Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Naples

bugün hitmonchan yakaladım 558cp pokemonlar hakkında bilgim olmadığı için aaa acayip bişey diye peşinden koşup yakaladım

Ben 27 lvl olucam ne haritada gördüm nede yumurtadan çıktı şans işte :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naples N kullanıcısına yanıt
    İv hesaplama diye goolge yazin yada android ve ios icin iv programları var onları deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 31 Mart 2017; 17:12:27 >
  • magmar yakalamak isteyenler dolmabahçe sarayına bir uğrasınlar. iki gündür kapısından geçerek iyi magmar yakaladım.
  • bLind kullanıcısına yanıt
    hocam bir de bu yumurtalar yürüyüşü gps bilgisine göre mi yoksa telefonun hareketine göre mi algılıyor? Ve bunu yaparken oyunu arkaplana alsam sorun olur mu
    Arkaplana alırsanız olmaz oyunun açık olması lazım birde gprs bölgesine göre hesaplıyor

GPS'e göre algılıyor. Yürüyüşle ilgisi yok. Hatta durduğu yerde saydığı oluyor bazen GPS sapıtması sebebiyle.
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Ryhorn arada çıkıyor ama genelde full'lediğim için CP'lerini çok fazla candy gidiyor. O nedenle yetmiyor, buddy yapıyorum mecburen. Pokedex açmak için eskiden kullanırdım buddy'yi, ama sonradan fark ettim ki sırf bir pokemonun 2.nesilini açmak için o kadar uğraşıyoruz, sonra bir kereden bam diye 2.nesil hali karşımıza çıkıyor, yakalıyoruz ve boşa uğraşmış oluyoruz o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naples

Bu iv ne oluyor

652cplik bu magnetonun ivini nasıl hesaplarım

Pokémon GO [ANA KONU]

burdan oyun içinden bakabilirsin ben burdan bakıyorum. hangi takımdasın ona göre tabii

http://akillitelefon.com/2016/08/23/pokemon-goda-appraise-nedir/

• anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Ben gece yatarken sarzda oyunu açık bırakıp yatıyorum yumurta kırılıyor buddy şekeri de kasiyorum

• Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Telefonu nasıl ayarladın peki? 10 dakikadan fazla yapılmıyor açıklık, geliştiriciyi açarak mı yapıyorsun android'de o ayarı?

https://pokeassistant.com/main/ivcalculator?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    burdanda bakabilirsin değerleri girip magnetonun %89 ile 82 arası bir IV de
    Evet ve keep screen on programını indirdim ekran kapanmıyor

haklısın ama ryhorn çok sık çıkıyor özellikle kadıköyde yolun düşerse haberin olsun
  • Hayat ne kadar güzel ya. Tyranitarlar, snorlax lar, dragonite lar falan. Ben bir kere gördüm doğada snorlaxı sonra aynı anda 3 tane yumurtadan çıktı hepsi bu. Ne larvitar ne dragonite.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riobolt R kullanıcısına yanıt
    10 km yumurtadan dratini çikiyo bazen

• gymde savaşırken sizin pokemonun ölür gibi olup sonra tekrar dönmesi size de oluyor mu
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Birkaç kere fark ettim ama tam karşıdaki pokemon ölürken oluyor bu.
    Saga sola kacip dodge larken harsi taraf skill kullanmissa ilk basta kacsan bile bazen etkilenmis gozukuyor ölmus gibi oluyor daha sonra kactigini cozuyor herhalde duzeltiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka3939

Telefonu nasıl ayarladın peki? 10 dakikadan fazla yapılmıyor açıklık, geliştiriciyi açarak mı yapıyorsun android'de o ayarı?

geliştirici seçeneklerinde cihaz sarj olurken ekranı asla kapatma seçeneği mevcut bakmanı tavsiye ederim.

ve cihazı gsp zor çeken bir yere bırakırsan sürekli gel gitlerle baya şeyler yaparsın rahat 10 kmlik yumurta kırılır
    Oluyor blisseyle savasiyorken oluyo geri diriliyo orda baya bi zaman gidiyo time up diyo kaybediyon

• 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.