Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsane yakalayan oldu mu acaba
    Birde toplar bitince napıcaz satın mı aldırtacaklar bize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Hocam poke topları bitince oyunun anlamınkalmıcaksa indirmenin bir anlamı yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yururken bildirim almak icim uygulamanin altta acik kalmasi mi gerekiyor? Bir de adim gosteriyor 1 adim 100mt gibi cozebilen oldu mu? 3 adimlik yer 300
    Mt ise yurunur yoksa yurumicem de ondan sordum

• serverlar meşgul diyor
  • Oyun şuan bakımda, neyse yardımcı olmak için şunu atayım alıntıdır .

Oyun hakkındaki ipuçları ; (Siz paylaştıkça burayı editleyeceğim)

1-) Arkadaşlar pokemon evolve etmek için aynı pokemondan yakalayın çünkü o şekilde evolve candy toplanabiliyo ve her pokemonun evolve candysi o pokemona özel aynısından bi sürü toplayın evolve edin

2-) Ne kadar poketopunuzun kaldığını, poketop > items dan görebilirsiniz.
    3-) Items bolumunde ki incenseyi kullandığınızda etrafınızda ki pokemonlari yaniniza ceken bi tütsü dönüyor etrafinizda ve pokemonlar yaninizda çıkıyor. Herkeste 2 tane var mantikli dusunup kullanın.
    4-) Maksimum 2 saatte bir bulundugunuz lokasyonda bir pokemon doğuyor.
    5-) Bazi pokemonlar evolve sınırına ulasinca sadece power up ile guclerini yukseltebiliyosunuz.
    6-) Yabanci bi kaynakta birbirinizle savasa bilmeniz icin yanyana gelmeniz gerekiyor diye yaziyor
    7-)Pokestoplara gittiğinizde çevirdiğiniz vakit poketop ve yumurta veriyor.Yumurtayı açmak için de belli bir km yürümeniz gerekiyor(zayıflamak isteyenlere :D )
    8-) Pokemn GymCenter'larda pokemonunuzu eğitebiliyorsunuz.
    9-) Haritada minik uçuşan çimenler görürseniz orada evrimleşmiş pokemonlara denk gelirsiniz.
    10-) Gidilen mavi bölgelerde yumurtalar çıkıyo, yumurtaları açabilmek için alttaki poketopu>pokemon>eggs>birine tıkla> start incubation. bunları yaptıktan sonra orda belirttiği km kadar yol almak gerekiyo(7. maddenin benzeri)
    11-)Alttaki poketopuna basıp sağ üstteki soru işaretinden ipuçlarını öğrenebiliyoruz, savaşabilmek için iki kişinin gym de bulunması lazımmış, savaşırken karşı tarafın saldırılarından kaçabilmek için ekranı sağ sol yapıyomuşuz

9. Maddedeki gibi halı sahada uçuşan çimenler buldu gps, yani evrimleşmiş Pokemon var. Bi oynamayı bıraksalar da gidip alsam diye pusuya yattım.

• Poketop bitince naapcaz

• https://reddit.com/r/pokemongosnap/

Çok iyi kareler var ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Temmuz 2016; 22:20:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Diglett ve Execute lar super

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Oyuna gidilmiyor şuan ve bir sorum olacak gps açık fakat gps signal not found yazısı çıkıyor

• .Az önce karakter yaratma ekranına kadar gelmiştim yine dondu , bu sefer gps bulmuyor
    Hocam bulunduğun lokasyon da 2 saatten daha kısa sürede çıkıyor buna eminim 3-4 km yürüyüp 5,6 tane pokémon bulabildim ama 50-60 m² lik biyerde ufak hararetle çok daha fazla buldum. Şuan oyun açılmıyo ya şarjım %10 kaldığından yada bakım vs Yazmışsınız sanırım ondan

• Pokémon GO [ANA KONU]

Böyle birşey var sanırım Pokemon bulunca yanıp dönüyor.

• Oyun sizde de burda kalıyor mu?oynuyordum ne güzel kaldı böyle açılmıyo
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pokémon GO [ANA KONU]

• Resmi olarak ne zaman gelecek app store açıp açıp kapatıyorum
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Kafasibulananzenci kullanıcısına yanıt
    @attakkann1 Hocam alıntı zaten o, bizim evde de birden fazla pokemon çıktı 2 saatten kısa süre içerisinde.

@Kafasibulananzenci Oyun şuan kapalı bu arada, açılınca düzelecektir bütün sorunlar.

Ha birde bu pokemon geliştirme yerleri (Gym center) herkeste aynı noktada, oralarda oyunu oynayan kişilerle karşılaşmanız mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 6 Temmuz 2016; 22:44:48 >
  • arkadaş bahtsızlığa bak server hatası veriyor .d

hocam poketıp bitince noluyo nası yakalanıyo pokemonlar

bizm burda avm var onu gym yapmışlar, çoğunluğun cami ekşide
  • Black Mesa kullanıcısına yanıt
    nasıl bitirdin ki, ben 3 levelim 7-8 tane yakaladım 68 tane daha vardı sanırım poketop
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.