Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    120 raidde 5 tm 8 charger düştü sanki dahada zorlaştırdılar gibi geliyor son 20 raiddir elim boş dönüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelsier

Son güncellemeyle.Raidlerden Charge -Fast TM gelme oranını mı artırdılar Yoksa benim şansım mı

açıldı.

Yürüyerek ve çoğu zaman yanlız oynuyorum.25 den fazla Raid yaptım düne kadar.Lvl 3 den bile TM gelmemişti. Dün lvl 2 Raidden tek seferde 1 Charge -1 Fast TM düştü. Sabah girdiğim LVL 2 den Charge Tm düştü.

Aksine daha da azalttılar.Nerdeyse 2 raid'de bir TM alıyordum.
    Son 10 günde 2 tm ancak geldi bana
    Keşke kazandıklarımı iş yapar diyerek dragonite'ye harcamasaydım. 8'e 6 tm var bunlarıda ancak efsaneler geldiğinde ideal skill için kullanırım

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    O zaman büyük ihtimalle benim şansım.

Olivera 22 Temmuz da Chicago daki etkinliğe katılanlar orda pokemon yakalarken, aynı zamanda biz de mi yakalıycaz bonus vermesi için.Ben o sırada en çok su pokemonu yakalarsam Xp bonusu mu verecek. Yoksa oradakiler hangisinden çok yakaladıysa bize de onun bonusu mu gelecek. Tam anlamadım olayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adapazarında oynayan varsa,birlikte Raid yapabiliriz.Şahsen yürüyerek oynuyorum ama Fake Gps le oynayanlarla birlikte girebiliriz.Bana yer ve saat söyleyin. Etkinlik günü 3-4 saat oynarım.Lvl 34 üm Top Tier yüksek CP li pokemon kadrom var.

• Ya şimdi şu yarınki etkinlikte bizim yapabileceğimiz ne var. Yani akşam 6 da önümüze çıkan her pokemonu yakalayalım mı sadece. Bilen bi arkadaş açıklayabilirse.

• Fake gps ile gidemicez mi chicagoya? Katılamıcaz mı beyler?

• Istanbul Anadolu yakası hilesiz whatsapp grubumuz mevcut, aşağı yukarı 20 kişiyiz, aktif oynuyoruz. Bölgede olup fake gps, bot kullanmayip Raid arkadaşı bulamayanların özellikle tier 5 raidlerden önce katılmasını tavsiye ederim :) özel mesaj atabilirsiniz.

• yarınki etkinlik bizde de aynı saatte mi başlyacak görselde 11.00-12.30 , 3-3.30 ve 6-7 arası gösteriyo. Raid olayı buralarda olmayacak muhtemelen yapacağımız tek şey pokemon toplamak mı olacak
  • yarın chicago'daki etkinlik alanında olacak arkadaşlar var mı. ben uçak biletimi aldım. gelecek olan haber etsin orada buluşalım.
  • Merhaba kardeşim bu oyunu deli gibi oynuyorduk uzun zaman ara verdik ve tekrar devam etmek istiyoruz bir gün buluşup şu raid olayını falan anlatabilir misin bizde adapazarındanız ve hilesiz oynuyoruz

• LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Giden birine denk gelmek ne guzel

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    işin espirisi o. bedenen orada olmasam da kalbim orada olacak. :)
  • LucidDream L kullanıcısına yanıt

• etkinlik ne oldu şimdi ya sadece chicago mu ?
  • Pokemon topları full powebank dolu herşey hazır.akşan için hadi ava çıkalım

• virussavar V kullanıcısına yanıt
    Naapıcamı bilmiyorum da biz öyle pokemon mu toplayacağız sadece. Başka bişey var mı yapılacak. Bi de merkezi bi yere gitmek için başlamadan bi saat önce çıkmam lazım. Net saatini biliyo musun?

• etkinlik içeriğine göre dünya genelinde yeterince pokemon yakalanırsa chicago'daki bütük raidler açılacak. onlar yakalanırsa da etrafa yayılacaklar sanırım yani biz de efsanevi yakalayabileceğiz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

yarın chicago'daki etkinlik alanında olacak arkadaşlar var mı. ben uçak biletimi aldım. gelecek olan haber etsin orada buluşalım.

Bi ara gerçek sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 22 Temmuz 2017; 14:30:42 >
  • Az önce uyarı geldi başladı mı etkinlik ve detayları tam bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.