Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
37.852
Cevap
198
Favori
1.000.032
Tıklama
Giriş
    2078 Mesaj
    İdareten LG magna'da açıyorum ara ara. İnanılmaz yavaş 15 fps'de falan oynanıyor
    Cihazda 512 mb ram var. Valla taktir ettim optimizasyon sıkıntısını baya çözmüşler. Güç bela top attıgım halde şu yeni efsanelerden birtanesi geldi.
    Birde karakter kız, ben değilim yürümeyin bana

Birde ara ara "error 0" hatası veriyor, telefon tırtlığına bağlıyorum onu
    30 level için kasmayın tıpkı raidler gibi kademe kademe birkaç haftaya kalmaz 5 level'den itibaren arkadaş eklenebilir olacaktır.
    |
    |
    Kullanıcı adı: 0ceyhun
    |
    |

Bana sabah 1 tane geldi gym den sonra 4 farklı pokestop cevirdim düşmedi hediyeyi birine verdikten sonra düştü ancak da ondan sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    anelka3939 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj

Hocam 7 lik yumurtalardan çıkabilecek tüm pokemonların listesi var mı? Arkadaş ekleme seviyesinin düşeceği kesin mi ben 24 levelim ve reel oynadığım için 30 level olmam birkaç ay sürer 😂

|
    |
    asi_mawi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: caine21

Hocam 7 lik yumurtalardan çıkabilecek tüm pokemonların listesi var mı? Arkadaş ekleme seviyesinin düşeceği kesin mi ben 24 levelim ve reel oynadığım için 30 level olmam birkaç ay sürer 😂
    Resmi açıklama yok ama kesin.
    Geçen sene raid'ler ilk çıktığında da böyle olmuştu, kademe kademe düşürüp en sonunda 5 levele sabitliyorlar.

şahsi görüşüm oyuna bir gaz ve heyecan getirdi ama yetersiz. Hala oyun içi chat yok, trade kullanışsız ve en önemlisi PvP yok.
    1-2 haftaya kalmaz yine bu konuda dutluk avlarız.

Hocam cevap için teşekkürler, katılıyorum chat ve pvp gelirse oyun ilk çıktığı zamanki yarattığı sansasyon ile yine gündeme gelip onbinlerce kişinin tekrar oyuna başlamasını sağlayabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Richard Parker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Arkadaşlar benim levelim için arkadaş ekleme özelliği gelsin ben de hepinizi ekleyip hediyeler göndermeyi sabırsızlıkla bekliyorum :) inşallah hemen benim levelime kadar düşer

|
    |

Hocam ilk sizi ekleyeceğim. Mesajınızı aradım sonunda buldum. Mavi takımdasınız demek iyi oldu. Yolumuz oralara düşerse takaslarız bir şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    virussavar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Hocam ilk sizi ekleyeceğim. Mesajınızı aradım sonunda buldum. Mavi takımdasınız demek iyi oldu. Yolumuz oralara düşerse takaslarız bir şeyler.
    Teşekkürler hocam. Oyuna farklılık kattı bu değişiklik. Bu hediye gönderme işi çok verimli. Şimdiden arkadaşlar sağolsun üç tane yedi km lik yumurta düştü bile. Bir yarım saat sonra kırmaya gideceğim. Yolunuz düşerse beklerim hocam. Antep hem tarihiyle hem mutfağıyla çok zengin bir şehir. Sizin oyun adı neydi hocam giftleşelim ve arkadaş seviyesini yükseltelim. Şu özel yumurtalardan bölgesel pokemonlar çıksa keşke heracros burnumda tütüyor. Animede çok seviyordum kendilerini.

|
    |

• Yarbay
    3757 Mesaj
    Oyunu ilk açınca arkadaş istekler, hediyeler, gym den dönen pokemonlar derken bi süre kasıyor telefon.
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Teğmen
    219 Mesaj
    2352 1765 9239 Arkadaşlık tekliflerine açığım:)

|
    |
    iv ye en doğru nerden bakabiliriz. Şu an pokeasistandan bakıyorum ben. İv15 gösteren bir magikarpım var. Onu evriltmem sizce mantıklı mı?

Hayır hocam. 85 üstünü evolve etmek mantıklı. Poke Genie uygulamasını kullanabilirsiniz.

Arkadaş teklifi ve hediye kabul ederken çok sık hata veriyor şu anda. Umarım düzeltirler. 7 lik yumurtalardan hep Alola çıkıyor değil mi?

|
    |
    Dark7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cp mi 85 üstü olmalı? Oyuna yeni başladım.

|
    |
    hop-e3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: IBM 5100

ekle hocam

8218 4783 6273

Alıntıları Göster
    Ekledim hocam
    |
    |
    Steam: -Bane
  • Teğmen
    219 Mesaj

Ekledim hocam. Halissandro.

|
    |
    Richard Parker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nick SKYVENOM , hatun ve yanında mewtwo olan

bir süre pek oynayamayacagıma ncak bir iki pokestop, olursa raid yaparım. hediyeler için teşekkürler. Valla pinap sorunum vardı 20 tane birden geldi
    |
    |

Dostum hayır cp değil Iv nin ne olduğunu biliyorsun sanırım. Poke genie uygulamasını kurmanı tavsiye ederim bu uygulama sayesinde pokemonların çok hızlıca iv değerini ve levelini öğrenebiliyorsun. Ben de başlayalı 2 ay oldu ama çok şey öğrendim en büyük tavsiyem bu oyunda level çok önemliymiş ilk hedefin çabucak yükselmek olsun. Pokemon evrimleştirmeyi sonraları 20 25 level civarı olunca düşünmeye başlarsın.o zamana kadar yakaladığın pokelerin ıvsine bak 60 in altıysa direkt transfer et boşa yer kaplamasın. Elindeki incense, lure module gibi eşyaları level almak için kullanabilirsin. Tabi poketopun çok olduğu zaman bunları kullan gelen pokemonlara atacak top sıkıntın olmasın :)

|
    |
    Dark7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.