Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır kardeşim asıl sen karşı taraftasın :D

valla karışık başkan ben tuzladayım iç kesimler mavi sahil tarafı kırmızı, kartalda sahil kırmızı ağırlıklı iç taraflar sarı ve mavi karışıktı en son ama bayadır gitmedim. maltepe yine aynı şekilde sahil kırmızı iç tarflar mavi ağırlıklı sarı daha nadir genelde.
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Boşverin mahallenin delisi misali, şarabı çeken bir uğrayıp hönkürüyor.
    PvP ve takas geldiği zaman bunlar yine forumu popülere taşır.O zamana kadar Level kasmaya bakın.

İkinci el bölümünde ticareti dönmesi yakındır
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    doğru diyosun :) o değilde pvp ve takas gelmesi derken?
    Bakalim 2 haftaya paskalya geliyor x2 gelse bile beni kurtarir doldu tasti pokemonlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

doğru diyosun :) o değilde pvp ve takas gelmesi derken?

Niantic ceo'su alt yapıyı tamamladık demişti geçen ay.Parti parti gelecekmiş takas ve PvP dünyaya.
    Muhtemelen ilk V60 sürümüyle buda gelecektir.şahsi görüşürüm Mayıs gibi
    O yüzden "Rare" Pokemonlarınızı Iv düşük diye şutlamayın.Ya takasta kullanırsınız yada belli miktar ücret karşılığı takaslarsınız.Birçoğunuz öğrenci sonuçta ve büyükşehirde yaşıyor ortak bir yerde buluşursunuz.Harçlığınız çıkar böylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 30 Mart 2017; 19:40:8 >
    pvp ne demek onu kesemedim ben zaten başkan :D
  • Oyun çok sıkıntılı dolandım geldim pokemonları beğenip de top bile atmadım. 3 veya 4 pokemon yakaladım ama her tıkladığım ekrandan kayboluyor biraz bekliyorum geri geliyor veya 3-4 metre geriye yürümek zorunda kalıyorum. Saçma sapan işler bu şekilde oyunu oynamak imkansız.
    Player vs. Player demek. Yani oyuncuların birbiriyle savaşması demek oluyor.
  • Gen1 ve gen2 toplam pokedex türkiye için kaç olmalı ?

• 10lvl team valorum. önüme çıkan her pokemonu yakalıyorum şu an en güçlü pokemonum 590cp sahip magneton. yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    233 benim suan icin Tyranitar ve Unown eksigim kaldı

Pokémon GO [ANA KONU].

• Naples N kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadan itibaren forumu oku😂

• Himontlenin bebesi tek eksigim hala yok hala yok hala yooooook

• dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Ben niyeti bozdum pokemon box 1000'e dayaninca, bugun 2 lucky egg 180 evo kastim, hala 1300 pidgey candy var
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    hmm, yani oynamaya devam edin ileride fantastik şeyler olabilir diyosun :)
  • 0.59.2
    yükleyen var mı? ben yükledim ve çok pişmanım
    - gym savaşlarında sürekli hata veriyor
    - oyun çok geç açılıyor
    E tabi ki olabilir. PvP ve Trade gelecek. 5 veya 6 ay sonra 3. nesiller bile eklenebilir. Hatta 3. nesiller gelmeden 1. nesildeki Legend pokemonları elde etme yöntemi veya etkinliği gibi şeylerde olabilir. Sonra ardından 2. nesildeki Legendleri vb.

Bunlar niantic denen anguzlar birliğini düşününce ütopik hayaller gibi gelebilir ama evet oyunun potansiyeli bu yönde zaten olması gerekenler bunlar.

Pokemon'un orjinal nintendo serilerinde 2. oyun ile birlikte pokemonlara cinsiyetler eklenmiş ve pokemonları çiftleştirebilme imkanı doğmuştu. Pokemon Go'da da 2. nesiller eklendiği dönemde pokemonlara cinsiyetler eklendi yakın bir zamanda çiftleştirip yumurta elde edebiliriz. Hatta yine söylüyorum elinizde en az 10 tane Ditto bulundurun, bu Ditto önüne gelenle ...... yapacak Legend pokemonlar hariç

• Ermeydan E kullanıcısına yanıt
    yükledim bu sabah ama hafta için aktif olarak oynamadığım için sorun varsa da farketmedim. hiç gym savaşına girmedim henüz açılırken veya pokemon yakalarken vs. sorun yok
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    her pokemondan elimde bir tane tutuyorum genelde cp si kötü de olsa :) ama dittio biriktirmedim diye pişman olursam kötü olur :D
  • Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Demek 90 basilabiliyor tek seferde ben en son gene x2 geldiginde evolve etmistim lucky egg ile suanda 540 hazirda var evolve edilecek fazla fazla candy ver ama 1000 sinirindan dolayi tranafer ediyorum bekliyecegim ben elbet gelicek

• 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.