Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

feebas sizde hiç yoksa best friend olan bir arkadaşınızdan alıp buddy yapacaksını şeker kasıp basacaksınız. bu görevler ana görev ve boş görevler değil hiç birisi. jirachi, mew, celebi gibi mitolojik pokemonlar veriyor ve bunları görevler dışında elde etmek mümkün değil.

• sauce_2k kullanıcısına yanıt

Her akşam olmasa da 18:00-19:00 saatleri arası Yıldız Pokemon saatleridir. Bu saat aralığında Süreli Etkinlikte hangi pokemon belirlendiyse ortalık onlarla doluyor. En son Feebas çıktığında yakalayıp göndererek baya Feebas şekeri toplamıştım.

Elinde hiç yoksa da @LucidDream'in de dediği gibi takasla elde edip, 100 Feebas şekeri ya da nadir şeker ile Milotic elde edeceksin.

• Teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Pokemon go ile birlikte kullanılabilecek iyi bir yardımcı uygulama söyler misin iOS için? Poke genie ve poke raid diye iki uygulama gördüm ama hangisi daha iyidir acaba ya da önereceğin başka bir tane olur mu?

@LucidDream @veryabsurd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 17 Ocak 2024; 0:55:6 >
  • Pgssharp filan kullanıyor mu millet? Engel olamadılar mı bu duruma hala?

Ben Poke Genie kullanıyorum ama sadece pokemonları Pokemon⓯⓭⓯⁹⁶ gibi adlandırabilmek için. Diğer özelliklerini hiç kurcalamadım.

• veryabsurd V kullanıcısına yanıt

Sanırım uzaktan raidlere katılma olayı varmış bu uygulamada biraz kurcalayınca gördüm. Çalışıyor mu gerçekten o özellik?

Ben pokemon koleksiyonumu genişletme yolundayım.

Bunun için de spor salonlarından gelen pokeparalar pokemon deposuna harcanıyor.

Uzak akın biletine 195 pokepara harcamayı şimdilik düşünmediğimden o özellikleri denemedim.

• Bu magikarplar neden hiçbir deniz kıyısında yok? Oyundan kalkmış gibiler nerdeyse bir kez bile karşılaşmadım. Eskiden her yerde olurdu
  • Arkadaşlar hangi pokemonları tutacağım ve hangilerini göndereceğim konusunda belirsizlik yaşıyorum sürekli. Siz nasıl bir strateji izliyorsunuz?

Ben koleksiyon mantığı ile ilerlediğim için yöntemim bu şekilde:

Her pokemondan en yüksek IV'li olan kalsın.

Pokemonun kaç evrimi varsa ve evrimleşmiş formları yoksa, o sayıda pokemonu tut.

Evrimleşmiş formu daha düşük IV'li ise değiştirilmek üzere sakla.

Bunu yakın zamanda bolca yakalanan Slowpoke üzerinden örnekle anlatayım.

Bir sürü Slowpoke ve Galarlı Slowpoke yakaladık ama elimizde evrimleşmiş formları yok.

Slowpoke ve Galarlı Slowpoke yüksek IV'li üçer pokemonu elimizde tutuyoruz.

Daha iyisini yakaladıkça düşük IV'li olanı gönderiyoruz.

Evrimleştirmeler sonunda Slowpoke, Slowbro, Slowking, Galarlı Slowpoke, Galarlı Slowbro ve Galarlı Slowking şeklinde elimizde altı farklı pokemon oluyor.

Şapkalı Slowpoke yakaladık ama görüyoruz ki evrimleşmiyor. Bir tane olsa yeter.

Parlak Slowpoke yakaladık, evrimleşiyor. Üç tane lazım olacak, ama denk gelebilirsek.

Sonuç olarak, pokemonun tüm formlarını (normal, parlak, etkinlik) saklamak üzerine bir strateji ile ilerliyorum.

Pokegenie gayet ideal. Kullanması da kolay. Yakınınızda çıkan bir efsanevi raid'e kendisiniz günlük ücretsiz biletinizle girip 5 kişi davet edip indirebilirsiniz.

İos'da hiç kullanmadım ama zor değil. Host diyorsunuz, odanıza giren 5 kişi sizi arkadaş olarak ekliyor kabul edip çağırıyorsunuz. Youtube'da falan rehberleri var.

• @sauce_2k Rotamız Yeni Arkadaşlıklar görevlerinden birinde Feebas yakalayabiliyorsun. Eğer o görevleri yapmadıysan aklında olsun.

• Temmuz ayında oyunu bıraktım, bir sürü hesabım vardı ama artık eğlence değil iş haline geldiği, çok zamanımı aldığı için bıraktım. Hesaplarımdan bir iki tanesini buradan satabilirim ilgilenen varsa. 40-43 level arası var, yan hesaplar olduğu için herhangi bir uyarı vs. gelmedi. 1 ay içinde ban yiyecek olursanız paranızı hemen iade edebilirim, o kadar da arkasındayım hesapların.

• ÇandıR kullanıcısına yanıt

Şu 300-400 tl teklif edip , yurtdışına 40-50$ satan çorbacı şahısa dikkat et hocam. 40 level üstü hiçbir hesabı 2000 liradan aşağı verme

• LucidDream L kullanıcısına yanıt

Pokegenie bende kimse gelmiyor host olarak yarattığım akına nedense, başka bir trick mi var çözemediğim? Raid Party kullanıyorum ben genelde aynı mantıkla çalışıyor o da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 21 Ocak 2024; 23:1:4 >
  • Arkadaşlar pokecoinleri en mantıklı harcamanın yolu nedir? Bana mesela çanta kapasitem az geliyor yetmiyor sürekli poketopu kıtlığı yaşıyorum biraz çanta kapasitesi satın almalı mıyım? Yoksa harcanacak daha mantıklı şeyler var mı?

Belli bir yere kadar eşya çantası boyutunu (750) arttırmak iyi, sonrasında ise tamamını pokemon deposuna yatırmak mantıklı. Eşya çantasının bir yerden sonra arttırılması bence gereksiz.

• ntquartex kullanıcısına yanıt

Bana 900 yetmiyor, habire top, iksir falan siliyorum. 750 az değil mi, ki seviyen yüksek sayılır.

Gerçi benim de önceliğim pokemon deposu.

• Arkadaşlar oyunda karakterim sürekli ufak ufak da olsa sağa sola dönüyor, yürüyor, duruyor vs sürekli hareket ediyor. Acaba telefonumun gpsinde bi bozukluk olabilir mi?

Baz istasyonları ile alakalı gibi.

Evde wifiye bağlı iken put gibi dikiliyor hiç mesafe kat etmiyor. Wifiyi kapatınca hareket ediyor.

Yakın zamanda Kocaeli'ye gitmiştim, olduğum yerde hiç yerinde durmuyordu.

100-200 mt aralıklarda gezip duruyordu.

Dost pokemon baya şeker bulmuştu.

• 
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.