Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Draco meteor Dragonite var mı?
    Great olalım bugün onun şerefine bi takas yapalım. 1158cp chansey var, pokegenie 33 level 64iv diyor.
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    hocam şansa ilk yakaladığım pokemon dittoya dönüştü hallettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • açılmadı hocam

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Bende yok maalesef. Chansey'i de hallettim arkadaştan. Sadece yazdığım 4 pokemona ihtiyacım kaldı.
  • Arkadaşlar community Day boyunca alan görevleri sonucunda güneş gözlüklü squirtle verecek niantic. Sonunda beeeeeeeeeeeeeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    Wild de çıkanlarda gözlük olmayacak mı sadece görevden mi gelecek. Ortalık squirtle kaynayacak 3 saat boyunca görev mi shiny squirtle peşinde mi koşacak insanlar o kadar kısa sürede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 3 Temmuz 2018; 10:42:34 >
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Groudon ben verebilirim ama hiç yakalamadıysan 1 milyon xp ister senden istemesi sorun değil de benden de istiyor çöp bile alsam senden. 90 güne tamamlayabilirsek arkadaşlığı daha makul seviyelere gelir dust. Daha 10 gün kadar önce 7-8 tane sildim groudonlardan. Beldum zaten discorddan atıyorlar arada denk gelirse iyi ivli alırsın direk.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    1 milyon xp cidden mi yoksa abartı mı? 1 milyon değil 100.000 bile vermem ya. Elbet tekrar koyarlar, o zaman giderim New York'ta San Francisco'da bulurum elbet. Ben eksiğimin tamamlanması açısından söylemiştim.

Discord'a yabancıyım yalnız o taraf hakkında hiçbir bilgim yok.
  • Corsola tr de var ni

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Wild de çıkanlarda gözlük olmayacak mı sadece görevden mi gelecek. Ortalık squirtle kaynayacak 3 saat boyunca görev mi shiny squirtle peşinde mi koşacak insanlar o kadar kısa sürede.
    Evet hocam maalesef wild de normal ve shiny olacak alan görevinde güneş gözlüğü takan squirtle olacak. Bir de yumurta kilometre si dörtte biri ne düşecek.

Xp değil de stardust olacak. Arkadaşlık son seviyeye gelince baya insaflı istekleri oluyor ama.
    Yok onu yanlış yazmışım zaten de 1 milyon stardust da çok saçma değil mi?

Best friend için de 90 gün geçmesi gerekiyor sanırım daha erken olma ihtimali var mı?
  • Darui kullanıcısına yanıt
    Önceden yoktu ama 1 hafta önce yakınlardaki bir pokestopta gördüm ama yakalamadım

Erken olma ihtimali yok bir de arkadaşlık seviyesi hatalı işliyor galiba aynı günde takılı kalıyor.
    Ultra friend de iş görür 80bin dusta halledersin.
    Ona da daha 30 gün var, hatta seninle ve 2-3 arkadaşla gidiyorum sanırım en iyi seviye olarak.

Neyse görelim bakalım bir şeyler yapmaya başladılar ufaktan. Bu şirket için bunlar bile fazla yani. Bence en önemli hususlardan biri de PvP'den sonra savaş mekaniğinin değişmesi. Sadece tıklayarak olmamalı savaş. Birkaç skill olmalı ve kullanım tercihi de bize kalmalı. Tabi skill sayılarının da artması gerek.
  • Arkadaşlar şu anda 3 katı XP mi veriliyor?

Öyleyse hemen evolve işine giriyorum :)

Sadece pokémon yakalamada veriliyor x3 xp. Evolve'da halen sabit.

Şu pokestop çevirme etkinliğinde o kadar kastım ki xp, artık mecalim yok hiç. Bir pokestop çevirmeye lucky egg'le beraber 4000 xp veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Aynı gün içerisinde 39'dan 40'a atlamıştım. Artık bütün etkinlikler bana boş geliyor ondan sonra.
    O etkinlik efsaneydi zaten :)

Great friend olunca 100.000 Xp verecek. 5-6 arkadaşı aynı gün great friend olacak şekilde ayarlayacağım. Lucky Egg ile ciddi bir Xp gelir.

Gerçi o güne kadar kim öle kim kala:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hop-e3 -- 3 Temmuz 2018; 15:5:26 >
  • fgl pro kulanan varmi arkadaşlar Failed to detect location (12) hatası alıyorum sürekli
    40'ı aşmadıysan mantıklı hocam. Denenebilir o gün öyle bir şey. Ben level düzeyi 40'ın üzerine çıkmadığı sürece artık kasmayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.