Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba oyunu uzun süredir oynuyorum ara ara bıraktığım oldu ama şimdi tekrar başladım. Fake gps kullanmadım. Şu an 25 levelim . Bu arkadaş ekleme konusu biraz açabilir misiniz? Arkadaş nasıl ekleniyor?
  • kmert_01 K kullanıcısına yanıt
    Başlamadı daha.
  • Anladım peki arkadaş gruplarınız var mı belli bir yerde mi oynuyorsunuz yoksa tek mi takılıyorsunuz?
  • Yeni legendary olarak regice geliyor.O da karlı havada boost alıyor ve biz yaz ayındayız. Niantic saçmaladı iyice.
  • Arkadaş ekleme aktif edildi arkadaşlar.

Şuan için sanırım sadece 40 level hesapların açılmış. Server çökmesi yaşanmaması için kademe kademe açabilirler.

3 tane rozet eklenmiş oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FairFight -- 21 Haziran 2018; 23:9:12 >

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Başladı ama 40 level olma şartı varmış.
  • Her pokestop bir gift veriyor nerdeyse.
  • Arkadaşlık için level 38 e düştü. Herhalde server yoğunluğuna göre gittikçe seviyeler düşecek.
  • 0500 2414 6433 ilk friend code u benden olsun ekleyin birbirimize gift filan atariz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyeye gelecekmi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darui kullanıcısına yanıt
    7201 2302 3953 Bu da benim kod 36 levelim Darüi ekledim seni

• 7201 2302 3953 Bu da benim kod 36 levelim isteyen eklesin çok legendery pokemon yok tek oynuyorum daha arkadaş bulamadım eklemek isteyeni kabul ederim

• 9222 3614 0852 trenler kodum bu arkadaşlar. Level 37 mavi takım. Genellikle Gaziantep te oynuyorum. Nadir de olsa memleketim Kahramanmaraş ve eşimin memleket i Adanaya gittiğimiz zaman oralarda boş zaman kalırsa oynuyorum. Haydi arkadaş olalım donanım forum pokemon go ailesi.

• Takas sistemi de geldi mi acaba
    Bu arada ben İstanbul Üsküdar’dayım 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi widew -- 22 Haziran 2018; 8:13:2 >
  • Arkadaşlar giftleri hemen açmayın önce yumurtalarınızı kırın boş yer bırakın sonra giftleri açın yumurta yeri doluyken 7 lik yumurta vermiyor. 7 Lik yumurtalardan alolan formu pokemonlar çıkıyor.
  • Let's be friends in Pokémon GO! My Trainer Code is 1283 3670 2107!

Arkadaşlar buraya kod bırakanları ekleyecem. Bursadan oynuyorum SalamanderOnurr nickim 40 levelim kormızo takım. Birbirimize sürekli gift gönderelim best friends olmamız için 90 gün göndermemiz gerekiyormuş sanırım.

• Forum arkadaşları hep level 40 olmuş ben biraz geri kalmışım. Neyse iş çıkışı biraz pokestop gezeyim de arkadaşlara gift göndereyim.

• FairFight kullanıcısına yanıt
    @FairFight Dostum bende bursada oynuyorum benim arkadaşlık kodu:9344 9990 5273 .Ayrıca yeterli sayılar oluşursa raid yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalcva -- 22 Haziran 2018; 10:26:56 >
  • bilalcva B kullanıcısına yanıt
    Kabul ettim isteğini. Bizim arkadaş grubu görükle de raid yapıyır genelde.

• FairFight kullanıcısına yanıt
    Aslında kültür park civarlarında toplanılsa ex pass veriyor oradakiler.Ne kadar çok kişi o kadar iyi. 36 omaya az kaldı bu arada.
    İsteyen ekleyebilir 9344 9990 5273 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalcva -- 22 Haziran 2018; 10:37:40 >
  • 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.