Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Scyther lazım bana .. var mı sürekli çıkan bir yer.. bendekinin iv değeri leş

Hocam Darıca da hayvanat bahcesi zibil gibi scyther atiyo iki haftadır. Vaktin varsa sekerini toplar gidersin. Nest ne zaman biter bilemem yalnız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdiye kadar 3 kere yumurtadan çıktı toplamda da 14 kez yakalamışım bunun dışında budy e koyup 220 km yürüdüm hala fullemeye çalışıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnblll -- 3 Nisan 2017; 23:2:27 >
  • muccos kullanıcısına yanıt
    budy ye hiç bebek pokemon koymadım jynx pikachu hitmoncen gibi işe yaramayan pokemonların bebesi var zaten bende :) işe yarar bebek pokemon ne var mesela yakalarsam budy yapayım?
  • murkrow isteyen varsa itina ile toplanır
  • hsnblll H kullanıcısına yanıt
    Senin level kaç

• Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    37
  • Chansey yada snorlax çıksın wonder olsun
  • 10 kere yakalamışım 4 defa yumurtadan çıktı 6 kere yakalamışım
    Togepi de dâhil mi bu 1 km'liklere? Bana bir türlü çıkmadı Togepi çıksa şimdiye elli kere yürütüp geliştirmiştim...

• hsnblll H kullanıcısına yanıt
    Helal olsun benim 31

• f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    inş cıkar dostum banada sbh 100 Iv chansey cıktı dandik bi chanseyim vardı chansey istiyordum cıktı inş sanada cıkar
  • Selam beyler.

Antalyaya gelecek arkadaş için magikarp cumhuriyet meydanında havuzun orda hep atıyor. Şu an seleklerde jynx, yine meydanda rhydon, karaalioğlu parkında houndour, eski lara yolunda eevee nesti var. Burda dratini 10 kere falan yakaladım kaç aydır.

Neyse beyler benim bi arkadaş kuala lumpura gitti. Oyunu da bilmiyor dedim buna oyunu yükle benim hesaptan bişeyler yakala dedim. Hong Konga geçmiş dün. Oyunu açmış Corsola, farfechtd falan yakalamış. Topları da bilmediği için atacağım derken bitirmiş hayvan :) şimdi bunları yakaladık diye hesaba bişey olmaz herhalde dimi beyler :(

Yine bi kaç hafta önce Londra'da bi arkadaşa yakalattım porygon, lapras, snorlax, dragonite, tyranitar, chansey falan. Orda veletlerde londongomap diye bi site varmış. Ordan denk geldiğinde arabaya atlayıp gidip alıyorlarmış. Sağolsun çocuk ne varsa bana da almış.

Hesap patlamaz umarım ya yapan eden var mı böyle şeyler. Başına bişey gelen oldu mu. Yorumlarınızı bekliyorum. Eğer sıkıntı olmazsa americada bi arkadaş bulup fbdan tauros ve heracross da toplatacam :)

İyi geceler herkese.

• Yumurtalar kırıldı wonder snorlax çıktı diğerleri çöp iv
  • busterr kullanıcısına yanıt
    karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    @busterr Togepi dahilde bende de çıkmadı o. Cleffa,Iglypuff ve Smoochum'dan başkası yok. Özellikle Iglypuff çok çıktı bende. Geliştireyim diyorum da birinin iv kötü yetenekleri iyi diğerinde durum tam tersi. Güzel bir şey çıksa basacağımda çıkmıyor.

@karakartal013 İş yapan var mıdır bilmiyorum da ben daha çok Pokédex'i tamamlamak için yürütüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    pokedex zamanla tamamlanır nasılsa aceleye gerek yok :)
  • az önce houndour candy yi tamamladım 812 cp 60iv var elimde en iyi evole yapayım mı bunun gelişmiş hali bişeye yarıyormu yoksa daha iyisini bekliyim mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

az önce houndour candy yi tamamladım 812 cp 60iv var elimde en iyi evole yapayım mı bunun gelişmiş hali bişeye yarıyormu yoksa daha iyisini bekliyim mi

Pek çıkmıyor galiba oralarda. Ben gördüm mü yolumu değiştiriyorum top atmamak için. 250 candy olmuş bende hiç evolve etmedim ama evolve halini yakalamıştım 2-3 tane.

Dün 2 10 luk daha düşürdüm bugün iş yoğundu sabah gezmesi iptal oldu akşama dolanacağım pokestopları.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    aynen pek denk gelmiyorum hatta sarı şekerle yakaladım 2 3 defa candy biriksin diye. sen nerdesinki öyle bol çıkıyor :) 10luk 2 de bende var ama bekliyorum 4 5 yapıp hepsini aynı anda çatlatıcam bu defa bakalım ne olacak
  • Engoverr E kullanıcısına yanıt
    Teknik olarak bir nevi fake gps olduğu için 2'şer gün arayla girildiyse hesaba bişi olmaz.Neden fake gps örneğini gösterdim "Bana Göre" Fake gps'den bir farkı yok.Ha Hong Kong'da bir eşe,dosta yakalatmışsın ha fake gps ile avlamışssın.
    Hesabı telefon kimliği ile eşleştirilmediği sürece bunlar hep olacak.Niantic kullanılan cihazı hesap ile entegrasyon gerçekleştirmesi gerekiyor gogole'dan bu konuda yardım almalı.
    Fake gps zararı nedir?
    GYM'lere ilişmediğin sürece diğer kullanıcıya etkin / zararı yok en fazla hesabın patlar .Soeun Gym'lere çökmelerinde hemde 50'şer, 100'er

ha asıl kıyamet takas ve PvP geldiğinde kopacak.Umarım niantic'in "altyapı hazırlıklarından" kastı bu durumdur.Yoksa atıyorum Grönland Adası'nda ikamet eden James, anadolunun bozkırlarından emine teyzenin oğlu ahmet ile item takası PvP,Pokemon takısına girerki olay çığrından çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 4 Nisan 2017; 11:2:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

aynen pek denk gelmiyorum hatta sarı şekerle yakaladım 2 3 defa candy biriksin diye. sen nerdesinki öyle bol çıkıyor :) 10luk 2 de bende var ama bekliyorum 4 5 yapıp hepsini aynı anda çatlatıcam bu defa bakalım ne olacak

Şehir Denizli ne kadar fare yılan çer çöp varsa hepsi burada bol çıkıyor o yüzden çöp pokemon sıkıntısı çekmiyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.