Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
37.803
Cevap
199
Favori
980.397
Tıklama
Giriş
    16912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

adamlar hala central park gibi bir noktayı adana sokaklarıyla karsılastırıyor

Neden central parkta altınmı dağıtıyorlar park işte adanada da park var orada da ağaçlar fiskiyeler çimenler yürüyen insanlar var eeeee buradakiler insan değilmi ne saçma bir yorum yapmışsınız bildiğin çifte standart yapmış oyun. Baştan oyunun kurulumu yanlış google haritalardaki işaretlenen yerlere göre pokestop ve gym koyarsan olmaz arkadaşım.

Maalesef hocam saçmalık resmen. Kimsenin bilmediği Ingress denen Çapulcu oyunun arta kalan noktalarına göre Pokemon Go yapmışlar.

Oysa olması gereken her yere göre eşit aralıklı Pokestop koymak.

Google Maps'e göre atıyorum 50m2'de 1 Pokestop gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    658 Mesaj

Yarım çember mevcut levelinde ne kadar power up yapabileceğini gösterir, levelin arttıkça çemberi doldurmak için yapabileceğin power up sayın artar. IV değerleri gizli değerler, göremezsin. 3. şahısların yazdığı uygulamalarda görülebiliyor ancak.
    |
    |
    Fortescue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

quote:

Neden central parkta altınmı dağıtıyorlar park işte adanada da park var orada da ağaçlar fiskiyeler çimenler yürüyen insanlar var eeeee buradakiler insan değilmi ne saçma bir yorum yapmışsınız bildiğin çifte standart yapmış oyun. Baştan oyunun kurulumu yanlış google haritalardaki işaretlenen yerlere göre pokestop ve gym koyarsan olmaz arkadaşım.

Maalesef hocam saçmalık resmen. Kimsenin bilmediği Ingress denen Çapulcu oyunun arta kalan noktalarına göre Pokemon Go yapmışlar.

çapulcu dediğin ingress google maps'in temelini attı yalnız

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."

• Çavuş
    65 Mesaj
    Topu girdap gibi etrafında hızlıca cevirip diagonal bişekilde atmak çok işe yarıyor. Top kaybımı azalttı deneyin sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: -WhiteKnight-

Oyuna yeni guncelleme geldi ama yeni pokemon eklenmemiş.

Dün gelmedi mi güncelleme? Bugün de mi geldi?
    |
    |

Origin ID: VOG-KingSezenist
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Prequel

Hile kullanmıyorum.

Oyunun mantığı baştan saçma. Pokemon parkta bulunmaz kardeşim. Central Park'ta zürafa görüyor musun sen? Hayır. Ee, pokemonun ne işi var orada? Oyun çıkmadan önce hepimiz ne bekliyorduk? Hayvanlar gerçek hayatta nerede bulunabilirse oralarda pokemon aramak. Binalar arasında, insanlar arasında Charizard'mış, Lapras'mış, bu ne kardeşim! Sultanahmet'te havuzun orada 2 tane Lapras aynı anda çıktı, ulan bu koca Lapras'lar havuzda mı yaşıyor! Bu ne salakça mantık! Daha su pokemonunun bile çıkabileceği yerler akla mantığa uygun değil, böyle adamlardan bekle ki hayvan gibi pokemonları üç metre karelik alanda çıkarmasın! Hani pokemon yakalamak için onunla dövüşmek mekaniği? Top atıyoruz da top yan gidiyor kaçıyor, bak sen! Oyunun pokemonla alakası olması için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım!

Katılıyorum. Şöyle birşey olabilirdi mesela. Tamamen random spawnlanırdı pokemonlar sadece 3 4 gruba ayırırlar bölgeleri bi yerde ates bi yerde su çıkar vs. böyle daha güzel olurdu. Dediğin gibi geliştirilmesi gereken çok şey var. Ben düzenlene kadar bıraktım hileler ve oyunun şu anki durumundan dolayı. Sadece yumurta çatlatırım oynarsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisbasturk -- 2 Ağustos 2016; 14:18:22 >

• Binbaşı
    1722 Mesaj
    Benim km dünden beri artmıyor. Sürümüm 0.29 . Ne yapmalıyım?

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

quote:

Benimle aynı düşünceler içinde olan biri olması sevindirici bu yazdıklarımdan hileyi meşrulaştırmaya çalışan biri olarakta görüldüm canları saolsun umarım şirket bizim gibi düşünür dediğiniz gibi dağılım oranını mantıklı bir şekilde ileride güncelleme ile halleder adil bir oyun olur.

• Yüzbaşı
    271 Mesaj
    Bu yumurtaları kullanmadan silme şansımız varmı ? Sadece 10km kırmak lazım diğerlerinden çöp pokemon çıkıyor zaten zar zor kırıyoruz yumurtayı onda da çöp bişeyler çıkınca insan sinir oluyor :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Çavuş
    53 Mesaj

gym alınca :)
    |
    |
    Guncelleme yapmaz olaydim pokemonlar surekli toptan cikiyor. 78cp pidgey lan. Bu hic zevkli degil suan :///

|
    |

Paff|Aroma
  • Binbaşı
    1136 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Civil 3ngineer

Bu yumurtaları kullanmadan silme şansımız varmı ? Sadece 10km kırmak lazım diğerlerinden çöp pokemon çıkıyor zaten zar zor kırıyoruz yumurtayı onda da çöp bişeyler çıkınca insan sinir oluyor :)

Aynı soruyu bende soracaktım Pokemonları ne güzel transfer edebiliyoruz ama bu yumurtalar olmuyor Başka bir yolu yok mudur?
    |
    |
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Çavuş
    71 Mesaj

Skill gücü 100 jolteon?

|
    |
    CezaRap77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kimlerle tartısıyoruz adamlar central parkı sokak aralarındaki parklardan sanıyor.diyorum bir sehrin merkez noktasıyla karsılastır bana diyor ki adana merkez parkta 20 25 tane pokestop var ee neymiş adana içinde central park gibi bir yer var adamlarda gayet koymuş işte pokestop noktalarını buraya sokak arasının gösterip bizde hiç pokestop yok central parkta yuzlerce var diye aglamayın sehir merkezini insanların cogunluk olarak gittikleri yerlerle karsılastır tamam haklısın diyelim bu arada biz izmirlileri bilirdik sehrini abartma konusunda ama daha vahim sehirlilerimizde varmış

Pokemon eğitmenleri yanında 6 pokemon taşıyabiliyor diye gym de ne kadar pokemon olursa olsun 6 pokemonla saldırıyoruz. Ama karşılaşmalarda pokemon sayıları eşittir. Olması gerek budur gym de 2 pokemon varsa biz de 2 pokemonla savaşmalıyız. En fazla 6 pokemon taşıyabileceğimiz için de gym ler en fazla 6 level olmalı diye düşünüyorum.
    |
    |
    .Bmw. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne istediğine bağlı. Eğer sonuna kadar fulleyeceksen cp yi iv 90 olanı kullan. şimdilik daha çok cp istiyorsan iv 80 liği kullan. saldırı gücü hp si falan da önemli bu durumda bak biraz.
    |
    |
    IraArel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AriesQ

Skill gücü 100 jolteon?

Exeggutor'un 120 skil gücü var.Çoğu pokemonu tekliyor.2. skilini açman yeterli

|
    |

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Benim km dünden beri artmıyor. Sürümüm 0.29 . Ne yapmalıyım?

?

Orijinalden alıntı: AriesQ

Skill gücü 100 jolteon?

onu anladım hocam tepki olarak yazdım onu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bir bahçemiz var bir taraf çiçekli bir tarafsa çöl bir tarafta gökkuşağı öbür tarafsa kör sınırda kalmışlardanız biz hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde çölde kazanılan zaferler hepsi kanla yazılır ahmak olmasaydın insan tüm zaferler dostça kazanılırdı her gün doğumundan gün batımına her geceden gündüze işlenen bir suç var her bir yerde bahçemiz var cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa fayda yok bu çok fena çare yok bu bir bela sanki yoktu başta hepsi kalsın aleminde Sagopa ve Ceza rap için bir pranga
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.