Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: virussavar, anelka3939 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
35.761
Cevap
209
Favori
834.269
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      1973 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Richard Parker

08 Ocak 2018 20:00:31
      bir işe yarar mı ki steelix?

• Binbaşı
      1023 Mesaj
      08 Ocak 2018 20:35:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

bir işe yarar mı ki steelix?

3-5 poke hariç hiçbiri işe yaramıyor. Şu an için bence en işe yarar pokeler ho-oh, lugia ve articuna raidler için tabi.
      |
      |

Steam = asi_mawi
    • Yarbay
      7715 Mesaj
      09 Ocak 2018 01:26:31 Konu Sahibi
      Ciğerimiz soldu arkadaş denemdiğimiz totem kalmadı gelsin artık şu ex-pass bizim şehre de

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      09 Ocak 2018 01:28:06
      Pokemon go plus bugün gelmiş.Denemek için almıştım.Çok kullanışlı değil ama gym lerinde pokestop olduğunu hatırlamış oldum sayesinde.

Sultanahmet te gym lere koyduğum pokemon 5 dakika yaşamıyor arkadaş.Az salın da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1023 Mesaj
      09 Ocak 2018 10:26:00
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Ciğerimiz soldu arkadaş denemdiğimiz totem kalmadı gelsin artık şu ex-pass bizim şehre de

Ankaradan çok alan var ex pass 3-4 farklı gymde almışlar üstelik fakat alanlar hep aynı gurupmu bilmiyorum.

Fake varsa yurtdışında daha kolay pass almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 9 Ocak 2018; 11:39:47 >

Steam = asi_mawi
    • Yarbay
      7715 Mesaj
      09 Ocak 2018 15:38:08 Konu Sahibi
      Reel oynayarak kendi grubumuz ile park alanı içindeki aynı GYM'yi deniyoruz hergün ne çıkarsa 7-8 kişi halinde giriyoruz Maksat gym yi sürekli meşgul göstertmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Ocak 2018; 18:2:54 >

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      -Bane
    • Binbaşı
      1973 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Richard Parker

10 Ocak 2018 00:13:52
      Halen Alakazam 'a yatırım yapmaya değer mi ?

Gen lll de sağlam psychic varmı ?

• Çavuş
      54 Mesaj
      10 Ocak 2018 04:28:43
      ne kadar cok istiyorsun sor bunu kendine ne kadar cok samimi olalim once eğer gercekten istiyorsan ankara istanbul 3 saat paran mi yok otostop cek gel ankaraya otele verecek paran mi yok hastane bekleme salonlarinda uyu 2 gun gunduzleride sana vereyim bu hafta ex pass gelen 5 gym i ankarada hepsinde 3 er raide gir elinden geleni yap 2 gun zorlan ve al sende aylarca alamadim gelmedi deme 2 gun bu hafta sonu goster ne kadar istedigini sadece yola cik basarabilirsin

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      10 Ocak 2018 08:59:52
      quote:

Gardevoir(phychic fairy) ve metagros(Steel phychic) var ama alakazam efsane olmayan phychic pokemonlar arasında bir numaradır. Üçüncü generation da efsane pokkemonlar da latias ve latios(drogon phychic) jirachi(Steel phychic) ve uzaylı pokemon deoxys (phychic) var. Ama efsane pokemonlar arasında phychic bir numarası Mew two dur.

|
      |

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      10 Ocak 2018 09:08:52
      Sabah işe giderken omaster a tek daldım. Hava durumu olayı yardımıyla 33 saniye kala imdirdim. Ne exeguttor ne de venusaur sceptile kadar zarar veremedi. Bu bullent seed - leaf blade vuran sceptile hem çok hızlı hem de çok seri. Savaşa solar beam vuran üç exeguttor iki venusaur ve bir de leaf blade vuran sceptile ile katıldım. Bir dahaki sefere diğer iki sceptile mi de savaşa sokup sonuçları paylaşacağım.

|
      |

• Yarbay
      7715 Mesaj
      10 Ocak 2018 11:47:43 Konu Sahibi
      Hocam o kadarda değil :) Tamam oyun çıktığından beri yağmur çamur demeden oynuyorum, bulunduğum şehirde nerdeyse oynayanların %80 ini dolaşarak buldum ve bir grupda topladım ama gidip bir mew2 icin mersinden ankaraya gidersem beni akilhastanesine sevk ederler diger gün.Hani oyun çok adil olsa dediğine eyvallah diceğim ama millet bir elinde çay hindistandan patır patır ex pas peşine düşüp niantic in de buna fırsat tanıdığı bir ortamda kendimi yormam o kadar.

|
      |

-Bane
    • Yarbay
      7715 Mesaj
      10 Ocak 2018 11:50:09 Konu Sahibi
      quote:

Alakazam oyundaki en sağlam dps i vuran pokemondur net olarak.Sadece dodgelemeyi bilmen lazim çünkü dayanıklı degil oda normal.Mew2 nin az canlısı gibi felaket hasar gücü yüksek ben 3-4 tane full cp yaptım kuklanıyorum.

-Bane
    • Binbaşı
      1973 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Richard Parker

10 Ocak 2018 12:15:13
      Çok iyiymiş o zaman.Bende dust yapayım biraz basarim alakazam'a.

Millete duble ex-pass gelmiş bu arada .Vay be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2021 Mesaj
      11 Ocak 2018 16:40:55
      Benim yürüyerek 10 dakikada gittiğim 2 gym'e adamlar 3 dakikada gidiyor, yuh diyorum artık. Adamlar hem hile, hem de sürekli GYM'leri zaptediyorlar.

|
      |

HTC One (M8)
      HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera // HTC Motion Launch™ // HTC Zoe™ // HTC BoomSound™ // HTC Dot View™ // HTC Double Dip™
      Microsoft Xbox 360 / Sony Playstation 4 / Sony PlayStation Vita / Nintendo Switch / Nintendo 3DS / Nintendo DSi
    • Yarbay
      2315 Mesaj
      11 Ocak 2018 17:39:15
      Günceleme gelsin artık yaa pokemon transfer ederken deli oluyom.

|
      |

I do have a plan. It's called the Justice League.
    • Yüzbaşı
      465 Mesaj
      12 Ocak 2018 08:52:52
      https://m.facebook.com/groups/1502254556557361 arkadaşlar fikir paylaşımı yapacağımız aktif bir grup oluşturulmuştur, gelmek isteyen olursa bekleriz
      |
      |

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      12 Ocak 2018 08:58:53
      Bugün sabah bir pokemon eğitmeni sabah işe gitmek için evden çıktı. Yolunun üstündeki masal parktaki pokestop ları çevirdi ve gym yi aldı. Sonra gözü ekrana ilişti. Hava yağmurluydu ve ters yöndeki uzay parktaki pokestop ta pinsir vardı. Bir an düşündü yolu 15 dakika uzayacaktı. Bir an önce karar verdi ve yola koyuldu. Pinsir i gördü aman tengrim diye bağırdı. Altın razzbarry ve ultra boll ile tek atışta yakaladı. (not:iv=91)

• Yarbay
      7715 Mesaj
      12 Ocak 2018 10:56:01 Konu Sahibi
      Hocam öyle bir anlattın ki bir an animasyonu izliyormuşum gibi gözümde canlandı :) Tebrikler bu arada güzel gelmiş

-Bane
    • Yüzbaşı
      416 Mesaj
      12 Ocak 2018 11:21:54
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hocam öyle bir anlattın ki bir an animasyonu izliyormuşum gibi gözümde canlandı :) Tebrikler bu arada güzel gelmiş

Hocam geçen de su kanalının yakınımda feabas yakaladım. 186cp ve kadraj sondaydı ama iv çok yüksek değildi.. Hava durumu detayına dikkat etmek lazım hem yüksek cp hem de yüksek iv li çok pokemon atıyor niantic spawn noktaları na bize de keyfini çıkarmak düşüyor.

|
      |

• Binbaşı
      1023 Mesaj
      12 Ocak 2018 21:27:30
      Haritadan bölgenizi seçip soldan runa basın mavi bölgeler de gym varsa oralara yoğunlaşın.
      Ex pass düşmesi muhtemel bölgeler oralarmış. Muhtemelen katılma yoğunluğuna gym in aktifliğine göredir herhalde.
      http://overpass-turbo.eu/

Şurada ayrıntılı bir anlatımı var.
      https://pokemongohub.net/gym-raid-update/comprehensive-guide-trigger-ex-raids

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 13 Ocak 2018; 9:42:7 >

Steam = asi_mawi
    HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
türksohbet.net
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,275
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.