Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16371638163916401641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oncelikle terbiyeli konus.Dusuncelerimi yazdim begen ,begenme.Bunu eski sistem icin konustum.

Yukarda zaten belirtmisim.Pokemon siniri ve gym siniri konmali diye.Ama prestige sistemi tekrar olmali diye dusunuyorum.

Herneyse gece gece kalp kirmaya gerek yok.Zaten cantalar full sayilir,ucuz coins almanin yolunuda buldum. isterse hic coins vermesin niantic .

Kalin saglicakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 20 Kasım 2017; 0:15:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

Yan hesap aç demiş bir de oynayanlara yüklenmiş kafan iyi galiba. Bizim burada ki hackerların 100 küsür hesabı vardır rahat sen 2 tane 3 tane açmışsın ne diğer gym geçene kadar alıyor diğerine bliseyleri diziyordu.

Motivasyon sistemini yavaşlatmaları gerek
    - Cpler daha yavaş düşmeli
    - Altın renge yükseldiğin gymlerde çok daha yavaş düşmeli cpler
    - Yüksek cpli yada güçlü pokelerle girdiğin savaşta daha fazla rakibin cpsi düşmeli
    - Stardust için meyve eklenmeli
    Berryler önceden çok iş yapmıyordu ama şimdi pokeyi uzaktan beslemede günlük 1000-2000-3000 stardust kasılabiliyor ve candy bile kazanıyorsun.
    - Birde gymlere ekstra bonuslar getiriceksin "hayalet pokemonu koyarsan yada nidoqueen koyarsan şu cp üstünde olursa xp kazanacaksın gibi"
    Şunlar küçük şeyler ama güzel ayrıntılar olurdu.

Bir de şu var tüm gymler maşallah dolu ama etrafta oynayan adam bulamıyoruz :D

benim yasadigim bolgede gymler cok yavas el degistiriyor,oyuncu sayisi baya az

niantic kendi etti kendi buldu

motivation sistemi yuzunden oyunu birakmam an meselesi

hicbir mantigi yok bu sistemin

su sistemi bir degistirseler oyuncular geri donecek ama adamlarin kaybettikleri ciro umrunda degil galiba

• Coinler ne zaman ve nasıl kazanılıyor? İki gündür elimde olan gym var ama coins yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Coinler ne zaman ve nasıl kazanılıyor? İki gündür elimde olan gym var ama coins yok.

pokemonun yenilince sana geri donuyor,o zaman pokecoin aliyorsun

gunde max 50 pokecoin kazanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 20 Kasım 2017; 18:51:40 >
  • Raidde Cloyster ı ikidir indiremiyorum. Neyle saldırmak lazım acaba indiren arkadaşlar ? Raid3 bazıları tek iner mi diyodum ama cloyster indiremiyorum daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

Raidde Cloyster ı ikidir indiremiyorum. Neyle saldırmak lazım acaba indiren arkadaşlar ? Raid3 bazıları tek iner mi diyodum ama cloyster indiremiyorum daha

3 lerin hiçbiri tek inmez. Eskiden olsa inerdi fakat ikinci vuruş çizgisinin geri geri gitme hatasını düzeltmediler bir türlü. O zamandan beri tek kişi sıkıntılı oluyor.
  • Oynayan kalmadı gibi, haliyle yenecek olan da yok gibi.

Yenilmezsem coin kazanamıyor muyum?
  • https://eksisozluk.com/entry/71023402
    burada 3lvl raidlere tek başına nasıl neyle girilir bahsetmiş. Biz iki kişi giriyoruz en kolayı machamp geldi ancak bahsettiği gibi psişikleri dayamayın 4 psişik 2 de snorlax tarzı 2. skili güçlü poke tavsiye ederim, yeni raidlerde 3.seviyede omastarı tavsiye etmem 2 kişiyi bile zorluyor. Porygona girebilirsiniz machampla ursaringle dalın. 3lvl raidler nadir de olsa 8 kadar rare candy veriyor çok çok nadir charger fast tm veriyor. Sychter'a denk gelmedim hiç.

Coins ve gymden düşmeyen poke sorunu için ikinci bir yan hesap açıp güçsüz düşen pokeleriniz yakın gyme gidip düşürüp coins alabilirsiniz. Kendi kendine düşme yok benim 1 ay kaldı pokemonum öylece

• Machampı sadece alakazam ve lugia ile tek başıma indirdim,Arcanine'ı da golem ve ryhdon ile indirdim diğerleri zorluyor.
  • quote:

Coinler ne zaman ve nasıl kazanılıyor? İki gündür elimde olan gym var ama coins yok.

bende gidip öyle bi gym e full tyranitar attım kaldı öyle 2.5 gün olmuş ne zaman gelecek geri belli değil.

en iyisi 100cp ratata bırakıp gidiyo millet, benim gibi yapmamak lazım. ben oyun biraz daha mantıklı olsun istiyorum ama yok ratata koyup geçicen saçma sapan bir sistem var.

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 21 Kasım 2017; 6:32:19 >

• quote:

Oynayan kalmadı gibi, haliyle yenecek olan da yok gibi.

Yenilmezsem coin kazanamıyor muyum?

var hala oynayanlar ,bu kadar oyuncu kaldigina sukretsin niantic yaptigi sacma sapan updateler yuzunden bu halde oyun
    evet pokemonunun yenilmesi lazim malesef baska turlu pokecoin alamazsin
    sana tavsiye dusuk cp ve statli pokemonlar koy
    mesela ben 576 cp ursaring,200 cp horsea ve 250 cp machop koydum
    3 gunde 150 pokecoin biriktirdim

-----------------------------------------------

tyranitarina meyve verme,bir kere daha yenilirse 50 pokecoinle sana geri donecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 21 Kasım 2017; 7:17:42 >
  • Cyloster için en iyi conter pokemon machamp. Exeguttor jelteon magneton victrebel venusaur golem alakazam primaepe vileplume iş görür. Varsa efsaneler raikou zaptos mewtwo iş yapar.
  • x2 basladi saldirin😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahkahaatinlan -- 21 Kasım 2017; 10:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahkahaatinlan

x2 basladi saldirin😀

appraise olayini anlamadim

biri bilgilendirebilir mi?

IV cok onemli mi?
  • Şu linkten takımı seçip ona göre iv si hakkında fikir sahibi olabilirsin.
    https://pokemongohub.net/pokemon-go-appraisal-chart/

iv si yüksek olanın ulaşabileceği cp daha yüksek oluyor. Dövüştürürken de önemli tabi.
  • x2 yi sadece pokemon yakalayınca mı veriyor? pokestop çevirdim eskisi gibi verdi yine.
  • Tek başıma schyter indirdim 8000xp ve 6 rare candy verdi. Golem flareon işbirliği ile..

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

x2 yi sadece pokemon yakalayınca mı veriyor? pokestop çevirdim eskisi gibi verdi yine.

evet sadece pokemon yakalayinca veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

x2 yi sadece pokemon yakalayınca mı veriyor? pokestop çevirdim eskisi gibi verdi yine.

Evolve yapınca da veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 16371638163916401641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.