DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Pokémon GO [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
33.889
Cevap
225
Favori
804.826
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      7396 Mesaj
      09 Ocak 2018 01:26:31 Konu Sahibi
      Ciğerimiz soldu arkadaş denemdiğimiz totem kalmadı gelsin artık şu ex-pass bizim şehre de

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yüzbaşı
      312 Mesaj
      09 Ocak 2018 01:28:06
      Pokemon go plus bugün gelmiş.Denemek için almıştım.Çok kullanışlı değil ama gym lerinde pokestop olduğunu hatırlamış oldum sayesinde.

Sultanahmet te gym lere koyduğum pokemon 5 dakika yaşamıyor arkadaş.Az salın da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      839 Mesaj
      09 Ocak 2018 10:26:00
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Ciğerimiz soldu arkadaş denemdiğimiz totem kalmadı gelsin artık şu ex-pass bizim şehre de

Ankaradan çok alan var ex pass 3-4 farklı gymde almışlar üstelik fakat alanlar hep aynı gurupmu bilmiyorum.

Fake varsa yurtdışında daha kolay pass almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 9 Ocak 2018; 11:39:47 >

Steam = asi_mawi
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      09 Ocak 2018 15:38:08 Konu Sahibi

Reel oynayarak kendi grubumuz ile park alanı içindeki aynı GYM'yi deniyoruz hergün ne çıkarsa 7-8 kişi halinde giriyoruz Maksat gym yi sürekli meşgul göstertmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Ocak 2018; 18:2:54 >
      |
      |
      asi_mawi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      -Bane
    • Binbaşı
      1548 Mesaj
      10 Ocak 2018 00:13:52
      Halen Alakazam 'a yatırım yapmaya değer mi ?

Gen lll de sağlam psychic varmı ?

• Çavuş
      42 Mesaj
      10 Ocak 2018 04:28:43

ne kadar cok istiyorsun sor bunu kendine ne kadar cok samimi olalim once eğer gercekten istiyorsan ankara istanbul 3 saat paran mi yok otostop cek gel ankaraya otele verecek paran mi yok hastane bekleme salonlarinda uyu 2 gun gunduzleride sana vereyim bu hafta ex pass gelen 5 gym i ankarada hepsinde 3 er raide gir elinden geleni yap 2 gun zorlan ve al sende aylarca alamadim gelmedi deme 2 gun bu hafta sonu goster ne kadar istedigini sadece yola cik basarabilirsin

|
      |
      -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      220 Mesaj
      10 Ocak 2018 08:59:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Gardevoir(phychic fairy) ve metagros(Steel phychic) var ama alakazam efsane olmayan phychic pokemonlar arasında bir numaradır. Üçüncü generation da efsane pokkemonlar da latias ve latios(drogon phychic) jirachi(Steel phychic) ve uzaylı pokemon deoxys (phychic) var. Ama efsane pokemonlar arasında phychic bir numarası Mew two dur.

|
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      10 Ocak 2018 09:08:52
      Sabah işe giderken omaster a tek daldım. Hava durumu olayı yardımıyla 33 saniye kala imdirdim. Ne exeguttor ne de venusaur sceptile kadar zarar veremedi. Bu bullent seed - leaf blade vuran sceptile hem çok hızlı hem de çok seri. Savaşa solar beam vuran üç exeguttor iki venusaur ve bir de leaf blade vuran sceptile ile katıldım. Bir dahaki sefere diğer iki sceptile mi de savaşa sokup sonuçları paylaşacağım.

|
      |

• Yarbay
      7396 Mesaj
      10 Ocak 2018 11:47:43 Konu Sahibi

Hocam o kadarda değil :) Tamam oyun çıktığından beri yağmur çamur demeden oynuyorum, bulunduğum şehirde nerdeyse oynayanların %80 ini dolaşarak buldum ve bir grupda topladım ama gidip bir mew2 icin mersinden ankaraya gidersem beni akilhastanesine sevk ederler diger gün.Hani oyun çok adil olsa dediğine eyvallah diceğim ama millet bir elinde çay hindistandan patır patır ex pas peşine düşüp niantic in de buna fırsat tanıdığı bir ortamda kendimi yormam o kadar.

|
      |
      kahkahaatinlan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Bane
    • Yarbay
      7396 Mesaj
      10 Ocak 2018 11:50:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Alakazam oyundaki en sağlam dps i vuran pokemondur net olarak.Sadece dodgelemeyi bilmen lazim çünkü dayanıklı degil oda normal.Mew2 nin az canlısı gibi felaket hasar gücü yüksek ben 3-4 tane full cp yaptım kuklanıyorum.

-Bane
    • Binbaşı
      1548 Mesaj
      10 Ocak 2018 12:15:13

Çok iyiymiş o zaman.Bende dust yapayım biraz basarim alakazam'a.

Millete duble ex-pass gelmiş bu arada .Vay be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2001 Mesaj
      11 Ocak 2018 16:40:55
      Benim yürüyerek 10 dakikada gittiğim 2 gym'e adamlar 3 dakikada gidiyor, yuh diyorum artık. Adamlar hem hile, hem de sürekli GYM'leri zaptediyorlar.

|
      |

HTC One (M8)
      HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™ // HTC Dot View™ // HTC Double Dip™
      Microsoft Xbox 360 / Sony Playstation 4 / Sony PlayStation Vita / Nintendo Switch / Nintendo 3DS / Nintendo DSi
    • Yarbay
      2294 Mesaj
      11 Ocak 2018 17:39:15
      Günceleme gelsin artık yaa pokemon transfer ederken deli oluyom.

|
      |

I do have a plan. It's called the Justice League.
    • Yüzbaşı
      418 Mesaj
      12 Ocak 2018 08:52:52
      https://m.facebook.com/groups/1502254556557361 arkadaşlar fikir paylaşımı yapacağımız aktif bir grup oluşturulmuştur, gelmek isteyen olursa bekleriz
      |
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      12 Ocak 2018 08:58:53
      Bugün sabah bir pokemon eğitmeni sabah işe gitmek için evden çıktı. Yolunun üstündeki masal parktaki pokestop ları çevirdi ve gym yi aldı. Sonra gözü ekrana ilişti. Hava yağmurluydu ve ters yöndeki uzay parktaki pokestop ta pinsir vardı. Bir an düşündü yolu 15 dakika uzayacaktı. Bir an önce karar verdi ve yola koyuldu. Pinsir i gördü aman tengrim diye bağırdı. Altın razzbarry ve ultra boll ile tek atışta yakaladı. (not:iv=91)

• Yarbay
      7396 Mesaj
      12 Ocak 2018 10:56:01 Konu Sahibi

Hocam öyle bir anlattın ki bir an animasyonu izliyormuşum gibi gözümde canlandı :) Tebrikler bu arada güzel gelmiş

|
      |
      virussavar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Bane
    • Teğmen
      220 Mesaj
      12 Ocak 2018 11:21:54
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hocam öyle bir anlattın ki bir an animasyonu izliyormuşum gibi gözümde canlandı :) Tebrikler bu arada güzel gelmiş

Hocam geçen de su kanalının yakınımda feabas yakaladım. 186cp ve kadraj sondaydı ama iv çok yüksek değildi.. Hava durumu detayına dikkat etmek lazım hem yüksek cp hem de yüksek iv li çok pokemon atıyor niantic spawn noktaları na bize de keyfini çıkarmak düşüyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      839 Mesaj
      12 Ocak 2018 21:27:30
      Haritadan bölgenizi seçip soldan runa basın mavi bölgeler de gym varsa oralara yoğunlaşın.
      Ex pass düşmesi muhtemel bölgeler oralarmış. Muhtemelen katılma yoğunluğuna gym in aktifliğine göredir herhalde.
      http://overpass-turbo.eu/

Şurada ayrıntılı bir anlatımı var.
      https://pokemongohub.net/gym-raid-update/comprehensive-guide-trigger-ex-raids

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 13 Ocak 2018; 9:42:7 >

Steam = asi_mawi
    • Binbaşı
      1548 Mesaj
      13 Ocak 2018 11:24:22

Teşekkürler çok işimize yarar.
      Bu ara Kyroge arz-ı endam etmiş.An itibariyle Gyarados'u yerinden ederek oyundaki en güçlü su pokemonu oldu.Ancak yakalaması lugia ayarında yani çok zor.

* Yakalanabilecek maksimum cp: 2328 (100%iv, level20)
      * yağmurlu havada maks cp: 2910 (100%iv, level25)
      * Çıkabileceği MAX CP 4074
      * quick movea: water fall
      * charge move :hydro pump, blizzard ve thunder(Tamamı tek bar)

"RAIKOU -- thunder shock / wild charge
      ZAPDOS** -- charge beam / thunderbolt
      SCEPTILE* -- bullet seed / leaf blade
      EXEGUTTOR* -- bullet seed / solar beam
      GROUDON** -- mud shot / solar beam
      KYOGRE -- water fall / thunder
      JOLTEON**-- thunder shock / thunder bolt
      VENUSAUR*-- vine whip / solar beam
      HO-OH-- **extrasensory / solar beam"

gibi pokemonlar "Süper Efektif"vuruyor

deneyimlerim;
      -Şahsi kanaatim Raikou yerine "Solar beam" atan "Parasect" falan bulun çok daha iyi olur.Dünyanın şekerini ve stardustunu harcayıp ,3000 küsür cp yapmama rağmen tam bir etkisiz eleman."Kağıttan Kaplan" deyiminin tam karşılığı.Keza jolteon'da öyle.

-ilk kez Venuasar'ın bu kadar işe yaradığını gördüm.Elinizde varsa "Solar Beam" atan exeggutor iş görür(İlk vuruşu çimen tipi olsun)

-Kesinlikle 6'lıdan 2 şer takım oluşturun,Bu kadar bayıltıp ,pert eden başka pokemon tanımıyorum.Resmen silindir gibi üzerindne geçiyor.Bu yüzden "revive","potion" depolamakta yarar var
      -Takımınızda mutlaka 1 tane Blissey olsun.6'lı takımın en sonunda defans niyetine bulunsun.Ancak bu başa çıkabilir.
      -Ne kadar doodle yapsanızda Charge Moves'i tam bir öldürücü güç.Hele Hydro Pomp vuruyorsa kaçış yok.Sıyrık alarak kurtulmaya bakınız
      -Ve en önemlisi En az 7 kişi olsun buna dalarken.Belki 6 kişi ve çok sağlam pokemonlarla da kesilebilir , ama kalbur üstü pokemonlarıma rağmen inanılmaz zorladıgımı belirteyim.

2 tane iv 90 üstü kaçırdım buda teselli oldu

Denediklerim arasında;
      * :1. sınıf iş görenler
      **:2.sınıf iş görenler

Başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 13 Ocak 2018; 11:41:4 >
      |
      |
      asi_mawi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      220 Mesaj
      15 Ocak 2018 08:41:14
      quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Haritadan bölgenizi seçip soldan runa basın mavi bölgeler de gym varsa oralara yoğunlaşın.
      Ex pass düşmesi muhtemel bölgeler oralarmış. Muhtemelen katılma yoğunluğuna gym in aktifliğine göredir herhalde.
      http://overpass-turbo.eu/

Şurada ayrıntılı bir anlatımı var.
      https://pokemongohub.net/gym-raid-update/comprehensive-guide-trigger-ex-raids

Burada her yer mavi :) Mew two yok yok yok. Zaten olsa da tek başıma alırdım ama yok işte :)

Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,620
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.