Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de gps zor çeken yerde degil 15 km gidiyo 8-9 saatte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alenes02

Oluyor blisseyle savasiyorken oluyo geri diriliyo orda baya bi zaman gidiyo time up diyo kaybediyon

İnternet hata veriyor karşı tarafın barı sıfırlansa bile düzelinceye kadar devam ediyorum mecburen zaten düzelmezse süre bitiyor.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Ben de benim taraf ölüp diriliyo karsi tarafta sorun olmuyo

• 2393 Snorlax yakaladım. İv düşük.

• ne zaman olsa fıtık ediyor beni
    pokemonu göremiyorsun skill barını da doldu mu dolmadı mı
    bazen tam da kritik anda oluyor niye düzeltemiyorlar bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uglyking14 -- 31 Mart 2017; 22:33:42 >
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Maalesef Allah belasını versin

• Çıkıp 1 saat yürüdüm. 1 lvl aldım. Poketopları çok çabuk bitiyor. Artık 200cp altına atmayı düşünmüyorum 13lvl oldum.

• Oyun ne durumda? En son sonbaharda oynadım. Bırakma nedenim de şu hilecilerdi. Sahildeyim sabahın 8'i falan etrafta benden başka hiç bir insan yok bir tane pokecenter var liman gibi birşeyin ucunda. Düşünün pokecenterda savaşabilmek için limana girmem gerekiyor. Sanırım fake gps kullanan bir şahıs yüzünden 3-4 kere aynı yer için savaşmak zorunda kalmıştım. Ben oyun çıktığı andan itibaren durmadan yürümüşüm o kadar emek vermişim. Biri sıcak yatağından benim verdiğim emeği sadece parmaklarını kıpırdatarak eziyordu. O gün sinirlendim sildim oyunu. Hala meydandaki anıtın önünden geçip burası bi aralar benimdi der iç çekerim. O yaz günlerini hiç unutmam çok güzel ortam vardı gece gündüz meydanda takılıyorduk onlarca Pokemon sevdalısı. Yeri geldi Temmuz'da koyunların içinde pokemon oynamak zorunda kaldık meydanda. Şimdi oyun ne durumda oynanır mı? Havalar da iyileşmişken dışarı çıkmak için bahane olur diye düşünüyorum. Hileciler bitti mi?

• Andrew Crysanthe kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef artiyo hileciler

• Üzdü hocam ne güzel hayallerim vardı bisiklete atlayıp oynayacaktım bu sefer
  • 0.59.2 yi yükleyip sildim 3 4 kere her seferinde data hatası verip oyuna girmedi, mecbur 57.4 e geri döndüm. Aynı sorunu yaşayan var mı arkadaşlar

• Bir de son kırdığım 4 adet 10 luk yumurtanın 3 ü mantine 1 i larvitar :-)

Bırakın oyunu diyor Niantic :-)

• Baroone kullanıcısına yanıt
    Larvitar çıktığına sukret pineco olabilirdi o

• Baroone kullanıcısına yanıt
    Ben sıkıntı oldugunu duyunca hic yuklemedim en son guncellemeyi hicbir sıkinti yok oncekinde ben gym konusunda yıldım artik ki ben ki 1 saat gym yukselten adamim ozellikle bi yeri tam sahilde arabayla gecen olursa gecerken koysunlar bizim takimdakiler diye ama malesef sinir bozmaktan baska bir sey olmuyor fakeciler yuzunden zaten coinsede pek ihtiyacim kalmadi ondan eskisi gibi ugrasmam iyi bir event gelmeden veya hilecilere bi ayar cekilmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 1 Nisan 2017; 1:50:10 >
  • bir ara botlar vs vardı hala varmı beyler?oynayan varmı birde başlamayı düşünüyorumda
  • Bot ve fakr var ama artık calistiracak API keyler ücretli satılıyor en uygunu 1 aylık 4€

Birde azıcık konuyu okuyun arkadaş ya gelen bot varmı fake var mı diye soruyor

Hemen yukarda cevabı verilmiş zaten.var ve Pokemon go var olduğu sürece bunlarda olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Crysanthe

Üzdü hocam ne güzel hayallerim vardı bisiklete atlayıp oynayacaktım bu sefer

Oyna gitsin

• Bizim bura yine kırmızı fakecilerin hışmına uğramış level 7 level 8 gym olmuş hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

Hayat ne kadar güzel ya. Tyranitarlar, snorlax lar, dragonite lar falan. Ben bir kere gördüm doğada snorlaxı sonra aynı anda 3 tane yumurtadan çıktı hepsi bu. Ne larvitar ne dragonite.

ne doğada gördüm snorlaxı ne de yumurtadan cıktı.. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naples

Çıkıp 1 saat yürüdüm. 1 lvl aldım. Poketopları çok çabuk bitiyor. Artık 200cp altına atmayı düşünmüyorum 13lvl oldum.

hocam asıl 200 cp altına at ki garanti exp mis gibi, senin hızlı level alman laızm, pokemonlarının gücüne takılma şimdilik, ilk ehdefin olabildiğince hızlı 30 olmak olsun, 30 olana kadar da stardust ve tier 1 pokemonlarının şekerlerini biriktir :)
  • 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.