Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17471748174917501751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güncel field research listesi, egg listesi ve raid listesi nerden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanto 145,146,150,151

johto 154,173,175,181,182,186,192,196,197,201,208,212,225,230,233,235,240,243,244,245,249,250,251

bunlar lazım takasla verecek olan var mı karsılığında istediğinizi verebilirim adetli var geri kalanlardan elimde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

Arkadaşlar güncel field research listesi, egg listesi ve raid listesi nerden bulabilirim
    Güncel raid boss listesi;

https://pokemongo.gamepress.gg/raid-boss-list

Buda görev listesi;

Pokémon GO [ANA KONU]

Festival dışındaki güncel liste;

https://pokemongo.gamepress.gg/research-tasks-list

• iOS da nasıl indiriyoruz oyunu acaba şuan android telim varken oynamıştım 50-60km kadar salmıştım sonra o hesabı ios da kullanabiir miyim yoksa yeni hesap mı açmam gerekir

• attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Amerika adresi yap iniyor.

Dortmundu kaçırmayın arkadaşlar. Swablu larvitar magicarp roselia ve aerodactyl shiny sini yakalama şansınız çok yüksek. Yarın akşam 7 ye kadar etkinlik. Her yer bunlardan kaynıyor üstüne slakoth ve ralts da var.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Sağol indiriyorum da Dortmund’u kaçırmayın derken hala faks gps olayı var mı oyunda fake gps ile mi oynuyor herkes?

• asi_mawi kullanıcısına yanıt
    hocam direk ışınlanmadan nasıl dortmunda gidicem fake gps ile öğretir misin?
    direk ışınlanınca çünkü olmuyor pokestoplar cevrilmiyo pokemonlar uçuyo direk

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 10 Kasım 2018; 5:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

hocam direk ışınlanmadan nasıl dortmunda gidicem fake gps ile öğretir misin?
    direk ışınlanınca çünkü olmuyor pokestoplar cevrilmiyo pokemonlar uçuyo direk
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 10 Kasım 2018; 5:47:45 >
  • Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    Westfalen park.
  • Artık kaç km yürüdğümüz göaterilmiyor mu oyunda bulamadın ben statlarda yazmıyor

• attakkann1 kullanıcısına yanıt
    "Me" sekmesinin en altında görünür.

Dortmund etkinliği efsane oldu gerçekten. Shinny'lerin, 100 IV'lerin haddi hesabı yok.

• Fake gps falan ban yer miyiz acaba. Ben sadece 100 metre ötedeki pokestop için kullanıyordum. Siyah ekran kırmızı yazı uyarısı çıkmaya başladı.

• Dark7 D kullanıcısına yanıt
    Fake in her zaman riski vardır. Shadow ban varsa 1-2 hafta reel oyna düzelir. Bazı fake programlarını algılıyor oyunniantic anlıyor programı değiştirmeyi dene. Klonla simge ve isim değiştir uygulamanın.
  • Kötü bir dönemde telefonsuz kaldık. Oyunu oynayamıyorum ama oynayanlara müjdem var.
    Keşfedilen kodlara göre Go fest kapsamında 5 bölümden oluşan hikaye sonunda celebi geliyormuş.
    Oynayanlara şimdiden baaşrılar.

Geçen sene kadar olmasada yine çuvallamışlar, tekerlekli ağ istasyonları bir işe yaramdığını söylüyorlar. Yinede bir şekilde belli noktalara oyuncular yönlendirilerek asgaride tutmayı baaşrmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 1 Temmuz 2018; 12:46:46 >
  • Android için güncel iv uygulaması var mı

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Poke Genie olabilir.

Bu Treecko ve Torchic ne kadar da yaramaz veletler, kontrol etmek mümkün değil :)
    evolve edilmiş halleri çok mu güçlü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Android için güncel iv uygulaması var mı
    pokegenie sorunsuz çalışıyor, yine calcy iv'de aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Kötü bir dönemde telefonsuz kaldık. Oyunu oynayamıyorum ama oynayanlara müjdem var.
    Keşfedilen kodlara göre Go fest kapsamında 5 bölümden oluşan hikaye sonunda celebi geliyormuş.
    Oynayanlara şimdiden baaşrılar.

Geçen sene kadar olmasada yine çuvallamışlar, tekerlekli ağ istasyonları bir işe yaramdığını söylüyorlar. Yinede bir şekilde belli noktalara oyuncular yönlendirilerek asgaride tutmayı baaşrmışlar.
    Pokémon GO [ANA KONU]

Fotoğraflara bakılırsa reel olarak oynayan bile çok sayıda insan var. Bu kadar oyuncu için hata vermeyecek bir altyapı kurmak çok zor bir iştir sanırım.

• Karamet nickli arkadas burada mi acaba narliderede raid atalim organize olup :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darui -- 1 Temmuz 2018; 19:5:5 >
  • 
Sayfa: önceki 17471748174917501751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.