldum çıkmış kötünün iyisi bence

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Suan icin 22 lvlim bakalim

• bende su raltsı seviyorum

• Sen şanslısın arkadaş. Bugün dokuz tane onluk yumurta kırdım. İçinden iki mearep, lapras, feabas, skarmory, aerodactyl, trapench, slakoth, porygon çıktı. İşin ilginci yedi tane daha onluk yumurta düşürdüm. Kişisel rekorumu kırdım. İki tane de ikilik düşürdüm. Onları da kırdım. Yerine bir onluk bi de beşlik yumurta düşürdüm. Şimdi sekiz onluk yumurta daha koydum bakalım ne olacak. Bizim bilmediğimiz bir onluk yumurta event i var galiba.

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Laprassss bi göremedim şunu. Kadıköy’de acaba var mı merak ediyorum.

Pokémon GO [ANA KONU]

Üzülmüştüm ama yine iyi. Bite yerine Steel Wing olsaydı AA olacaktı. Olsun. 30 lv olunca 3 kırıcı gelcek. Birkaç tane de ben alıp ilerde tekrar deneyeceğim şansımı artık.

• Az önce yan hesaba aldım :)
    Bu arada bu yan hesaba artık ihtiyacım yok.Uygun fiyata devredebilirim.
    Pokémon GO [ANA KONU]

• Benim de sekizinci oldu ilkini geçen yıl yakalamıştım. Diğerleri hep yumurtadan çıkmıştı. Yerli malı yurdum malı herkes böyle oynamalı:)

Pokémon GO [ANA KONU]

• Lapras için en kolay yol yumurta. Ben de 1 kere denk geldim sanırım, Üsküdar'da kız kulesinin tam karşısında.
    Kadıköy iskelenin solunda Gyarados gelmişti bi sefer de.

• merhaba arkadaşlar
    oyuna geri dönmeye karar verdim tekrar
    neler değişti şu son 2-3 ayda?

• Pokémon GO [ANA KONU]

Kalamiş parkda bana yardimci olan arkadaslarima tesekkur ederim. Ilk efsanemi aldim. Iv 93... yeahhh 🤗

• Sekiz onluk yumurta daha kırdım bu sabah. Onluk yumurta event i bitti. Bu sefer boşalan yumurtaların yerine dört tane onluk üç tane beşlik bir de ikilik yumurta düşürdüm. Nisan ayında paskalya bayramı var o zamana kadar onluk yumurta biriktirip tekrar kırarım. Şimdilik bu kadar yeter (yürümekten sol ayağıma kramp girdi) . İki günde on yedi tane onluk yumurta kırmış oldum Lucky egg ve star pieces sayesinde Xp ve sturdust kastım.

Pokémon GO [ANA KONU]

• İlk sayfadaki mesaja sabitledim degisiklikleri göz atabilirsin hocam.

• Pokemoncu34 P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi gelmiş.bunun 100 iv olanını kaçırdim geçenlerde..Hic yıldızım barısmadi Ray ile .Yeni efsaneler gelsede Şenlense ortalik

Discord' da pokedex100 kanalı var ordan efsaneler için yardım isteyin havacılar gelir.

Kurdukları sistem reel oyuncuları cezalandıriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Hayırlı olsun iyi gelmiş.bunun 100 iv olanını kaçırdim geçenlerde..Hic yıldızım barısmadi Ray ile .Yeni efsaneler gelsede Şenlense ortalik

Discord' da pokedex100 kanalı var ordan efsaneler için yardım isteyin havacılar gelir.

Kurdukları sistem reel oyuncuları cezalandıriyor.

Geçen 100 iv bende kaçırdım. Bu sabah da 2590 lık 96 iv kaçırdım. 50 ye yakın yakaladım herhalde ama sadece 2 tanesinde 90 iv üstüne çıkabildim. Bir tek bunda böyle oldu nedense.

• raidlere 2 farkli takim girebiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 16711672167316741675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.