Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

Yazın yandık o zaman

Yağmur duasına çıkarız artık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

quote:

Yazın yandık o zaman

Yağmur duasına çıkarız artık :)

Valla daha önce hiç yağmurun yağmasını bu kadar isteyeceğimi düşünmezdim
  • hava uygun olunca ho oh 2750 cp geldi, 13 top vardı tek topta yakaladım %87 diyor ama stat olarak wow göstermedi fullemeye değer mi daha yüksek iv mi bakayım çünkü dust yok öyle 2 tane fulleyecek
  • Bence Ho-Oh'a dust basma.Kendi tecrübemi söylüyorum o kadar iyi değil.Sağlam bir ateş pokesi istiyorsan moltres kullan.
  • quote:

Bence Ho-Oh'a dust basma.Kendi tecrübemi söylüyorum o kadar iyi değil.Sağlam bir ateş pokesi istiyorsan moltres kullan.

kanka zaten pek dust yok o zaman moltrese gömeyim dustı güzel bi moltresim vardı bi ara 2.4k da bırakmıştım dust olmayınca
  • oyuna geri dönmeye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fire spin-Overhead yapan bi moltres dustlanır ben 2800'e kadar getirdim kullanıyorum baya iyi
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Bende 1 tane var özellikleri de bu dediklerin gibi ama iv si %78, 11-13-11 ne kadar iş görür bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Bende 1 tane var özellikleri de bu dediklerin gibi ama iv si %78, 11-13-11 ne kadar iş görür bilmem.

Statlar 10 üstü kabul edilebilir hocam, dengeli gelmiş size.Bence bir süre kuşlar tekrar geri gelecek gibi durmuyor elinizdekini değerlendirin derim.Move setlerde dediğim gibi gayet güzel gelmiş.Overhead'ı en efektif kullanan pokemon şuan moltres bence.Solo denedim gym dibinde saatlerce tecrübeye sabit ^^

Şuana kadar solo oynayarak aldıklarım bunlarda;

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 11 Aralık 2017; 23:12:52 >

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Ben de üçüncü seviye reidler de sadece porygon ve schyter alıyorum onlarda a sınıfı oldukları için. Scizor çok efektif bir çelik pokemonu özellikle bullent punch ve iron head saldırısı ile. Porygon ise dördüncü nesilde porygon z ye dönüşecek o da special atak değerleri ile öne çıkan bir pokemon. Machamp, alakazam ve ginger e tek gücüm yetmiyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virussavar -- 12 Aralık 2017; 9:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Ben de üçüncü seviye reidler de sadece porygon ve schyter alıyorum onlarda a sınıfı oldukları için. Scizor çok efektif bir çelik pokemonu özellikle bullent punch ve iron head saldırısı ile. Porygon ise dördüncü nesilde porygon z ye dönüşecek o da special atak değerleri ile öne çıkan bir pokemon. Machamp, alakazam ve ginger e tek gücüm yetmiyor maalesef.

Seviye 36 itibariyle bunları da tekte alırsın, ben şu an 37yim ve alıyorum, elimde 3 tane full 100iv tyranitar'ım var :)
  • virussavar V kullanıcısına yanıt
    Alakazamı bende alamıyorum hocam çok güçlü

Hele focus blast atarsa tek atiyor dodge yapamazsam.Gengarı arkadaş yanımda solo almıştı ama alakazami aramızda solo alan olmadı.Machampa girerken full psişik seçin espon executtor lugia alakazam bunlarla girerseniz kalıp kalıp canı gidiyor.

• quote:

Alakazamı bende alamıyorum hocam çok güçlü

Hele focus blast atarsa tek atiyor dodge yapamazsam.Gengarı arkadaş yanımda solo almıştı ama alakazami aramızda solo alan olmadı.Machampa girerken full psişik seçin espon executtor lugia alakazam bunlarla girerseniz kalıp kalıp canı gidiyor.

Ben de lugia yok hocam. 11 tane alakazam var beş tanesi shadow boll üç tanesi focus blast bir tanesi dazzling gleam biri future sight biride phychic vuruyor. Ayrıca iki espeon var biri phychic diğeri physcbeam vuruyor. Espeon un biri alakazam un da üç tanesi full cp de yetmez galiba...

• its best quality is attack derken 15 puanın attack'a eklendiğini mi demek istiyor?

growlithe yakaladım onda its best quality is defense diyor ama normalde growlithe'in saldırısı fazla

bu durumda eklenen puanları baz alıyor değil mi bu appraise?

• best quality den sonraki cümlede ne yazdığı önemli.
  • quote:

best quality den sonraki cümlede ne yazdığı önemli.

bu durumda 15 puan saldırıya gitmiş değil mi?

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

Pokémon GO [ANA KONU]

• Evet saldırısı 15 gelmiş. iv sini net hesaplamak ondan önce yazan da önemli ama.
    edit: iv si de güzel gelmiş.

İlerde çok daha iyilerini yakalayacaksın buna bişey harcama kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 12 Aralık 2017; 21:52:40 >
  • quote:

Evet saldırısı 15 gelmiş. iv sini net hesaplamak ondan önce yazan da önemli ama.
    edit: iv si de güzel gelmiş.

İlerde çok daha iyilerini yakalayacaksın buna bişey harcama kalsın.

16 levelim hala adam gibi pokemonum yok😂

• İlk başlarda 30 cp pokemonu iyi bişey sanırdım ben de

Hava durumuna göre cp si fullenmiş pokemon yakalama şansın yüksek haberin vardır, mesela 500 pidgey geldi bana sevdiğim için hemen evrimleştirdim.
    Yağmurda goldeen avına çıkman lazım 450-500 cp çıkabilir.
  • quote:

İlk başlarda 30 cp pokemonu iyi bişey sanırdım ben de

Hava durumuna göre cp si fullenmiş pokemon yakalama şansın yüksek haberin vardır, mesela 500 pidgey geldi bana sevdiğim için hemen evrimleştirdim.
    Yağmurda goldeen avına çıkman lazım 450-500 cp çıkabilir.

hava durumu olayı çok iyi oldu ama motivation sistemini hala geri almadılar

oyundan soğuttu beni şu motivation system

yarın 10km ve üç tane 2km egg çatlayacak

neler çıkacak merak ediyorum😄

• 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.