Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pokestoplarda verdi bugün lurelarda 6 saat sanırım her yer lure olmuş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

pokestoplarda verdi bugün lurelarda 6 saat sanırım her yer lure olmuş :D

gymler icler acisi durumda

300 cp rhydon gordum

oyunu birakiyorum🙄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da bir şey mi 80 cp spinarak'ım tam 20 gündür istanbulun göbeğinde gym'de duruyor ve inmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

O da bir şey mi 80 cp spinarak'ım tam 20 gündür istanbulun göbeğinde gym'de duruyor ve inmedi :)

kahkaha attim😂

niantic ne guzel de gullendirdi oyunu

wow oynasam daha iyi sanirim

• asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Hee evet ondandı heralde tam dolunca düşüyodu tekrar saldırı. Ama hem yeni güncelleme gelmiş hem de yeni bi duyuru yapmışlar raidde değişiklikler olmuş. İnş biraz daha iyi olur

• Aranızda rock throw vuran omaster a sahip bir arkadaş var mı yaw bende bir tane vater gun _rock slide var item kullansam mud shot olur. Niantic aptalı omaster gibi sağlam bir pokemonu hiç etti... Bir de lure ları kullanmayın saklayın arkadaşlar üçüncü generation Aralık ayının sonuna doğru gelebilir. İkinci generation ilk geldiği günde iyi pokemonlar vermişti niantic. Hatta ilk gün oblitear toptan kaçmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    gen 1 ve 2'yi seviyorum ben sadece keske gen 3 gelmese

yumurtadan cikacak olan pokemon secenekleri de artacak igglypuff beklerken torchic gelecek,chansey beklerken ralts🙄

omastar'i bitki pokemonu tekte indirebilir rock/water oldugu icin hatta su pokemonu bile fazla hasar verebilir

gymlerde pek ise yaramaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 23 Kasım 2017; 0:33:56 >
  • Omaster ateş pokemonlarının azılı düşmanı hem kaya hem su özelliği ile her türlü ateşi söndürür. Hatta kendisi en iyi itfaiyecidir:) Uçan buz normal ve zehir pokemonlarının da korkulu rüyasıdır. Kendisi saygıyı hakeden ilk çağlardan günümüze kadar yaşayabilmiş buzul çağı ve meteor düşmesinden alnının akıyla çıkmış nadide pokemon. Bir gün niantic aptalı gelmiş ve asırların yapamadığını rock throw özelliğini kaldırarak omaster ı katletmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Omaster ateş pokemonlarının azılı düşmanı hem kaya hem su özelliği ile her türlü ateşi söndürür. Hatta kendisi en iyi itfaiyecidir:) Uçan buz normal ve zehir pokemonlarının da korkulu rüyasıdır. Kendisi saygıyı hakeden ilk çağlardan günümüze kadar yaşayabilmiş buzul çağı ve meteor düşmesinden alnının akıyla çıkmış nadide pokemon. Bir gün niantic aptalı gelmiş ve asırların yapamadığını rock throw özelliğini kaldırarak omaster ı katletmiştir.

bu arada base statlari kafalarina gore yapmadilar degil mi?

• Rock throw ve rock slide eskiden vardı şimdi yok. Önceden bu özelliklere sahip omaster varsa elinde şanslısınız. Çünkü artık yok :(

Pokémon GO [ANA KONU]

• Arkadaşlar 1.5milyar pokemon yakalanmış. İkinci amaç açıldı. Artık double Xp double sturdust :)

• dust eventi başlamış, 250 tane ultra ball vardı ratata yakalıyorum ultra ball ile
  • Nasıl yani hocam biraz açar mısın? Ben pek anlamıyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Nasıl yani hocam biraz açar mısın? Ben pek anlamıyorum da.

2 kat fazla stardust veriyor yakaladığın pokemonlar
  • Farfetch tüm dünyada açıldı mı o halde açıldıysa onu da yakalayalım
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    3 milyar pokemon yakalanınca açılacak böyle giderse hafta sonu salarlar.

• IV leri takinti yaptim ya

hic onemsemesem IV leri cok sey kaybeder miyim?

gold hedefe az kaldi

yakalayin!😋

• İv çooooooook önemli hem daha yüksek cp değerine ulaşırsın hem daha hızlı daha çok damage veren daha iyi savunan ve daha yüksek hp değerine ulsşırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

İv çooooooook önemli hem daha yüksek cp değerine ulaşırsın hem daha hızlı daha çok damage veren daha iyi savunan ve daha yüksek hp değerine ulsşırsın.

her pokemonun belli bir kapasitesi olmali

clefable,alakazam kadar guclu olmamali mesela

IV oyundaki dengeyi bozuyor

• Zaten clefeble alakazam kadar güçlü değil. Clefeble max cp :2337 atak :171 defans :178 stamina :190 fairy türü bir pokemonun. Alakazam max cp : 2866 atak :271 defans :194 stamina :110 phychic türü bir pokemon. İv pokemonun kendi türünde üstünlük sağlıyor. Yani %100 iv bir alakazam her yönden %20 iv li bir alakazama üstün %100 iv bir clefeble %20 bir clefeble a her yönden üdtün oluyor.

• 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.