Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1743. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17411742174317441745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kopya çekmek gibi düşün bunu .Yakalanmadığın sürece güvenlidir. Biraz teknik bilgi ister, biraz da şans.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 10 Kasım 2018; 5:59:54 >
  • birey112 B kullanıcısına yanıt
    Mor potionlari ve muzları silebilirsin hocam.ya da muzlarla gym deki pokeleri besleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    benim hesaplar softda buradada 45 dakika sonra regice var yumurta kırılacak ex pas getirmeye çalışıyoruz yoksa gelirdim.

Boşta olan bir arkadaş yardıma gitsin hem belki shiny çıkar.

Saatte geçmiş bakmadan yazdım inşallah yanmamıştır paslarınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 25 Haziran 2018; 17:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

benim hesaplar softda buradada 45 dakika sonra regice var yumurta kırılacak ex pas getirmeye çalışıyoruz yoksa gelirdim.

Boşta olan bir arkadaş yardıma gitsin hem belki shiny çıkar.

Saatte geçmiş bakmadan yazdım inşallah yanmamıştır paslarınız.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 10 Kasım 2018; 5:46:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir poke 30 level üstü herkese aynı IV, CP mi görünür? 34 levelim. 100 İv denilen pokelere gidiyorum, düşük IV'li çıkıyor, sorun nerede acaba?

Ayrıca level CP ilişkisi nedir? IV yüksek ise level düşük olsa bile iyi mi? Power up ile level yükseliyor sanırım sürekli.

• Arkadaşlar bulunduğum yerde, 4 km karelik alanda 10 gym ve 25 pokestop vardı. Geçen hafta 3 gym ve beş pokestop daha eklendi. Bugün akşam ise evimin dibindeki iki parka dört pokestop daha eklenmiş hatta bir tanesi aylar önce fotoğrafını çekip pokestop olsun diye niantice gönderdiğim solar clock . Bu durumda diğer şehirler için de geçerli mi? Çevrenizde gün be gün pokestop ve gym ekleniyor mu?

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Mesaj mi attin nasi fotoladin ingressci misin abi :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darui kullanıcısına yanıt
    Beş altı ay önceydi. Solar clock u fotoğrafladım. Niantic e mail attım. Pokestop olarak eklensin maksadıyla.O an yeni pokestop eklemeyi düşünmüyoruz diye mesaj attılar. Şimdi ise hem de benim çektiğim resmi kullanarak eklediler oyuna. Akşam yürüyüşünden biraz önce döndüm. Aşağı mahalledeki cami de pokestop olmuş. Niantic beni çok şaşırtıyor şu sıralar.

• Safari etkinliği olacakmış. Nasıl oluyor acaba

• arkadaşlar güncel pokemon haritasi oluyordu böle siteler kaldimi hala aktif olan varmi
  • Temmuz ayında araştırma görevi ödülü snorlax olacakmış

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    unown ve corsola verilecekmiş corsolanın shiny si olacakmış galiba.
  • Arkadaşlar Gaziantep e yolunuz düşerse ve fazla heracros unuz varsa takas la 2660cp lik blissey verebilirim. İlgili olanlara duyurulur.

Not: Maalesef daha hiç kimse ile takas yapmadım.

• muratgdk31 M kullanıcısına yanıt
    Afedersiniz ama makatlarına soksunlar snorlax'ı
    zaten gerek 10 km yumurta etkinliklerinde, gerekse 2'lik yumurta etkinliklerinde verdiğin, üstelik tee ilk çıktığı günden bu yana var olan snorlax'ı birde 15 level olarak görev hediyesi vermek aptallıktan başka birşey değil.

30 tane falan var bu ayıdan bende, hemde öyle az uz değil XXL 750 kilo olanından 40 level 100 iv fullenmiş.
    Birkez kullandığımı, işe yaradığını hatırlamıyorum.
    Yeni başlayanlar hariç kimsenin snorlax'a ihtiyacı oalcağını sanmıyorum

Şahsen köpekleri bekliyordum, hayal kırıklıgı oldu temmuz ayında görev yapmasamda olur o zaman.
  • gd24 kullanıcısına yanıt
    pokesniper vardı hocam baktın mı ona?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    Gps le geleyim ben. 2400+ heracross vererim, elinde fazladan draco meteor vuran dragonite varsa takaslayalım yoksa içinden gelen bi tane verebilirsin.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Iki poke de hiç çekici gelmedi :)

Güçlü bir özelliklerini göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Gps le geleyim ben. 2400+ heracross vererim, elinde fazladan draco meteor vuran dragonite varsa takaslayalım yoksa içinden gelen bi tane verebilirsin.
    Teşekkürler hocam 3743 cp slaking olur mu 37.061609,37.358388.

• Efsane sözüm olan arkadaşlar biraz daha bekleyelim arkadaşlık gelişsin, yoksa 800.000 stardust zor toplarız.
    Elinde eski skill setleri olan omaster ve Executtor var ise takaslayalım
    her türlü pokemon bulunur
  • 
Sayfa: önceki 17411742174317441745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.