Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu lanet zapdosu yakalayabilen var mı. Son gün geldi bi yakalayamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.p337.info/pokemongo/?birds

2 günün var daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legandary adında koyduğu pokemonlar bak.Sen tut zor bela efsane kes yakalamayı zorlastir.Hadi yakaladin desek iv çöp ,skiller çöp ,cp çöp.%2 yakalama oranı ile birde pass ücreti ..Madem imkânsızsizlastirma derdindedir bari Cp yüksek tut.
    Pigigetto 'nun cp si bundan yüksek.Dust desen şeker olayı zor gymden gelen yok.plus satmak için yaptılar eminim.

11 tane yahu 11 tane zapdos var iv 97 yada 100 olanı yok.Allah belanızı versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 13 Ağustos 2017; 8:47:3 >
  • Dün bi arkadaş mesaj attı sağolsun sahte konum hakkında. Ulan onda bile vizyonum düşük. Millet amerika Avrupa Japonya yapar. Ben bizim parka gidip pokestop çevirip dönüyorum.

İlk zamanlarda derdim koleksiyondu. Hepsinden en az 1 tane olsun diyordum. Savaşacaklar gyme konulacaklar belli olduğu için onları ayarladıktan sonra elde olmayanları yürüttüm ettim derken hep kendini tekrarladı oyun. Şimdi efsaneler çıktı elde yok tabi. Gymde zapdos raid var. Baktım, saldırsam mı dedim, sonra da alsam ne olacak almasam ne olacak. Ve elimde hiç efsane yok.

Kısaca oyun amacından saptı. Ya da hiç beklediğimiz amaçla yayınlanmadı. Tamam ticari kaygıların var niantic olarak ama azda olsa müşteri memnuniyeti odaklı olun be kardeşim. Herşey para.

Hileyle bile oyun sıkıyor. Beklentilerin yerine gelmesi lazım. Pvp gibi

• Arkadaşlar shadowban için bir çözüm var mı? =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

Arkadaşlar shadowban için bir çözüm var mı? =(

3.parti giriş yapılan(IV-BOT vs) bunları kullanma.Hatta bana kalsa oyunu seyrek aç
    2-4 hafta arasında bir yerde kalkar
  • Japonyaya yine torpil geçilmiş 😃

• Mewtwo gece çıkar bizlere
    Bua rada root erişim olayını kaldırmışlar NOX player an itibariyle çalışıyor :)
  • Papa

Mesaj atamadığım için burdan yazıyorum

6.0.1 Android cihaza mock gps yükledim rahatlıkla oynadım. Ama dün joystick sürekli kayboldu durdu.

Var mıdır çözümü.

Bu arada ben neden mesaj atamıyorum ya hata verip duruyor.

• Özel mesajlara ben de cevap veremiyorum.

Bana mesaj atan arkadaşlar bilginize, ben de hata alıyorum, sorun çözüldüğünde geri dönüş yapmaya çalışacağım.
  • bu evrimleştirme taşları nereden çıkıyor ? scyther evrimleştirmeye çalışıyorumda mavi bir şey istiyor hiç legendary raidlerinden yada pokestop vs. düşmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Mewtwo gece çıkar bizlere
    Bua rada root erişim olayını kaldırmışlar NOX player an itibariyle çalışıyor :)

Telefonda normal açılıyor nox tan girince unable to authentica diyor
    Nasıl düzeltebilirim ? Bi kaç ayar yaptım ama olmadı.
  • Allah bin türlü belalarını versin.Root yaptım üstüne custom kernel vurup telefonu beygire çevirdim,5 dakika sonra kapattılar root erişimli cihazları
    Görüp göreceğim en aşağılık oyun firması bunlara güvenende kabahat.Tekrar yazılım attım
    Nox'da root erişimde çalışmıyor
  • Arkadaşlar LG G2'im cortladı artık. Gps sinyali bulunamadi diyip duruyo oyunda artik. pokestoplari da ceviremiyom hic hep 50m ötesinde gösteriyo. Google map'te de yerimi yanlis gösteriyo zaten hep. Telefon önerebilecek var mı acaba? Alınca üzmeyecek bi cihaz pokemon için.

S7'ye baktim pahali geldi o

• Metal coat lazım. 7 gün atka arkaya pokestop çevirirsen 7. gün garanti bir tane veriyor ama metal coat gelme olasılığı şansa kalmış. Sun stone da gelebilir mesela. Ayrıca normal pokestop çevirmelerinden de düşebiliyor ama çok nadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Arkadaşlar LG G2'im cortladı artık. Gps sinyali bulunamadi diyip duruyo oyunda artik. pokestoplari da ceviremiyom hic hep 50m ötesinde gösteriyo. Google map'te de yerimi yanlis gösteriyo zaten hep. Telefon önerebilecek var mı acaba? Alınca üzmeyecek bi cihaz pokemon için.

S7'ye baktim pahali geldi o

bence şuan f/p olarak en güzel orta sınıf telefon zenfone3 4gb/64gb 1500tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 14 Ağustos 2017; 21:22:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Metal coat lazım. 7 gün atka arkaya pokestop çevirirsen 7. gün garanti bir tane veriyor ama metal coat gelme olasılığı şansa kalmış. Sun stone da gelebilir mesela. Ayrıca normal pokestop çevirmelerinden de düşebiliyor ama çok nadir.

eyv, bana hiç çıkmadı normal çevirmelerden 7 günde 1 tane rastgele geliyorsa 1 ay bekleyip çevirmeleri hiç kaçırmasam bile alamama şansım var sıkıntılıymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 14 Ağustos 2017; 21:25:54 >
  • hiç gün atlamaman lazım ama. 7 gün arka arkaya olacak. 7. gün garanti diye biliyorum.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Mi5 pro kullanıyorum tavsiye ederim, pro bulamayabilirsiniz fakat prime ve normal modelleride üzmez. Android 6 miui 8.1.2 veya 8.1.4 yazılımlarında fake gps sıkıntısız şekilde kullanılıyor.
  • Arkadaşlar özel reid sistemi gelecek 31 Ağustos a kadar sürecek. Bu sistemde daha önce reid kazandığınız gym lerde efsaneler gelince size ve daha önce o gym de reid kazanmış oyunculara mesaj gelecek ve belirlenen sürede savaşıp yeni efsane pokemonlar yakalayabileceksiniz. Haydi rastgele

• 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.