Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Şu araştırma görevleri ne zaman eklenecek? Dün güncelledik ama güncelleme fos gibi. Mew falan yakalayalım bari. Elimde hiç legendary pokemon yok.

Mew i çok kolay vereceklerini sanmıyorum. Görevler büyük ihtimal ile zorlu ve uğraştırıcı olacaktır. Mew gibi mythical pokemon olan celebi jirachi deoxys de görev üsulu verilecek gibi gözüküyor.

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Belli bir oranları vardır ve düşük olacaktır bu oranlar. Kısacası şanslı olanlar faydalanacaktır. Gerçi ben çoğu oyunda bütün şansımı kullandım sıra pokemonda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek sanmıyorum.Bu tip"macera görev ödülleri" sadece 1 hafta sonunda tüm görevleri yerine getirenlere verilecek.Yani yakalama mı yoksa egg'den mi çıkacak bilinmiyor
    bazı çevreler "görev"in gelmesi için bugünü işaret ediyordu.Bu hafta sonuda gelmezse Nisan ayı etkinliğinde gelir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 30 Mart 2018; 17:13:41 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Görevlerin niteliği çok önemli hocam. Niantic tutup da bir gün de 200 pokemon yakala üç reid battle kazan on yumurta kır elli pokemon evrimleştir yüz bin sturdust kas gibi uç görevler verirse reel oyuncuların işi zor olur. Ben pek umutlu değilim açıkçası bana efsane reid kazan diye bir görev verirse hiç bir şey yapamam. Bekleyip göreceğiz.

• Şöyle bişe var.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Acaba "Ultra Ball"atmamıza izin vercek mi? Yakalama oranları ne olacak ? bunlarda önemli.
    Bu arada "Shiny_Mew" kodu gözümüzden kaçmış:

https://pokemongohub.net/generation-2/pokemon-go-generation-1-and-2-shiny-pokemon/ TÜm pokemonların shiny varyantlarına bakılabilir.Hepsi oyuna eklenecektir kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 30 Mart 2018; 18:14:4 >
  • Bu akşam 11de başlayacak falan diyorlar yeni özellik için. Bekleyip görelim.

Bence mevcut olan 3 farklı topu kullandırır.

12 lugia yakaladım geldiğinden beri, bir tane bile shiny gelmedi nasıl şans bu Mersin'de oynadığımız diğer tüm takım arkadaşları kaptı benim dışımda.Bende genel bir şanssızlık var.
    2 gün öncesine kadar seninle aynı kaderi paylaşıyordum.Ne olduysa şansım döndü 2 tane shiny yakaladım ancak çöp,üstüne birde shiny togepi egg'den çıktı.
    Oyunda şansım döndü sayılır,tabi pasların tamamı suyunu çekti
    Hoş elimde fullenmiş lugia ve 96İv'lik lugia var.Plavcı Reis'lerle beraber" psişik" tarafı tamam,Üstüne gelen Mew artık en efektif vuracağı öngörülen "solar beam" yaparsam ballı kaymak olur.
    IV leri hesaplamak için ne kullanıyosun hocam ?
  • Gelmiş görevler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: indivisible

Bu akşam 11de başlayacak falan diyorlar yeni özellik için. Bekleyip görelim.

Başladı. İlk istenen beş pokestop çevir, on pokemon yakala, beş tanesini transfer et.. Bol şans

• Ödüller iyi 10 mavi top 3 lure 1 kırıcı verdi ilk görev için.
    2. görev 2 budy candy 3 yumurta kır 10 great atış yap. Görevlerin toplam getirisi ödüller hariç 3000 xp.
  • Üst üste 3 great atış beni bitirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Üst üste 3 great atış beni bitirir.

Sıralı değil hatta pokemon çıksın yakalamakdan vazgeç çık ekrandan attığını bile sayıyor yakalama veya sıralı olması şartı yok.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Yok hocam belki size denk gelmemiştir rast gele veriliyor olabilir.
    Mesela 2 tane great atıp 3. yü kötü atınca seri bozuldu mesajı geliyor ve başa dönüyor ama başında çöp kutusu simgesi varmış ordan attım başka geldi yine.
    acaba iv nasıl olucak 100 olmazsa pek bir anlamı kalmiyor zaten 128 kere moltres raidine girmişim 100 bulamamisim
  • Hiç çevirmediğin üç pokestop çevir nedir arkadaş ya!!!

• delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Ben buradan mesaj yazamadım bir türlü. Bana metoarift@gmail.com dan mesaj atabilir misiniz numaramı vereceğim whatsapp grubuna girmek için. DH hesabinizin içinden bir ss atarsanız memnun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.