Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Az yukarda cevap vermişler ya :)

Detaylı bir bilgi olmadı normal androiddeki gibi sign out kısmında gmail hesap girisimi var yani iphone dan hic oynayan görmedimde endişe içindeyim ısrarla sormam o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Bu pokemonu geliştirmek için 20 km yürümek gerekiyor. Magicarp ile yürürüm daha iyi.
    Pokémon GO [ANA KONU] 1 candy için 5 km yürümek gerekiyor muş. Bu 20 km olayı ne anlama geliyor acaba

Bu bana hic cikmadi ya deniz olan yerdede yaşıyorum gelişmişi oyuna girdigimzde ekrana gelen pokemon mu

• KillerFlea kullanıcısına yanıt
    Ben de parkın içindeki su kanalında yakaladım. Yağmurlu hava durumu olayı vardı. Gelişince milotic oluyor çok güçlü bir su pokemonu max cp :2967. Anladığım kadarıyla hem, yüz candy biriktirmek hem de budy olarak yirmi km yol yürütmek gerekiyor

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de water gun a rock slide var. Şu niantic rock throw skilini geri verir mi acaba. Bence rock throw rock slide vuran bir omaster rock throw stone edge vuran golem den daha çok iş yapar. Şu takas olayı gelirse bu omaster için full cp ve iv li tyrantar bile veririm.

• O güzel pokemonlar event le birlikte bu diyardan göçüp gittiler. Biz de demirin tuncuna pokemon un piçine kaldık.

• Sağolun arkadaşlar.

Şu toplu tranfer ederken transfer ettikten sonra poke listenin en yukarisina cikariyor yaa ne uyuz bir şey. Düzeltirler umarim guncellemede. 87.5 ile boyle oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pokemonlarin skillerini nasil değiştiriyoruz kaya pokemonunun su vuruşu yapması saçma geliyor bana

• NeloAngelo kullanıcısına yanıt
    Fast tm, charge tm itemleriyle değişiyor. Efsane pokemonları yenince verdi bana parayla alınıyor mu hiç dikkat etmedim.
  • Balina yapan var mı 400 candy ye ömür yetmeyecek gibi yine :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

Balina yapan var mı 400 candy ye ömür yetmeyecek gibi yine :)

81candy oldu bende. Üç beş ay sonra olur bu gidişle. Yalnız o pokemon poke topa nasıl sığıyor acep. Ya da poke topu çok uzağa fırlatmak lazım yoksa altında kalıp pastırma oluruz.

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Birde gymde gör gym şekil değiştiriyor sığması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkuazHayaller

quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

Uzun süre önce bıraktım oyunu fakat tekrar merak etitm. Bu oyunu dışarda gezmeden evde oynamanın bir yolu var mıdır?

var ama banlanırsın

ne olurdu dışarı çıkmaya gerek kalmadan oynayabilseydik şu oyunu

Bir sürü Pokémon oyunu var, onları oyna oturduğun yerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Hocam ben de water gun a rock slide var. Şu niantic rock throw skilini geri verir mi acaba. Bence rock throw rock slide vuran bir omaster rock throw stone edge vuran golem den daha çok iş yapar. Şu takas olayı gelirse bu omaster için full cp ve iv li tyrantar bile veririm.

Keşke geri verse, dediğin gibi o pokemonun en işe yarayan skillini aldılar geri vereceklerini sanmıyorum açıkcası Bende takas için elimde fazladan efsanevi filan tutuyorum belki ilerde takas gelecek olursa hiç acımam takaslarım.
  • pokestop eklendi falan diyorlar gene bize bişi yok
    Pokémon GO [ANA KONU]
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 6 Ocak 2018; 15:38:50 >

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Adana Gaziantep Mersin buralarda çok az gym var Bu üç şehir Türkiye'nin en büyük on şehri arasında. Batıda çok gym var Denizli Manisa gibi şehirlerde çok gym var. Zaten ilçe ve beldelerde hiç yok. O yüzden bölgesinde hiç gym olmayanlar fake oynuyor mecburen. Başta kızıyordum ama empati yapınca hak veriyorum. Çok oyuncuda yok oynayan. Resmi olarak gelse millet Apple store da ve ya Google play de görüp indirirdi. Oyuncu sayısı artardı.

• Hiçbir oyunda hile taraftarı değilim.Niantic'e durumu bildiren mail attım, lokasyon bilgileriyle beraber resim çektim gym veya pokestop ekleyin diye .Sonuç olarak uzunca bir "üzgün"olduklarına dair mail attılar ve 1 tane yumurta kırıcı hediye ettiler.
    Lan ne yapayım ben yumurta kırıcıyı ? O kadar mailleştim ki sonunda beni e-posta adresimden tanıyorlar
    Tabi "samimi(!)" olunca faydalarını da gördüm ,nick değiştirme hakkı biten hesaba nick değiştirme hakkı tanımlatmıştım
    Kısaca bizler için yapacak pek bişi yok son dalgada eklerler diye umut ettim ama maalesef elimiz bundan da boş döndü

Bu arada yeri gelmişken belirteyim "fake gps" hakkında forum üzerinden herhangi bir yardımda bulunmuyorum.Daha doğrusu reel oynayan oyuncuların olduğu hiçbir platformda bu konuya girmiyorum.Lütfen bu konuda PM göndermeyin.

Kırılma gücenme olmasın diye sadece şunu belirteyim ,artık marketten fake indirim oynarım devri bitti.Shadow ban yersiniz.Önüne geçmek için "deodexed-rom" ,"services-patch ",logd file","twrp","root" gibi kavramlara aşina olmanız gerekli.(Bu konuda bir rehber hazırlayıp bir whatsapp grubuna göndermiştim ordaki arkadaşlar yardımcı olur diye düşünüyorum)

Son olarak ekleyelim maalesef bu yılda PvP gelmiyor bizzat yöneticilerinden birisi açıkladı ,takas hakkında da bir gelişme yok.Ssdece GEN IV ile kesin olmamakla beraber "oyun içi chat" gelecek

Kırdığımız varsa affola, hepinize iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 6 Ocak 2018; 19:50:31 >

• Dördüncü nesil pokemonlar bu yıl içinde gelirse çok güzel olur. En sevdiğim nesil. Sohbette gelirse acaba oyun içinde diğer arkadaşları görebilecek miyiz. Mesala ben yürürken karşı yolda yürüyen oyuncuyu eşzamanlı görebilecek miyim. Bu gidişle p vs p gelmeden bütün nesiller bitecek. Neyse bakalım bu oyunun en sevdiğim tarafı yürüme arkadaşı olması. İnsan gerçekten hayret ediyor ama bağımlısı olduk bu oyunun.

• Kadıköy iskelede %100 iv feebas yakaladım ama 75cp. Üstüne düşmeye değer mi sizce?

Zaten 40bin stardustim var fullemek çok sürer bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Kadıköy iskelede %100 iv feebas yakaladım ama 75cp. Üstüne düşmeye değer mi sizce?

Zaten 40bin stardustim var fullemek çok sürer bilemedim.

uğraşma 35 leveli 204 cp oluyor herhalde 1 veya 2 cp falan ancak artar power up da.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler vazgeçtim şimdilik.
    Bir kere powerup yaptım 3 arttı, Gyaradostan sonra %100 iv li 2. pokemonum oldu diye heveslenmiştim ama cp si kötü geldi şansa.
  • 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.