Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1611. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lugia mı daha çok iş yapar articuno mu?
  • İzmir'de oynayan var mı ? Efsanevilere girmek istiyorum ama tek olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baştan sona rezalet bir etkinliği geride bırakmak üzereyiz.Twitch üzerinden sözüm ona yayın yapıyorlardı ama ,parkı 5 dakika ya göstermişlerdir ya göstermemişlerdir.Yuhalamalar,küfürler petşişeler havada uçuşuyordu.Haberlere konu olmayan bir başka skandal olay ise yakalanma ihtimali %2 olan efsanelerin "özür" mahiyetinde bu bölgede %100 ulaşması.Şöyleki diğer bölgelerdeki oyuncular onlarca lira harcayıp aldıkları" raid pass" lar ancak 1,2 tane yakalayabilirken ,bu bölgedeki ile oyuncular efsaneleri pigi'den,ratata'dan ,zubat'dan daha kolay yakalayabilmekte.

Bunu duyan spoofer'cılar ,fake gps ile etkinliğin olduğu konuma ayarlaryıp balık tutar gibi efsane tuttular.Bir bölgeye bu denli devasa yığılmayı niantic sunucuları kaldıramayınca pert oldu .
    Hala efsaneniz yok ise buraya ışınlanın.İstanbul'da falan raid pasları heder etmeyin

ekleme:Forum kuralları nedeniyle Gps olayıan yardımcı olamamaktayım.
    bu oyun reeel oynanmayı hak etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 24 Temmuz 2017; 10:58:24 >

• buraya ikidir tier 5 attığını görüyorum ama gitmeye üşeniyorum kesecek adam yoktur diye, fake gpsciler iş başında gitsem onlar keser mi acaba
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Lugia Machamp Raidlerinde çok etkili olur.

Articuno meta dışı şu an. Articuno ile Dragonite indirirsin ama o da Raid de yok.Gym leri takan yok zaten

• Beyler etkinlik başlamadan 4 tane 10 km koymuştum bunların km'si azalmamış. Vereceği candy'ler etkinliği kapsar mı ona göre dışarı çıkacam, boşuna sıcakta kavrulmayayım.

• Oyun ilk çıktığı zamanlarda fake gps ile oynayanlar haksız rekabet oluşturacak şekilde gym leri ele geçirip yüksek cp li pokemonlar yerleştiriyorlardı. Onlarla mücadele edecek seviyeye altı ay sonra ulaştım. İlk drogonite ımı dokuz ay sonra yaptım adamlar her gym e bir drogonite koyuyorlardı. Onluk yumurtalar olmasa o da olmayacaktı. Gaziantep te sadece iki adet dratini yakalamışken adamların sekiz gym de sekiz drogonite koyuyordu. Şimdi çoğu piyasadan silindi. 2000km yürüyüp tamamen alın terimle efsane pokemonlar hariç bütün üst düzey pokemonlar hem de yüksek iv li elimde mevcut. Peki ben fake gps niye kullanmadım bir bilgisayar oyunsever olarak çok kolay benim için ama o zaman yakaladığım hiç bir pokemonun hiç bir anlamı olmaz. 45derece de yakaladığım ilk larvitar, sağanak altında yakaladığım squirtle, yürürken şans eseri karşıma çıkan lapras ilk geliştirdiğim charizard yumurtadan ilk defa çıkan snorlax dondurucu soğuk ta sekiz gym patlatmak ve sayamadığım bir sürü güzel anı bunların hazzını masa başında leblebi yer gibi yakalanan pokemonlar veremez. Bunlar meta dan rakamlardan öteye geçemez. Zaten bu fake oyuncular pokemonlar ile duygusal bağ kuramadıkları için %99 u oyunu bıraktı. Bu niantic firmasına ne kadar kızsamda pokemonlar ı çok seviyorum. Oyun sonlanana kadar da oynamaya devam edeceğim ve oynama sebebim olan pokemon go yu sokaklarda go layarak oynamaya devam edeceğim. Fake cilerede artık kızmıyorum bu pokemon imgesini para basma makinesine dönüştürüp metalaştıran niantic aptalı tek ve gerçek suçludur

• Istanbul icin fake oynamayan grup topluyoruz pm den ulasabilirsiniz

• 10 km yımırtanız varsa incubator alın koşuyor musunuz ne yapıyorsunuz artık bonus bitene kadar, kırın hemen. 62 tane chansey candy geldi 62 nedir yav :D

• arkadaşlar oyun applestore a geldi mi?
  • Silent Enigma S kullanıcısına yanıt
    64 Dratini candy geldi az önce. Hey yavrum benim be şunun için 320 km yol yürümüşüm geçmişte.
  • Oyun ilk çıktığı zamanlarda ki fake gpse tepki gösterenlerden biride bendim ama şuan için bu yersiz.
    Oyun hala play storea çıkmamış resmi olarak gelmemiş hala pokestoplarda bi artma güncelleme yok.İngress falan filan bi sürü saçma saçma şeyler.
    Kırşehirde yozgatta veya herhangi bi köyde oturan birini sırf fake gpsle oynuyo diye yermek çok abes.Niantic zaten paragöz bir firma saygıyı haketmiyorlar.
    Belki istanbul ankara vs. oturan biri fake gpsle oynamadan ilerleyebilir ama çoğu yerde bu mümkün değil.
    Bence bi yöneticiyle konuşşun konu sahibi fake gps paylaşımı yasak dediği zamanın üstünden çok geçti.
    En azından farklı bi konu açılsın.
    Botla fake gps farklı şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Oyun ilk çıktığı zamanlarda ki fake gpse tepki gösterenlerden biride bendim ama şuan için bu yersiz.
    Oyun hala play storea çıkmamış resmi olarak gelmemiş hala pokestoplarda bi artma güncelleme yok.İngress falan filan bi sürü saçma saçma şeyler.
    Kırşehirde yozgatta veya herhangi bi köyde oturan birini sırf fake gpsle oynuyo diye yermek çok abes.Niantic zaten paragöz bir firma saygıyı haketmiyorlar.
    Belki istanbul ankara vs. oturan biri fake gpsle oynamadan ilerleyebilir ama çoğu yerde bu mümkün değil.
    Bence bi yöneticiyle konuşşun konu sahibi fake gps paylaşımı yasak dediği zamanın üstünden çok geçti.
    En azından farklı bi konu açılsın.
    Botla fake gps farklı şeyler.

öncelikle evet çok şey değişti o zamanla bu zaman arasında yinede botla fake gps çokta farklı şeyler değil bence, oyunda aşağıda yazdığım sebeplerden değilde sürekli fake gps ile oynuyorsanız botla oynamak gibi zevksiz ve gereksiz bence AMA
    haklı olduğun çok yer var
    pokestoplar çok salakça ve saçma dağıtılmış durumda. 1 yıldır hiç güncelleme gelmemiş. ben istanbulda 500 bin nüfuslu ilçede bulamıyorum burada bir arkadaşa gönderdim resmi çevremde gözüken hiç bir şey yok. en yakın pokestop 2km merkeze gitmem gerekiyor. milletin yaşadığı yerde 100 metrede 20 tane pokestop adım başı... yakınımda olan tek şey 400-500 metrede camideki gym ve oraya tier5 attılar bugün ama kesecek 3kişi bile yok danayamı giriyoruz ? 10 kişi nereden bulayım ben onu yakalamak için ? bu sistemde çok saçma bence ve fake gpssiz burada tier5 çıksa gitsen bile yakalayamıyorsun, adamlar orada ratata gibi yakalıyor. hala türkiyeye resmi çıkışının olmaması ayrı bir saçmalık. ben hile yapmadan oynamaya çalıştım zamanında sonra bıraktım düzelir diye bu efsanevi pokemonları duyunca bi yükleyip ne olduğuna bakayım dedim hevesim kursağımda kaldı, şimdi ya efsaneleri fake gps ayarlayabilirem o şekilde yakalayıp sonra oyuna kaldığım yerden normal devam ediceğim yada komple tekrar silip uğraşmayacam. Bence tier sistemi tamamen yanlış yapılandırılmış, danaya girer gibi pokemon mu yakalanır ? Bence bu sistemin 1vs1 şeklinde olması gerekirdi. eğer leveliniz düşükse tier1-2 örnek 20 level iseniz tier3 30 level isteniz tier4 veya 35+ iseniz tier5 e gücünüz yetecek şekilde şekillendirilip sunulabilirdi. Şuan 40 level bir oyuncu tier3 ü tek başına yenemezken 15 level adam bi grup ile efsanevi pokemon yakalayabilir, ki youtube da gördüm oralarda olanların hepsi ratata gibi yakalıyor tier5 leri. bana sistem komple mantıksız geliyor.
    bu arada sadece fake gps ile oynayıp başka insanlara zararı dokunmayanlara bir şey demek oyunun bu halinde zor. Ama çevredeki 10 tane gym i fake gps ile sürekli olarak elinde tutan arkadaşlar gibi bazı okul çocukları da oyunun anasını ..... yani. bunu da eklemeden geçmek istemedim. Normal oynamıyorsa bile normal oynayanlara biraz saygı olması gerek bu işin içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 24 Temmuz 2017; 19:11:52 >

• Bugün, 8 ikilik 4 beşlik 3 tane onluk yumurta kırdım. Onluklardan bir sudowodo bir larvitar bir de porygon geldi Porygon 64 candy ile geldi. Larvitar 36 candy (dün 64 candy vermişti) verdi. Bu event sturdust yönünden çok verimli geçti bütün üst seviye pokemonlarımı full power up yaptım.

• Arkadaşlar sabah işe giderken event hala devam ediyordu ne kadar süreceğini bilen var mı?

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    72 saat uzadi

• 28 temmuz gece 03:00'da bitecek (tsi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 25 Temmuz 2017; 9:14:16 >
  • Gym sistem iyice kitlendi. Her gymde raid var pokemon koyamıyoruz. Lugia Articuno filan geldi tamam da lvl 3 raid için bile adam yok ki.

• Istanbul ici fake oynamayan grubumuz var pm den ulasabilirsiniz

• Etkinlik ne kadar sürecek diye sormaya gelmiştim ki cevabımı aldım. Başka bir şey sorayım full 5km yumurta +2 10km var. 7 tane falan da egg incubitor. Hepsini koyup kırayım mı çok mu avantajlı bu etkinlikte?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.