Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sömürdünüz lan oyunu, sunucuları kapatmış herifler.
  • şu anda girebiliypr musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

nasıl bitirdin ki, ben 3 levelim 7-8 tane yakaladım 68 tane daha vardı sanırım poketop

zubat denen mahluk yüzünden. ne kadar top atsam sıyrıldı bir sürü top harcadım
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bakalemun090 kullanıcısına yanıt
    @b0Ni Bizim burda da avmnin içinde var, genelde avmlerde sanırım onlar. Ama cami nedir ya ahahah

@Bakalemun090 Hocam tek bildiğim şey harita üzerinde mavi noktalar var oralar poketop durakları. Oralara giderseniz 3-5 tane poketop bir de yumurta veriyor. Çok uzaksa gitmeye değmez sanırım çünkü az veriyor. Onun haricinde level atlayınca bir miktar veriyor. Diğer türlü nasıl oluyor bir fikrim yok, belki de günlük belli bir miktar verirler yoksa oyun bitmiş gibi bir şey olur poketopsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 6 Temmuz 2016; 22:52:48 >
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

nasıl bitirdin ki, ben 3 levelim 7-8 tane yakaladım 68 tane daha vardı sanırım poketop

Poketop bitince para vermek gerekiyorsa biraz saçma. Tabi geliştirici o kadar yapmış para kazanmak hakkı

Hocam sizde apk linki varmış sanırım biri bana b0ni attı dedi de pm alabilir miyim?

ilk mesajda var bak istersen güncelledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

Poketop bitince para vermek gerekiyorsa biraz saçma. Tabi geliştirici o kadar yapmış para kazanmak hakkı

Hocam sizde apk linki varmış sanırım biri bana b0ni attı dedi de pm alabilir miyim?

Belli noktalarda poke top veriyor oyun. Çıkıp 3-4 sokak dolaşıp bi kaç noktadan poke topu almıştım. İhmal edilmezse sıkıntı çıkmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lithiium

Bende böyle bi hata veriyor kamerayı açıyor poke topu görünüyor ama pokemon görünmüyor napmalıyım?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pokémon GO [ANA KONU]

Biri yardımcı olabilir mi ya kamera açıkken pokemon görünmüyor bende

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    ekşide dolu valla

https://eksisozluk.com/entry/61583436
    https://eksisozluk.com/entry/61582014
    https://eksisozluk.com/entry/61582098
    https://eksisozluk.com/entry/61580910

pokestoplar da etraftaki heykel tarzı şeyler bizim burada. daha gitmedim orlara ama heralde poketop falan veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Temmuz 2016; 22:59:00 >
  • Asus Zendfone 2 kullanıyorum, oyun uyumsuzmuş. Anlayan arkadaşlar bu olayın güncelleme ile düzelme şansı var mı? Ona göre heves edeceğim.

• Şu an Serverlar kapalı mı giremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Watch Dogs ne kadar balonsa bu oyunda o kadar balon

Vaç dogs harbi balon

• Telefonunuzun gyro sensörü yok hocam. Bu sanal gerçeklik muhabbetinde de vardı aynısı, kafa hareketleriyle 360 derece videoların görüş açısını değiştirmeye yarıyor sensör. İsterseniz Play Store'dan EzeVR programı indirip kontrol edin. Uyumlu değil diyecektir.
  • Server çöktü.

• warcraft oynarken pet toplama vardı pokemondaymışım gibi hissediyordum oynarım bunuda belki
  • oyunun amacı ne beyler

• Evet denedim uyumlu değil diyor teşekkür ederim... @T.A.R.D.I.S.

Ar modeu kapatınca harita görünümüne dönüyor pokemon da görünüyor ama kamerada görünse daha eğlenceli olurdu

• Server ne zaman gelir bilen var mı? Baktım ama bulamadım baya sarmıştı oyun

• bence tutmaz bu oyun
  • Yüklüyorum açınca siyah ekranda kalıyor neden acaba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.