Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mavi takımdan kimse yokmu haberleşelim gym lere birbirimizi için pokemon koyalım? yeterli gyme pokemon bırakamadığım için coins biriktiremiyorum ilgilenen varsa mesaj atsın yardımlaşalım.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    mud slap stone edge iv89 var bende deneyim bakalım iş yaparsa fullerim bunu.
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Ben iki tane 2400-2600 lük indirmiştim arma arkaya ama dodgeledim.En fazla bir kere yemişimdir özel atağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Scyther lazım bana .. var mı sürekli çıkan bir yer.. bendekinin iv değeri leş

ankara gençlik parkı yan yana 3er 5er taneee 1 tur atsan 15 tane cepte :D

Ben istanbul avrupa yakasındayım

yardımcı olmak isterdim fakat pek gittiğim yerler değil

ankarada oynayıp gençlik parkına gidenler varsa yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum en kötü hafta sonu belki uğrayabilirim özelden sor yinede bana 10-15 tane atarız şansına ne gelirse
  • Oyun son güncelleme ile ciddi derecede çok geç açılmaya başladı acaba daha donanımlı bir telefon alsam düzelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baroone kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, özelden de yazdım.

İzmir Fahrettin Altay - Poligon civarında kırmızı takımdan arkadaşlar arıyoruz, grup kuracağız. Özel mesaj yazın arkadaşlar.
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    10 dakika sonra başka şehirde sonra bir 10 dakika sonra başka şehirde oynayınca oyun hile yapıyor diye dusunmesin

• Telefonun ne bilmiyorum fakat Snapdragon 820 ve 821'li telefonlar bile kasiyor. Genel olarak oyunda optimizasyon problemi var, telefonlarda degil..
  • Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Bende de birkac gündür kasiyo geçen hafta yoktu böyle sorun

• Bugün Göztepe Parkı'na gittim ve 1:30 saat kaldım. Bu kadar leş birşey görmedim. Hep Natu, Spinarak, Sentret. 2 hafta önce burada dehşet bir Cyundaquil nesti vardı. Şimdi saçma sapan Natu çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hexagon Sun

Telefonun ne bilmiyorum fakat Snapdragon 820 ve 821'li telefonlar bile kasiyor. Genel olarak oyunda optimizasyon problemi var, telefonlarda degil..

Bende anlamıyorum ki oyun optimize değilse neden düzeltmiyorlar acaba açılırken çok mu veri aktarımına ihtiyaç duyuyor artık evdeyken açıp ta çıkacağım

• Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    çok normal ve doğal olarak düşünebilir :) haberleşir 3 4 saat girmeyiz oyuna. bu şekilde bi sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Telefonun ne bilmiyorum fakat Snapdragon 820 ve 821'li telefonlar bile kasiyor. Genel olarak oyunda optimizasyon problemi var, telefonlarda degil..

Bende anlamıyorum ki oyun optimize değilse neden düzeltmiyorlar acaba açılırken çok mu veri aktarımına ihtiyaç duyuyor artık evdeyken açıp ta çıkacağım

Ben son guncellemeyi silip oncekini yukledim, nispeten daha iyi
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Haberleselim o zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Ben son guncellemeyi silip oncekini yukledim, nispeten daha iyi

Bende öyle yapayım en iyisi ama hocam elinde sonunda güncel versiyonu zorla iteliyorlar

• Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Ben son güncellemeyi daha hic yüklemedim sizden duyunca son sürümün sıkíntılarını bu arada 100 er coins geliyo 3 gundur gym savasi yapmadan dokunmadilar daha oh be

• Paskalya ne zamandı var mı etkinlik haberi

• Baroone kullanıcısına yanıt
    16 nisan 1 hafta onceden baslatabilirler etkinligu yilbasinda oyle olmustu sanirim

• dedecimmm kullanıcısına yanıt
    Aynen haftaya bugünlerde baslar

• Bebek Pokémonların şeker verme mesafesi 1km olmuş. Farkeden oldu mu? İki hafta önce 2km'de bir şeker veriyordu diye hatırlıyorum. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.