Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pasifik saati ile 5 te biticek yazdılar, 10 saat fark var, pzt saliya bağlayan gece 1 de biticek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Lugia mı articuno mu aldınız

• Simdi bu etkinligin faydasi tam olarak neler aciklayabilecek var mi ? Ona gore duselim yollara

• Oyun iadesi alsam hesap ban yer mi arkadaşlar ?
  • Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    Giden çok olmuştur mutlaka ama chicago havası yaramamış muhtemelen arkadaşlara.
    Oyun biletlerdeki kodu okutmalarını istiyormuş anladığım kadarıyla.
  • Sparta-cus S kullanıcısına yanıt
    şahsen ben gitmeyi çok düşündüm. ama sonra gerek görmedim. şehrimde oynayan 3-5 kişi kalmış onlara mı hava atacağım. zaten sonra gymlere konmayacağı açıklandı.
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    lugia'ya 2 kere girdim çok zor yakalaması kacıyor sürekli

articino 3 kere girdim 3ünüde aldım
    hayırlı olsun ne diyelim biz bakmakla yetiniyoruz etkinlik bittikten sonra da raidde çıkacak mı bunlar yine yoksa yarın son mu
    Atticino en sevdiğim pokemon benim gibi fake gps kullanmayan ve bulunduğum şehirde,(Gaziantep) yeterli oyuncu olmayan şehirlerde bir rüya olarak kalacak Tebrik ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Atticino en sevdiğim pokemon benim gibi fake gps kullanmayan ve bulunduğum şehirde,(Gaziantep) yeterli oyuncu olmayan şehirlerde bir rüya olarak kalacak Tebrik ederim

ist vb. bir yerde olsan zaten herkes dolusuyor biz 5-6 kişi giriyoruz 10-15 kişi oluyoruz bi anda fakat dediğin gibi gaziantep'den zor
  • Mersin'e de hiçbirini atmadı.Öyle izliyoruz uzaktan uzaktan, niantic in yaptığı iş bu olur ancak.
  • Ben de 6 defa articino kesen gruba girdim hiçbirinde yakalayamadım. Golden razberry filan hiçbirşey dinlemiyor gavur.

Aksi gibi 2 defa da Lugia'ya girdim. İkisini de yakaladım. Üstelk birini yakalarken pinap berry kullandım. 12 şekerle yakaladım. Hesaptan hesaba farkediyor mu acaba diyecem de bizim gruptaki diğer arkadaşlar da yakalayamadı articino. Hani 5 gym dolaştık. 2 ya da 3 kişi yakalayabildi.

Gidiyo raid passlar. Gidiyo coinsler :)
  • napgrd N kullanıcısına yanıt
    Ooo iyi saatte oynama olsa da hertürlü yarında tüm gün olur. İlk defa çanta dolu denk geldi spinarak ı bile sarı çilekle alıyorum :)

• asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Hahaha :) o biletin de fake i vardır.arkadaşlar ayarlar uzmanlar o konuda

• LucidDream L kullanıcısına yanıt
    İnş raid dışında da açılır ilerde. Bırak 10-15 kişiyi bir kişi bulunmuyor (normal bir oyuncu için). Ama bize düşen bgnki etkinlik. Bulunmaz fırsat hem dust hem xp hem km

• 6 10 lukdan 2 chansey 2 dratini 1 pineco 1 chinchou çıktı. Chanseylere 102 candy dratinilere 81 candy verdi.

Pokémon GO [ANA KONU]
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün 21 yumurta açtım 14 ikilik 6 beşlik 1 de onluk onluktan larvitar çıktı 64 candy verdi

• 1 tane 10luk kırabildim gün boyunca çünkü düşmedi hiçbir yerden. Onda da Skarmory düştü.

Bir sürü 5'lik ve 2'lik kırdım. 5 tane Stantler kırdım 5'liklerden. İşe yarar bir Onix bir de Smoochum düştü. Yumurtadan yana şansım yoktu.
  • Bu arada arkadaşım bir dönem botla oynamıştı. Shadow ban yemiş. Bunun kalkma şansı var mıdır?
  • Whatsapp grubumuz var fake gps ile oynamiyoruz telefon no yu pmden mesaj atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.