DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Pokémon GO [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
33.889
Cevap
225
Favori
804.826
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      839 Mesaj
      15 Ocak 2018 09:38:01

Yalnız orda gymin maviliğinden bahsetmiyor. Üstteki site gym hunter da değil üstelik. Ayrıca tek kişilik raidlerle pass düşmesi imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 15 Ocak 2018; 9:46:0 >
      |
      |
      virussavar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam = asi_mawi
    • Teğmen
      220 Mesaj
      15 Ocak 2018 09:51:31

Yok yaw şaka yaptım. Benzetme yoluyla komiklik olsun diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      asi_mawi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      220 Mesaj
      15 Ocak 2018 13:23:44
      Arkadaşlar üçüncü seviye reidler de şu ana kadar porygon, schyter ve omaster ı tek başıma indirdim. Yeni hedefim machamp ama kendisinin çok dişli olduğunu duydum. Sizce elimdekiler yeterli olur mu? Üçü confision future sight diğer üçü confision phychic vuruyor.

• Yarbay
      7396 Mesaj
      15 Ocak 2018 16:43:26 Konu Sahibi

Çok rahat alırsın, içinden geçersin bunlarla.Alakazamlar ile dodge yapmaya çalış yoksa tek yiyor ama charge'yi atabilirsen sağlam kalıp indiriyor karşılığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 15 Ocak 2018; 16:44:44 >
      |
      |
      virussavar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • 15 Ocak 2018 22:56:49
      Kyorge bi durmuyor yerinde sağa sola kaçıp duruyor hasta etti bela bişey.

Sen Türk olduğunu unutsan da düşmanın asla unutmaz.
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      16 Ocak 2018 02:05:40 Konu Sahibi

Geçen gün 9 kişi girmiştik aramızdan 1 kişi yakalayabildi kalan herkeste topların yarısı karavana gitti kalanlardan da zaten direk çıktı.
      |
      |
      Marty.McFLY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      -Bane
    • Yüzbaşı
      839 Mesaj
      16 Ocak 2018 09:36:05
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Geçen gün 9 kişi girmiştik aramızdan 1 kişi yakalayabildi kalan herkeste topların yarısı karavana gitti kalanlardan da zaten direk çıktı.

Ar ı açıp kapatınca ortaya geliyor diyorlar. Birde Ar ı açınca yakınlaşabiliyorsun yakalama ekranı kocaman oluyor youtube de videoları var.
      Ben iyi gidiyorum ama 30 da 0 çekenler var face de millet dalga geçiyordu körmüsün diye. Sadece de o değil kaçıran çok. En mantıklısı ortadayken atmak kenarlar dert.

Steam = asi_mawi
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      16 Ocak 2018 17:20:17 Konu Sahibi

Bu efsanevi yüzünden cidden ben artık oyundan soğuma noktasına geldim, zaten hiçbişe düzgün değil oyunda birde böyle uyuz uyuz raidler eklediler mi direk heves kaçıyor. Topa girmemesini geçtim yerinde durmuyor sağa sola takla herşey var 12 toptan 4 tanesi anca çarpıyor zorla.Onlara da girmiyor zaten yemin ediyorum niantic kadar kanser bir topluluk gelmemiştir yer yüzüne.Hayır zaten bunları alıyoruz aylardır neye yarıyor diye sorsan hiçbi b.k a yaramıyor afedersin hocam.Dustla at köşeye bi amaç yok hiçbişe yok. Kaç yıl oldu çıkalı oyun içi mesajlaşma yok PVP yok amaçsızca hergün çıkıp aynı şeyleri toplayıp kullanmayacağım şeyler için soğuğun ortasında adam topluyorum onuda zaten kaçıyor.Daha erken erişimde ''monster manual '' diye pokemon oyunu var o bile erken erişim haliyle şu oyundan daha detaylı ve kapsamlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 16 Ocak 2018; 17:22:8 >
      |
      |

-Bane
    • Binbaşı
      1548 Mesaj
      16 Ocak 2018 17:52:20

Yukarıda da ayrıntılı yazdığım gibi lugi'den sonraki yakalaması en zor efsane bu.Oyun içeriğine gelecek olursak ,daha geçen yaz başı Raid ve değişen gym sistemi gelip millet ayılıp bayılırken bu forum ve whatsap grupları da dahil tepki göstren 2-3 kişiden biriydim.Ancak şu başlıkta bile hıyarın birisi benimle tartışmaya girebildi.Neymiş hilecileri önlermiş bot'u önlermiş raid.B.k önler
      Bir kere yeni sistemde kazanabileceğin 100 coins yarıya indi.Buna bile karşı çıkan oldu hocam "Niantic para kazanması gerekirmiş" diye mesaj atan oldu bana.Ulan kazanç rekoru üstüne rekor kırıyor oyun ve sen iyice köşeye sıkıştırma peşinde sen ise hala bir yerlerini yalama peşindesin.
      olması gereken yenilikler şunlardı

1-)GYM sayılar arttırılacak ve pokestop görevide görecek.
      2-)Prestij sistemi kalacak, ancak 1 pokemonda konulsa 10 pokemonda konulsa günlük kazanç(24 saatte) 100 coins olacak
      3-)Kullanıcı 10 gym'den başkasına pokemon koyamayacak ve her pokemondan 1 tane olacak.
      4-)Bir kullanıcı , birgünde ilk koyduğu gym'(misal 50 km2'lık alan)dışında bir yerdeki gym'ye pokemon koyamayacak savaşamayacak, böylece Aynı saat içinde İstanbul her köşesi zapdedilmeeycek ,hilenin önüne geçilecek
      5-)Raid sistemi ücreti ,raid leveline göre olacak (1-level 10 coins, 5-level 50 coins idealdi)
      6-)Efsane günlük göreve tabi olacak (misal günde 20 km yürümüş insan efsane raid girebilecek gibi)

"Master" diyebileceğimiz tüm oyuncuların kabul göreceği ve istediği şeyler bunlardı.Şimdi o ayıla bayıla oynayan arkadaşlardan kimse yok sıkılıp bıraktı.Kısacası bu oyun bu şekilde gidip daha sonra başka firmaya devredilecek öyle anlaşılır
      2018 yılı içinde chat belki gelecek, PvP ise gelmeyecek.Kısacası oyun çöp yaapcak bişi yok

Şu Mantine çakması efsane ise yakalama oranları yükseltilecektir.Çok fazla tepki var.Ha önünde sonunda o Gym'de ,Raid'de değişecek.
      Konulan pokemonu birisi indirmedikçe sana hiç bişi yok.Hani gym'ye koydugunu geri çağıramıyorsunda
      1 ay pokemonu mahsur kalan arkadaş var.Böyle saçmalık olmaz.
      |
      |
      -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 16 Ocak 2018 18:37:25
      Bari topa girip çıkan pokemonun bir dahaki atışta yakalanma şansı artsa ona da kabulüm.
      Aslında herkesin dalıp indirdiği pokemon otomatik herkese verilmeli, bi posta daha top at yakala derdi olmamalı zaten yenilip sıfıra inmiş.
      |
      |

Sen Türk olduğunu unutsan da düşmanın asla unutmaz.
    • Yarbay
      2294 Mesaj
      16 Ocak 2018 19:26:17
      daha 1 tane bile efsane pokemonum yok. abimle ikimiz oynuyoz öylece
      |
      |

I do have a plan. It's called the Justice League.
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      16 Ocak 2018 19:43:41 Konu Sahibi

GYM lerin eski hali inan daha iyiydi.Elimizdeki pokemonları kullanıyorduk en azından savaş yapmaktan zevk alıyordum.Şimdi içerde ne olursa olsun 3 vurmada gidiyor zaten 3.sefere geldiğinde canı kalmıyor charge kullanamadan ölüp gidiyor.Hayır ben anlamıyorum nereye kadar gidecek bu toplama işi. Yazın sıcağında güneşin altında deli gibi articuno moltres topladım kaç kullandım? Hiç kullanmadım, yakaladım dustladım koydum köşeye.Bu şimdiki de öyle olacak yani bu pokemonun zor olmasının hiçbir özelliği yok, sıradan tamamen niantic in milleti kanser etmek için fantezi denemesinden başka bişe değil.Çok belli abartı olduğu yerinde durmuyor topu atarken sağa sola geçiyor ortaya gelmiyo bekliyor hadi topu tutturdunuz anında fırlıyor içinden.Yahu oyunda fake kullanıcılar almış başını gitmiş zar zor 3-5 oyuncu toplanıp bir raid yapma keyfi var insanların onda da kasıyor ki daha nasıl insanları bezdirebilirim diye.Benim çarşıya çıkıp gezmem raid beklemem tüm günümü bölüyor yiyor ondada elde var sıfır geri dönüyorum yani illa bizimde diğer spooferlar gibi hindistana gidip raidden raide mi atlamamız lazım bunu önlemek için.Kimse hikaye uydurmasın bu adamlar hileye karşı hiçbir önlem almıyor hatta bilerek destekliyolar daha fazla oyuncu çekebilmek için.

Bu arada saydığın maddelere katılıyorum sana şu kadarını deyim, yapacak adam bunları yapardı hayatımda böyle beceriksiz uyuz bir firma görmedim.Oyunun giriş ekranını bile zar zor değişen adamlar senin bu yukarda yazdıklarını oyuna entegre EDEMEZ.İmzamı atıyorum bu söylediklerimin altına bu kadar iyi tanıyorum artık bu firmayı.Biraz utanma olsa şunlarda dönüp bakarlar diğer oyunlara daha erken erişim oyunda mesajlaşma ve PVP sistemi var.Sen ne hileyi önleyebiliyorsun ne yenilik getirebiliyorsun.Gitmiş sosyal medyada toplanan 20-30 tane çekik gözlünün resmini atmış familycommunityday diye taglamış onu.Altında millet baştan aşağı sövüyor gelen yeni raide ve ex raid sistemindeki adaletsizliğe bunların umrunda değil.Bu yılda gelmicek ve hiçbir zamanda PVP beklemeyin bu oyuna.Bu oyunun tek amacı yakala dustla at köşeye bunu geç anladım ben.
      |
      |
      Richard Parker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Bane
    • Binbaşı
      1548 Mesaj
      16 Ocak 2018 21:15:26
      Aslında gelen yoğun tepkiler sonucu hile olayına büyük ölçüde ket vurdular .

Bot bir kere kullanamaz kolay kolay kimse.polemon çizilir temp Ban yer 2 ay oyuna giremez 2 ay sonra oyun açılır bu seferde en az 1 ay shadow Ban( rare ,starter ve evolve goUkmez kalıcı Ban kalktı)

Adını zikretmiyeyim eski bir konu sahibi bundan muzdarip temp yemiş çözüm ariyordu yana yana WhatsApp geubunda(birde aylarca şöyle 40 level oldum böyle oldum diye millete Çaka satıyordu aylarca)

Fake GPS içinde shadow ban var Android'de ,ios ya hackedit team oyunu hackliyor.Bu yüzden Android satıp iPhone alan var :)

Kısaca yapacak pek bisi yok hesabı alan olsa satacak bende oynamayacağım.

Birkaç haftaya yaz etkinliği yenilik vs açıklama yaparlar.

Tatmin edici bisiler olmazsa bırakırım bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      16 Ocak 2018 23:22:40
      Oyunun tek elle tutulur yanı yürüyerek oynanması başka bir artısı yok. Oyun içi sohbet yok p vs p yok en önemlisi rekabet yok oyunda. Pokemon severler için koleksiyon oyunu sadece. Yakala biriktir geliştir sakla yolla bu kadar. Şu efsane olayını ele alalım millet te onlarca efsane var her birinden. Bir kere bu pokemonlar adı üstünde efsane çok nadir ve eşsizdirler. Öyle pidgey ratata paras gibi her yerde bulunmazlar. Bırakın yakalamayı görmek bile büyük bir olaydır. Örneğin bir articino ya sahip olmak büyük bir olaydır. Her bin üst düzey oyuncudan birine nasip olacak kadar büyük. Gym leri ele alalım takımlar arası rekabetin yanı sıra kişisel rekabet olmalı. Farzı misal bir gym de en çok hükmeden oyuncu o gym de patron olmalı diğer eğitmenler ona meydan okuyup kazanınca rozet sahibi olmalı. Belli sayıda rozet toplayan oluşturulacak pokemon ligine katılmalı. Bir şehirde kazanılan savaşlar gym de kalma süreleri gibi referanslar göz önüne alınarak puanlama yapılıp o şehirde eğitmen sıralaması olmalı böylece rekabet sağlanmalı. Tabi ki bu ve benzeri fikirlerin hiç biri gerçekleşmeyecek üçüncü nesil geldi hala ne savaş ne de rekabet var dördüncü nesil de gelecek yine ne savaş olacak ne rekabet durmak yok koleksiyona devam...

|
      |

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      17 Ocak 2018 00:55:00

Gym ler pokestop vazifesi görüyor zaten.Sol yukarı resme tıklayıp çevirmeniz lazım.

|
      |
      Richard Parker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1468 Mesaj
      18 Ocak 2018 11:01:58
      Biraz geç olacak farkındayım. Haftada 1 2 sefer istanbul a gittiğim zamanlarda oynaya çalışıyorum. Fakat oynayan kişi pek bulamadigim için yalniz takiliyorum. Raid için bir grup varsa katılmak isterim bende.

|
      |

Gerhauen
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      18 Ocak 2018 12:41:08 Konu Sahibi
      Kyorge'nin AR glitch'i fixlenmiş ve pokemon biraz daha öne getirilmiş top atma ekranında.

-Bane
    • Yüzbaşı
      839 Mesaj
      18 Ocak 2018 15:05:11
      quote:

Kyorge'nin AR glitch'i fixlenmiş ve pokemon biraz daha öne getirilmiş top atma ekranında.

Yakalaması da kolaylaştırılmış. Ayrıca pokemon ekranının başa atması düzeltilmiş.
      Pokemonları da çeşitlerine göre ayrı gösteriyormuş galiba tam emin değilim nasıl birşey kurup bakmadım bizim güncelleme biraz geç düşüyor.

Steam = asi_mawi
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      18 Ocak 2018 15:15:25 Konu Sahibi

Bende beklemedeyim daha düşmedi, bugün felaket yağmur var aksi gibi kaç tane raid kaçtı Kyorge'nin hiçbirine çıkamadım.
      |
      |

-Bane
    • Yüzbaşı
      839 Mesaj
      18 Ocak 2018 15:21:48
      quote:

Bende beklemedeyim daha düşmedi, bugün felaket yağmur var aksi gibi kaç tane raid kaçtı Kyorge'nin hiçbirine çıkamadım.

Yağmurda boosted oluyor yalnız. Kapalı bir yer varsa aslında girilir. 2800-2910 cp arası düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 18 Ocak 2018; 15:34:17 >

Steam = asi_mawi

Reklamlar
SEO
Opel Chevrolet yedek parça / Opelgm.com
modasor
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,819
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.