Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fazlaca mesaj geliyor özellikle " failed to detect location" hatalaır için.Geri sayfalarda büyük kırgınlıktan ötürü yardıme tmeyeceğimi düşündüm ama bu kurunun yanında yaşın yanmasıan sebebiyet vereceğinden ve geri zekalı niantic'in yukarıdada yazılan tutumlarından ötürü ,bildiklerimle yardım etmeye hazırım hatta bunun üzerine konu dahi açabilirim ancak YASAK
    Konu sahibi arkadaşımız bu konuda yöneticilerle temsa geçip en azından fake gps için ayrıcalık tanırsa böyle bir konu açar yardımda bulunmaya çalışırım.

Özelden her mesaja yanıt veremiyorum vakit vs.Birde her cihaza farklı yaklaşım gerekebiliyor fake gps için
    " failed to detect location" Hatası alıyorsanız mart 2017 itibaren güncelleştirme yaptıgınızdandır büyük olasılıkla.Güncelleştirme yaptıysanız yeninde rom kurmak durumundasınız.
    Hala çalışmıyorsa cihaz desteklemiyor ona özel adımlar ve araştırmalar yapmak gerekiyor demektir.

• mmemati kullanıcısına yanıt
    hala çalışıyor 3 gün önce denedim
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Gps konusunda dm attım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake gps kullanan arkadaşlara sesleniyorum. Sizin yüzünüzden binlerce insan oyunu bıraktı. En popüler oyunken şimdi unutulmaya yüz tuttu. Kanepe de uzanarak oynamak yerine çıkın sokaklara, gezin dolaşın yeni insanlar tanıyın gazoz olmayın efsane olun

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Fake gps kullanan arkadaşlara sesleniyorum. Sizin yüzünüzden binlerce insan oyunu bıraktı. En popüler oyunken şimdi unutulmaya yüz tuttu. Kanepe de uzanarak oynamak yerine çıkın sokaklara, gezin dolaşın yeni insanlar tanıyın gazoz olmayın efsane olun

Fake gps yüzünden degil bot ve nianticin aymazlığı yüzünden birakti insanlar.

Oyun hala resmi olarak cikmadi resmi olarak yokuz kaçak olarak oynuyoruz.

Niantic tr kitlesine saygi duymuyorsa oyuncularında niantice saygi duymasina gerek yok.

Köyde duran biri etrafinda ne pokestop ve ne gym var fake gpsi kullanmak dibine kadar hakkidir.

Yeni pokestop gym guncellemesi yapilsa hakli olabilirdin ancak suan gereksiz duyar kasiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Kimse şu saaten sonra çıkıp fake gps hak yiyor bık bık bık demesin.Oyunu bir yıldır gezerek gece gündüz yağmur çamur demeden reel oynuyorum ve fake gps'in nasıl bir nimet olduğunu bu event ile anladım.Arti ve lugia çıktığından beri hergün pass satın alarak 2'şer kez giriyorum henüz hiç yakalayamadım.Ne great ne exelent ne curve ball hepsi fasa fiso yalan.Daha sonra gps ile chicago'ya gittim sırf bu yüzden gps indirip kurdum ve zorlanmadan aldım.Burda boş yere birbirinizi suçlamayın, art niyet kesinlikle kanser niantic firmasında.Çok felaket ayrım dönüyor ülkeler arası.Başlarda gym ve pokestop diyorduk ama işin gözüken kısmı o sadece.Pokemon yakalama olayında bile adamlar art niyetli.Sırf bu yüzden gps kurdum ve event bitene kadarda sadece legenler için kullanmaya devam edecem sonuna kadar hak ediyolar bunu.Böyle bi oyun için boşa dürüstlük taslamayın çünkü oyun böyle bir ciddiyette değil, yapabiliyorsanız gidip alın.Bunu şuan gayet meşru gördüğüm için açık açık yazıyorum boşa burda birbirinize haksızlık etmeyin,bot ile gps i kesinlikle aynı kefeye koymayın,botculara laf söylersiniz haklısınız ama bu oyun için gps resmen nur nimet..Böyle haksızlık ve art niyetin hat safada tutulduğu aptal bir oyunda fake gps'i sonuna kadar hak ediyor.Bu arada chicago'da ki event esnasında yapımcının kafasına su şişesi atan elemanın elleri keder görmesin ben olsam taş atar kafasını gözünü yarardım o karaktersiz heriflerin.

Kesinlikli katılıyorum. Aslında fakecilere kızmıyorum yapabilsem bende fake gps yapacağım ama bir türlü beceremedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

quote:

Fake gps kullanan arkadaşlara sesleniyorum. Sizin yüzünüzden binlerce insan oyunu bıraktı. En popüler oyunken şimdi unutulmaya yüz tuttu. Kanepe de uzanarak oynamak yerine çıkın sokaklara, gezin dolaşın yeni insanlar tanıyın gazoz olmayın efsane olun

Fake gps yüzünden degil bot ve nianticin aymazlığı yüzünden birakti insanlar.

Oyun hala resmi olarak cikmadi resmi olarak yokuz kaçak olarak oynuyoruz.

Niantic tr kitlesine saygi duymuyorsa oyuncularında niantice saygi duymasina gerek yok.

Köyde duran biri etrafinda ne pokestop ve ne gym var fake gpsi kullanmak dibine kadar hakkidir.

Yeni pokestop gym guncellemesi yapilsa hakli olabilirdin ancak suan gereksiz duyar kasiyorsun.

kesinlikle katılıyorum

• quote:

bulunduğum bölgeye en yakın pokestop ve gym 20 km uzaklıkta, bizde isterdik evden çıkıp her 10 metrede bir pokestop olsun, adım başı pokemon çıksın, bulunduğum yerde rattata dahi yok, şimdi bu durumda niantic mi suçlu biz mi
  • Oyunu tek mantıklı kılan tarafı gezerek oynanması onun dışında elle tutulur bir yanı yok. Ne zevk alıyorsunuz kanepede otur elde telefon top at dur bir iki gym ye gir savaş reid e takıl hatta boş versene uğraşma bile üç yaşında bi çocuğa ver o da yapar zaten. Biz resmi olarak yokuz diyen arkadaş sen de o zaman bu ülkede oynama hep ABD de takıl hem orada daha nadir pokemon yakalarsın. Sonra da gelip pokedex in hepsini açtım 3000cp üzeri 30 pokemon um var demeyin üç yaşındaki çocuk bile yapar bu şekilde tamamen niantic oyunu batırdı ama yangına ateş olmanın ne faydası var dürüstlük ölmedi birileri fake (sahte) diye siz de öyle olmak zorunda değilsiniz. Bu biraz şuna benziyor anne niantic benim suratıma tükürdü ben de ona tükürdüm aferin oğlum sana çok iyi etmişin. Çocukla çocuk olmak gibi...

• quote:

Oyunu tek mantıklı kılan tarafı gezerek oynanması onun dışında elle tutulur bir yanı yok. Ne zevk alıyorsunuz kanepede otur elde telefon top at dur bir iki gym ye gir savaş reid e takıl hatta boş versene uğraşma bile üç yaşında bi çocuğa ver o da yapar zaten. Biz resmi olarak yokuz diyen arkadaş sen de o zaman bu ülkede oynama hep ABD de takıl hem orada daha nadir pokemon yakalarsın. Sonra da gelip pokedex in hepsini açtım 3000cp üzeri 30 pokemon um var demeyin üç yaşındaki çocuk bile yapar bu şekilde tamamen niantic oyunu batırdı ama yangına ateş olmanın ne faydası var dürüstlük ölmedi birileri fake (sahte) diye siz de öyle olmak zorunda değilsiniz. Bu biraz şuna benziyor anne niantic benim suratıma tükürdü ben de ona tükürdüm aferin oğlum sana çok iyi etmişin. Çocukla çocuk olmak gibi...

çok merak ediyorum bulunduğun noktadan bir gym e yada pokestopa ulaşman kaç saniyeni alıyor

• Oduncu57 kullanıcısına yanıt
    Bu sana yeterli olur sanırım meraklı arkadaş

Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Pokémon GO [ANA KONU]

Evet hocam gazoz olmayacagım efsane olacagım çorak topraklarda.Ve benden başka oynayan kimse yok koca ilçede.
    2 tane whatsap grubu ve birçok arkadaş edindik. Ortak hareket ediyoruz çoğu zaman.Sydney,bazen Şikago bazen İstanbul basıyoruz raid'leri.O bölgedeki reel oyuncular bizi çağırıyor. Charizard'a bile giriyoruz sırf reel oyuncunun ihtiyacı var diye.Oldukçada eğleniyoruz.Merkez'e gidince reel gruplada tanışacagım İnşallah.
    Herkes pokestop ve gym cenneti bölgelerde yaşamıyor maalesef.2 sokak aşağıda 10 tane gym 20 tane pokestop olan bölgeler var Türkiye'de.

Bazen zevkine sokaklara çıkıyorum ne gelmiş diye.200 metrede birtane pigi çıkarsa öp başına koy.Sırf vakit geçsin kafamı dağıtayım diye yapıyorum bunu.
    Birde şikago'ya gidiyoruz efsanelere pinap atıp,pigi'den daha kolay yakaladıgımız zamanlar oluyor.

Şahsın adına konuşmuyorum kesinlikle yanlış anlama beni.Ama sürekli reel savunan bir kısım arkadaşlar caka satarken,arka planda "fake nasıl yaaprız" diye harıl harıl araştırıyorlar,nihayetinde telefonu Fake Gps desteklemiyor böyle olduğunu bildiğim tipler olmasına rağmen yardıme diyorum.Kedi ,ciğer hesabı tutan var anlayacagın.
    Oyun reel oynayacak eşiği çoktan geçti.

Fake Gps çalıştıgı halde ,bile isteye reel oynuyorsan sonsuz saygım var.Ama şuanki durumda 10 kişi bulamadıgın sürece Raid olayı tamamen boş.
    Ha kesinlikle bu sistemin sürdürülebilirlği yok.Şöyle yaz bitimine doğru 42.000 cp'den açtıkları Raid Boosları 13.000 falan çekeceklerdir "Etkinlik"ayağına.Ahanda buraya yazıyorum zamanı geldiğidne alıntılarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 30 Temmuz 2017; 23:44:7 >

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    haklısın arkadaşım oyun oynamak istediğimde 20 km kat edip ondan sonra yürümeye başlamalıyım ve oynadıktan sonra sakince evime dönmeli ve niantice minnet yüklü duygularımı iletmeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Pokémon GO [ANA KONU]

Evet hocam gazoz olmayacagım efsane olacagım çorak topraklarda.Ve benden başka oynayan kimse yok koca ilçede.
    2 tane whatsap grubu ve birçok arkadaş edindik. Ortak hareket ediyoruz çoğu zaman.Sydney,bazen Şikago bazen İstanbul basıyoruz raid'leri.O bölgedeki reel oyuncular bizi çağırıyor. Charizard'a bile giriyoruz sırf reel oyuncunun ihtiyacı var diye.Oldukçada eğleniyoruz.Merkez'e gidince reel gruplada tanışacagım İnşallah.
    Herkes pokestop ve gym cenneti bölgelerde yaşamıyor maalesef.2 sokak aşağıda 10 tane gym 20 tane pokestop olan bölgeler var Türkiye'de.

Bazen zevkine sokaklara çıkıyorum ne gelmiş diye.200 metrede birtane pigi çıkarsa öp başına koy.Sırf vakit geçsin kafamı dağıtayım diye yapıyorum bunu.
    Birde şikago'ya gidiyoruz efsanelere pinap atıp,pigi'den daha kolay yakaladıgımız zamanlar oluyor.

Şahsın adına konuşmuyorum kesinlikle yanlış anlama beni.Ama sürekli reel savunan bir kısım arkadaşlar caka satarken,arka planda "fake nasıl yaaprız" diye harıl harıl araştırıyorlar,nihayetinde telefonu Fake Gps desteklemiyor böyle olduğunu bildiğim tipler olmasına rağmen yardıme diyorum.Kedi ,ciğer hesabı tutan var anlayacagın.
    Oyun reel oynayacak eşiği çoktan geçti.

Fake Gps çalıştıgı halde ,bile isteye reel oynuyorsan sonsuz saygım var.Ama şuanki durumda 10 kişi bulamadıgın sürece Raid olayı tamamen boş.
    Ha kesinlikle bu sistemin sürdürülebilirlği yok.Şöyle yaz bitimine doğru 42.000 cp'den açtıkları Raid Boosları 13.000 falan çekeceklerdir "Etkinlik"ayağına.Ahanda buraya yazıyorum zamanı geldiğidne alıntılarsınız.

size kesinlikle katılıyorum, sinopta yaşıyorum, merkeze 20 km uzaklıktayım ki şehir merkezinde dahi toplasanız 15 tane gym yok

• Bu fake gps muhabbetti de iyice saçma bir hale geldi. Oyunu ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum ve raid olayı geldikten sonra bırakın kendi takımımı başka takımların oyuncularına da ulaşmaya çalıştım. Lapras, Snorlax, Tyrinatar vs çıktığında süresi bitene kadar gym'in altında bekledim belki bir Allahın kulu gelir diye ama nafile. Ondan sonra canıma tak etti artık. Efsane pokemonlar da gelince fake gps olayına yöneldim. Şu an Şikago'dayım. Adım başı pokestop ve gym var. Her raid savaşında 10-12 kişi kesin oluyor. Efsanelerde 20 kişiden aşağı hiç görmedim. Oyun kırsal kesimdekilere gerçekten negatif ayrımcılık yapıyor. O yüzden fake gps haksızlık bıdı bıdı olaylarına hiç girmeyin. Üstelik bir de fake gpscilerin olduğu what s up grubuna girdim. Çok güzel organize olup, raid savaşları yapıyoruz.

Şimdi düşünüyorum da kışın yarım metre kar varken bile çıkıp dışarıda oynadım. Yazın en sıcak günlerinde dahi çıkıp oynadım. Hakkaten safmışım. Şimdi evde vantilatörün karşısında atlet ve şortla otururken şikago sokaklarında efsane pokemon avlıyorum. İtem kapasitem dolduğu için kırmızı topları silip, yerlerine mavi ve sarı top tutuyorum elimde. O yüzden hileye teşvik gibi olmasın ama yapabiliyorsanız yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delpiero68 -- 30 Temmuz 2017; 23:50:36 >

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Kaldığınız yerde hiç poke stop gym yok sizi anlıyorum. Yalnız benim kaldığım şehirde 10 gym var ama yakın değil bir yılda 2000km yürüdüm hep reel oynadım. Çünkü yürüyüş yapmayı çok severim ve bu oyunla yürümek çok eğlenceli. İnşallah edindiğiniz arkadaşlarınızla yüz yüze tanışırsınız. Bu oyunu bu duruma düşüren fake gps kullananlar maalesef bu da gerçek.

• delpiero68 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, aynı olayı yaşamışız hocam biz yine kendi grubumuzda normal raidlere toplanip sokakta oynuyoruz bu şartlart altında bu oyuna çok bile ama işte maksat arkadaş ortamı.Ama legendlerde bardagın son damlasını taşırdılar chicagoya gidenler resmen ratata tutar gibi legend avlarken ben burda km lerce öteye gidiyorum sadece 1 tane raid icin 10 kisi toplaniyoruz gunesin altina sonra kimse alamadan geri donuyor.Yillardir oyun oynarim boyle cifte standarti hicbi oyunda gormedim.Ama yukarda ki arkadas gibi oynayanlar anlamayacagı icin bosa cene yormayın

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Toplum olarak en buyuk diger eksikligimiz de at gözlügü takma ve körü körüne biat.Eğer burda sahtecilikten bahsediyorsak o zaman silin oyunu sizin yaptıgınızda sahtecilik.Resmi olarak ülkenize sunulmamıs bir oyunu kacak yollardan oynuyorsunuz.Mesajlari hangi duyu organinizla okuyorsunuz ciddi soruyorum? Ne şekilse oynadiginiz burda kimsenin umrunda degil ne saniyorsunuz ki kendinizi? Fake oynamaya bahane arasam bunu 35 lvl den once yapardim.Size gore cifte standart normal bise ise sorun yok, nesini anlayamadiniz bunun cok mu agir geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 31 Temmuz 2017; 0:37:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Toplum olarak en buyuk diger eksikligimiz de at gözlügü takma ve körü körüne biat.Eğer burda sahtecilikten bahsediyorsak o zaman silin oyunu sizin yaptıgınızda sahtecilik.Resmi olarak ülkenize sunulmamıs bir oyunu kacak yollardan oynuyorsunuz.Mesajlari hangi duyu organinizla okuyorsunuz ciddi soruyorum? Ne şekilse oynadiginiz burda kimsenin umrunda degil ne saniyorsunuz ki kendinizi? Fake oynamaya bahane arasam bunu 35 lvl den once yapardim.Size gore cifte standart normal bise ise sorun yok, nesini anlayamadiniz bunun cok mu agir geliyo

Sanırım gözümle okuyorum ama siz önyargı ile bakıyorsunuz niantic firması oyunu batırdı diye bizde fake kullanmak zorundamıyız. Yukarıda yazdığım çocuk örneği gibi o sana tükürdü o zaman iyi ben de tüküreyim. Bu benim görüşüm fake ye bulaşmayacağım. Bulaşan da kendi bilir nasıl eğleniyorsa eğlenir. Ama oyun içinde artık dürüst değildir tıpkı niantic gibi. Bunu kabullenmek bu kadar mı zor.

• İnsan hayret ediyor gerçekten ya :D
  • 
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.