Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağ altta dürbün var ona bakarsan field görevinden articuno, specialdan mew yakalarsın. Davetiye yollayan gym lerde raid savaşı yaparsan da mewtwo şansın var. Diğer 2 si için uzun bi süre zor anca takasla alırsın.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    aynen hocam field ve special görevlerini kasmaya başladım peki mewtwo için nasıl davetiye alabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada twitter hesabı var orda verdikleri gymlerde kazanırsan davetiye şansın var.
    Herhangi bir raid kazanman yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 27 Haziran 2018; 13:39:34 >
  • sadece raidler için fly kullanmak istiyorum. yardım edebilecek olan var mı neler kurmam gerekiyor (ios)
  • Arkadaslar arkadasimla her gun gift atmamiza ragmen arkadaslik yukselmiyor :(

• Pokémon GO [ANA KONU]

Sıradaki kutuların içeriği çok boş olacak anlaşılan.
  • Aylar sonra bir Absol'um oldu ya.

Bu arada ben hep New York merkezde takılıyorum genelde yoğun oluyor şehrin göbeği, raid'lere vs. adam bulunabiliyor kolayca, sizler nerelere gidiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka3939 -- 27 Haziran 2018; 15:22:13 >
  • Darui kullanıcısına yanıt
    7 günde yükselir arkadaşlık seviyenize basarsan kaç gün kaldığı yazar.
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    hocam ben normal konumumdan oraya ışınlanınca pokemonlar avlanmıyo pokestoplar çevrilmiyo nasıl yapmam gerekiyo?

yakın mesafeye ışınlanınca sorun olmuyor da uzak olunca neden olmuyor?

Birkaç ay önce gelen güncelleştirmede ani ışınlanmalara tedbir aldılar. Uzak mesafe gidecekseniz belli bir zaman geçmesi gerekiyor aradan. Türkiye'den Amerika için 2 saat falan diye biliyorum. O yüzden farklı lokasyonlara geceden sabaha gidiyorum ben garanti oluyor. bizden 7 saat geri oldukları için gece vakti de oynayabiliyorum kalabalıkla oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Sıradaki kutuların içeriği çok boş olacak anlaşılan.
    Çöp gözüyle bakıyorudm ama eski skill setlerinden body slam olacakmış bu snorlax'ta. Bu sevindirici.
    Bu arada Niantic her zamanki gibi açtığı musluğu kıstı, 20 ,30 gelen hediyeler artık 2-3'e düştü.
    Şu pokemon çantasına da güncelleme gelse iyi olacak . 1500'lük çanta doldu silecek pokemon bulamıyorum.

• anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Ben San Fransisco'ya gidiyorum. Ama genellikle İstanbul'da çıkan pokelerle aynı pokeler. Dolayısıyla poke çeşitliliği açısından pek bir avantajı yok.

Yalnız raid'in dolması ve pokestop sayısı açısından çok avantajlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güney Kore'den hediye atan arkadaşa teşekkürler. Uçan arkadaşlar farklı ülkelerden hediye atarsa memnun olurum. Varsa bir de Kuzey Kore'den hediye isterim.
  • istanbul içi ilginç pokemon bulabilceğim yerler neresi arkadaslar?
    özgürlük parkı
    yıldız parkı
    60.yıl parkı
    kadıkoy sahili
    taksim meydanı
    üsküdar sahili
    çamlıca tepesi
    eminönü sahili hep dolanıyorum ama aradıklarım yok farklı yerler önerir misiniz?

• arkadaşlar pokestop oluşturmanın bi yolu var mı hali hazırda yardımcı olursanız sevinirim...
    Ne tür pokeler arıyorsunuz hocam?

Bagon, Larvitar, Beldum, Dratini, Togepi gibi pokeler seyrek çıkar. Nereye giderseniz gidin seyrek çıkar. Bunlar için beklemek lazım.

Etkinlikler ile gelen pokeler her yerde oluyor. Onun dışında gece hayalet pokeler, deniz kıyısında su pokeleri çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar fake gps kullaniyosunuz galiba ben bugün hastaydim hic disari cikamadim en azindan 2 sokak arkaya gitsem banlanma falan olurmu
  • Darui kullanıcısına yanıt
    beraber raide girin takas yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 27 Haziran 2018; 23:47:27 >
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    kanto 144,145,146,150,151

johto 154,173,175,181,182,186,192,196,197,199,201,208,212,225,230,233,235,240,243,244,245,249,250,251

bunlar eksik hocam

• 512 MB Ram'li telefonda Mewtwo yakalayarak kendimi aştım. Toplamda 14 mewtwo ulaştım .İnşallah 8 temmuzda 16.yı yakalayacağım
    Pokémon GO [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.