Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16521653165416551656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu toplu transfer ederken ki listenin en yukarısına atma olayını hallederler bir sonraki güncellemede inşallah ya çok uyuz bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

şu toplu transfer ederken ki listenin en yukarısına atma olayını hallederler bir sonraki güncellemede inşallah ya çok uyuz bir durum.

Birde evolve yaparken gör her evolvede üste fırlıyor.
  • Bugün iş çıkışı yolumu bir km uzatıp onix nesti olan kırkayak parkından geçtim ve ödülüm büyük oldu. Tam tamına %97.8 iv

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    Bunu gelişmiş mi yakaladın direkt çıkıyo muydu evrim taşı olanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

Bunu gelişmiş mi yakaladın direkt çıkıyo muydu evrim taşı olanlar

Geliştirmiştir zaten yeterli candy side var. Hava olayı çok iyi oldu neredeyse stardust candy kullanımı sıfıra indi power up için.
  • Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    Onix olarak yakaladım. Arkadaşın da dediği gibi hava durumu açık olduğu için yüksek seviye yakalayabildim. Metal coat kullandım ve geliştirdim. Hiç power up yapmadım.

• asi_mawi kullanıcısına yanıt
    bir işe yarar mı ki steelix?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

bir işe yarar mı ki steelix?

3-5 poke hariç hiçbiri işe yaramıyor. Şu an için bence en işe yarar pokeler ho-oh, lugia ve articuna raidler için tabi.
  • Ciğerimiz soldu arkadaş denemdiğimiz totem kalmadı gelsin artık şu ex-pass bizim şehre de
  • Pokemon go plus bugün gelmiş.Denemek için almıştım.Çok kullanışlı değil ama gym lerinde pokestop olduğunu hatırlamış oldum sayesinde.

Sultanahmet te gym lere koyduğum pokemon 5 dakika yaşamıyor arkadaş.Az salın da

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Ciğerimiz soldu arkadaş denemdiğimiz totem kalmadı gelsin artık şu ex-pass bizim şehre de

Ankaradan çok alan var ex pass 3-4 farklı gymde almışlar üstelik fakat alanlar hep aynı gurupmu bilmiyorum.

Fake varsa yurtdışında daha kolay pass almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 9 Ocak 2018; 11:39:47 >
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Reel oynayarak kendi grubumuz ile park alanı içindeki aynı GYM'yi deniyoruz hergün ne çıkarsa 7-8 kişi halinde giriyoruz Maksat gym yi sürekli meşgul göstertmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Ocak 2018; 18:2:54 >
  • Halen Alakazam 'a yatırım yapmaya değer mi ?

Gen lll de sağlam psychic varmı ?

• -Bane kullanıcısına yanıt
    ne kadar cok istiyorsun sor bunu kendine ne kadar cok samimi olalim once eğer gercekten istiyorsan ankara istanbul 3 saat paran mi yok otostop cek gel ankaraya otele verecek paran mi yok hastane bekleme salonlarinda uyu 2 gun gunduzleride sana vereyim bu hafta ex pass gelen 5 gym i ankarada hepsinde 3 er raide gir elinden geleni yap 2 gun zorlan ve al sende aylarca alamadim gelmedi deme 2 gun bu hafta sonu goster ne kadar istedigini sadece yola cik basarabilirsin

• quote:

Halen Alakazam 'a yatırım yapmaya değer mi ?

Gardevoir(phychic fairy) ve metagros(Steel phychic) var ama alakazam efsane olmayan phychic pokemonlar arasında bir numaradır. Üçüncü generation da efsane pokkemonlar da latias ve latios(drogon phychic) jirachi(Steel phychic) ve uzaylı pokemon deoxys (phychic) var. Ama efsane pokemonlar arasında phychic bir numarası Mew two dur.

• Sabah işe giderken omaster a tek daldım. Hava durumu olayı yardımıyla 33 saniye kala imdirdim. Ne exeguttor ne de venusaur sceptile kadar zarar veremedi. Bu bullent seed - leaf blade vuran sceptile hem çok hızlı hem de çok seri. Savaşa solar beam vuran üç exeguttor iki venusaur ve bir de leaf blade vuran sceptile ile katıldım. Bir dahaki sefere diğer iki sceptile mi de savaşa sokup sonuçları paylaşacağım.

• kahkahaatinlan K kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadarda değil :) Tamam oyun çıktığından beri yağmur çamur demeden oynuyorum, bulunduğum şehirde nerdeyse oynayanların %80 ini dolaşarak buldum ve bir grupda topladım ama gidip bir mew2 icin mersinden ankaraya gidersem beni akilhastanesine sevk ederler diger gün.Hani oyun çok adil olsa dediğine eyvallah diceğim ama millet bir elinde çay hindistandan patır patır ex pas peşine düşüp niantic in de buna fırsat tanıdığı bir ortamda kendimi yormam o kadar.

• quote:

Halen Alakazam 'a yatırım yapmaya değer mi ?

Alakazam oyundaki en sağlam dps i vuran pokemondur net olarak.Sadece dodgelemeyi bilmen lazim çünkü dayanıklı degil oda normal.Mew2 nin az canlısı gibi felaket hasar gücü yüksek ben 3-4 tane full cp yaptım kuklanıyorum.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş o zaman.Bende dust yapayım biraz basarim alakazam'a.

Millete duble ex-pass gelmiş bu arada .Vay be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yürüyerek 10 dakikada gittiğim 2 gym'e adamlar 3 dakikada gidiyor, yuh diyorum artık. Adamlar hem hile, hem de sürekli GYM'leri zaptediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16521653165416551656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.