Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 1 tane yakalayabilmiştim. Heracros için de etkinlik yapsalar güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Evet 1 tane yakalayabilmiştim. Heracros için de etkinlik yapsalar güzel olurdu.

İnşallah Nisan ayında ki community Day etkinliğinde verirler. Çok sevdiğim ve ash in de çok sevdiği güzide pokemon. Animede sürekli balbasuar ın tohumunu somuruyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğurtçu parkındaki Lugia shiny, girin hemen.
    2. topu çok kötü atmama rağmen girdi.
  • Hocam 8 tane raid girdim birtane bile shiny versiyonu cikmadi, artik en fazla free pass atarım buna

• Venu'nun özel atağı "Fenzy Plant" 100 vuruş gücünde 2 bar olacakmış(oha.)
    En güçlü solar beam 180 vuruş gücünde.Buda sanırım Venu'yu en güçlü çimen pokelerden birisi yapacak.

Birde Charmender ve Sikortıl etkinliği olursa en sevdiğim pokemonlar hak ettiği güce kavuşacak.
  • Arkadaşlar hava durumu bulutlu olduğu için free pass boşa gitmesin diye jolteon a girmedim ama hava durumu açık olduğu zaman şu altılı ile girsem alırmıyım. Hepsi earthquake vuruyor. Ya da overheat vuran pokemonlar mı kullansam?

Pokémon GO [ANA KONU]

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Golem ve Rhydon skilleri kaya ise 6'lıyı tamamlayabiliyorsan alırsın bence
    Hocam burda ingilizce de olsa anlatıyor.Translate kullanarak çevirin https://pokemongohub.net/post/guide/jolteon-raid-counters-guide/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 18 Mart 2018; 20:4:23 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    İngilizcem iyidir ama ben burada yazanların hepsini biliyorum. Hatta drogonite salamance(rayquaza yok bende) falan kullan diyor ama ikiside uçan tür olduğu için çok damage alır. Benim merak ettiğim deneyen var mı jolteon u düşürmeyi çünkü reidler de süre kısıtlaması olduğu için atak pokemonlar seçmeniz gerekmektedir. P vs P gelse defans pokemonlarının ne kadar önemli olduğu anlaşılacak ama aptal niantic hala koleksiyonculuk yaptırıyor oyunculara. Jolteon defans yönünden iyi sayılır iki seçenek kalıyor geriye ya dodge yaparak açık havada overheat vuran atak yönü kuvvetli pokemonlar kullanmak ya da elektrik antisi olan dayanıklı toprak pokemonlar kullanmak. Sıkıntı şu ki daha önce hiç jolteon reid i yapmadım pass in de boşa gitmesini istemiyorum. Şöyle bir örnek vereyim jynx ginger machamp gibi atak değeri yüksek pokemonlar ile reid yaparken son on saniye kala alıyorum ve bütün pokemonlarım ölmüş oluyor. Schyter omaster çarpı dört (X4) zayıflığı olduğu için elli saniye civarı kala rahatça iniyor. Porygon aerodactyl de çok defansif olmadığı için ve elimdeki cp ve iv si yüksek pokemonlar sayesinde rahatça iniyor. Clodyol ise defans yönü yüksek bir pokemon tıpkı aggron steelx forretress ve cyloster gibi ama clodyolu indiremiyorum sadece üç pokemonum ölmesine rağmen süre yetmiyor çünkü defansı sağlam. Bu yüzden hem coinim az ki çoğunu egg inchibutor e harcadım hem de rare candy lazım ki metagros u geliştirmek için kısacası hocam boşa gidecek free pass im yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virussavar -- 18 Mart 2018; 20:39:18 >

• Beşinci veya dördüncü seviye raidlere girmen lazım.Davetiye geliyor MewTwo için belirli gün ve saate.O saatte gidip kesiyorsunuz.

Anladim hocam.Yan hesabim ile jolteon çıktığında musait olursam destek olurum size

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Anladim hocam.Yan hesabim ile jolteon çıktığında musait olursam destek olurum size

Teşekkürler hocam ama Gaziantep e yolunuz düşerse beklerim o zaman beraber reel olarak reid yaparız. Gerçi Gaziantep e gelip kuru kuru reid yapmak olmaz. Size simit kebabı üzerine künefe ısmarlayabilirim. Tarih ve yemek kokan güzide gazi şehrimize beklerim.

Adanaliyim bende neden olmasin kısmet

• Ex-pass için Twitter da yer koordinat vs paylaşan gördüm.Onlara bak istersen.

• Poke Genie programıyla ban yeme ihtimalimiz var mı?

Ben sadece aykırı olarak FakeGPS kullanıyorum ve bugüne kadar tek bir kez bile IV Calculator tarzı bir program yüklemedim. Sanki aylar önce banlananlar olmuştu bu yüzden. Öyle bir tehlike var mı bunda da?
  • Ya sponsor gymlere ya da s2 cell içindeki park gymlere girmen lazım. Starbucks ya da sprint gymlere gir orada en garantisi.
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Ban değilde eğer kullanıcı adı ile şifrenle giriş yapan bir programsa uyarı alırsın.
    Ekran görüntüsü alıp onunla iv sini söyleyen programlar vardı sanki onları kullan.
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Poke Genie ekran görüntüsü alıp iv hesaplıyor yani seni tek tek değer girmek zahmetinden kurtarıyor. Tamamen legal çünkü hesaba erişmiyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

• Sadece tek bir bolgeye takılı kalmayin.Hele bilindik bolge ise.

Binlerce kisi central park'ta oynuyordur.Davetiye kısıtlı dagitiliyor.

Discord uygulamasini indirip kayit olun, daha sonra "pokedex 100"kanalını takip edin. O kanalda" raid request" basligi var, orda gelme ihtimali olan gym'leri paylasiyorlar.

Ben genellikle sponsor gym'lere giriyorum. En cok Starbucks 'dan davetiye aldim.

Bu pazar Starbucks gym den gelene girdim, 23 Mart'ta hem yan hemde ana hesabin davetiyeleri yine Starbucks
    Tek sorunu genellikle gece saatlerine denk gelmesi.

Onun disinda globe ve jio 'da iyi dağıtıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Mart 2018; 11:20:54 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Parklardan çok geliyor artık ben geçen hafta arkadaşın hesabı dahil 6 pas aldım 4 tanesi park gymlerden ki bir tanesi filipinlerden üstelik. Diğerleri kore ve japonyadaki parklardan.
    Sanki parklardan pas daha kolay geliyor gibi geldi bana. Daha önce avustralya ve italyadan falan parkdan pas almışlığım var belki globe storelerin kalkmasının etkisi vardır.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Dogru Globe kalktı.

Ben boost'lu kovaladigimdan pek uğraşmıyorum.

Zaten 4 tane,birde davetiyem var.Birisinin atagi 15.

Mewtwo bile cakma. Lugia karsisina cikardim hallaç pamuğu gibi atıldı.

Ee o kadarını pilavcı reis de yapiyor.

• 
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.