Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16861687168816891690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fake gps takilanlari banlamaya başlamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 nisan şakası yapmışlar pokeler 8 bit olmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

fake gps takilanlari banlamaya başlamışlar

P vs P hazırlığı olabilir. Bu görev olayı bir çok oyuncuyu yeniden çekti oyuna. Uzun süredir görmediğim oyuncuları tekrar gördüm gym lerde. Dün sabah yürüyüşünde merkezdeki gym leri ele geçirdim akşamına bir tane bile kalmadı elimde. Bu sabah yürüyüşünde yine hepsini aldım gerçi çoğu tekrar benim takımdan olmuş ben sadece yerleştim. İşin sevindirici tarafı oyuna dönenler hep reel oyunculsr hileci ler uzun zamandır yok buralarda. Neredeler acep:)

• XPHOS kullanıcısına yanıt
    Ortada büyük sorun var.Adam hayatında fake'ye bulaşmamış sabahına uyari+shadow geldi diyor. Pek ihtimal vermesemde 1 nisan şakası oldugunu soyleyende var.

Fake Gps kullanıcıları ezici çoğunlukta olduğu bir gerçek.

Fake gps kullanmak zorunda olan birisi olarak.,eger esit sayida (su cakma pokemon oyunu gibi) belli aralıklarla gym ve pokestop koyarlarsa anında fake kullanmayi birakirim.

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Bencede çok zor olmasa gerek illa bir yapı olmasına gerek yok. Bir km kare alana iki gym beş pokestop ekleseler bütün sorunlar çözülür. Benim gıcık olduğum şey ki her oyunda var böyle tipler.Adam büyükşehirde yaşıyor her tarafında gym pokestop var bir de pokemon çeşitliliği çok niye hile yapıyorsun kardeşim ne kadar doyumsuzsun. Bin tane efsane yakalasan ne olacak. Bu tür doyumsuz kişiler yüzünden oyuncu kitlesi az kaldı. Çık dışarı gez parkları buluş arkadaşlar ile eğlen. Bu kadar basit

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Montumun cebinde yok kuruş
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    başkalarının düşündüklerine neden takılıyorsun senin bir hayatın sayılı günlerin var diğerlerinin düşüncelerine göre vazgeçeceksen değişeceksen yazık olur bu hayata birak deli desinler zararımız kendimize bizim onlar gibi değiliz
  • “Aslı Nemutlu Anıtı” very high chance for triggered to ex pass!
    40.979733,29.039036

10 dk var hava rüzgarlı.
  • İstanbul içi Whatsapp gruplarına dahil olmak istiyorum. Mesaj yazarsanız bahtiyar olurum. Başlığı kirlettiğim için özür dilerim.
  • 3 candy daha alırsam 5/8'e geçiyorum heralde bi süre orda takılırım. Hayalet pokemonu yok bu civarda hiç
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    gece mezarliklara gidecegiz artik
  • kahkahaatinlan K kullanıcısına yanıt
    Sisli hava olsa bol bol spawn olacak ama Mersinde hiç sis görmedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahkahaatinlan

başkalarının düşündüklerine neden takılıyorsun senin bir hayatın sayılı günlerin var diğerlerinin düşüncelerine göre vazgeçeceksen değişeceksen yazık olur bu hayata birak deli desinler zararımız kendimize bizim onlar gibi değiliz

Bu sadece bir oyun dostum. Gıcık olmamın sebebi bu süre zarfında oyunu hileci ler yüzünden bırakmış ve geri dönmek istemeyen üç güzel insanla tanışmış olmam. Beni sen de anlamazsan kim anlar ki.Neyse boşgeç oyunda hayalet pokemonlar ın görülme oranı artırılmış olabilir bu sabah altı tane avladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

3 candy daha alırsam 5/8'e geçiyorum heralde bi süre orda takılırım. Hayalet pokemonu yok bu civarda hiç

Hayaleti geç, pidgey şekeri kasarken deli eden ditto piyasada karaborsa..
    Tesadüf mü yoksa Niantic bir hinnik mi yaptı anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

3 candy daha alırsam 5/8'e geçiyorum heralde bi süre orda takılırım. Hayalet pokemonu yok bu civarda hiç

Hayaleti geç, pidgey şekeri kasarken deli eden ditto piyasada karaborsa..
    Tesadüf mü yoksa Niantic bir hinnik mi yaptı anlamadım

Daha gün ditto tutmuştum işin garibi Şimdi denk gel bidaha artık. 5. görev aşırı sıkıntı ya gereksiz kasmışlar.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Hocam gece dışarı çıkma ihtimaliniz varsa anca öyle bulabilirsiniz. Ben yatmadan önce iki tane duskull bulmuştum evimin çevresinde. Gerçi o göreve daha gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1 nisan şakası yapmışlar pokeler 8 bit olmüş

İnşallah şakadır 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

“Aslı Nemutlu Anıtı” very high chance for triggered to ex pass!
    40.979733,29.039036

10 dk var hava rüzgarlı.

Bu bilgileri hangi siteden görebiliyorsunuz? Bende takip etmek istiyorum.
  • Bir sonraki görev celebi olacak büyük ihtimalle çünkü ikinci mythical pokemon kendisi. Mew görevinde magicarp geliştirme isteyen niantic celebi görevinde yine 400 candy isteyen swablu ve ya wailmer ı tercih edebilir. Şimdiden biriktirin arkadaşlar ya da elinizde varsa tutun, evolve yapmayın, bekleyin.

• Ditto arayan arkadaşlar a duyurulur... İşinize yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virussavar -- 1 Nisan 2018; 19:40:51 >
  • 
Sayfa: önceki 16861687168816891690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.