Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ölü pokemonların sayısı 40 ı geçti revive çıkmıyor arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

33den 34e kaç exp istiyor?

1.000.000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Buyurr neee 1m mu aga knight da metin2 de char mi kasiyoz one ole ya 1 yil oluyo hala 26 anca oldum ne ya buu

• LakeShow L kullanıcısına yanıt
    Kim nasil oldugunu biliyor merak etme varsa sikintin sikayet edersin gerilerde paylastigim bir cok foto mrvcut laf yapma burda tanimadigin bilmedigin insanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

33den 34e kaç exp istiyor?

1.000.000

Hazırda 600 evolve var 1.2 m exp desek 33ün anca yarısına gelirim. Buna da şükür.

• Şimdi bu gece hem double xp gelecek hem lucky egg indirime girecekse bu gece herhangi hile kullananlar toptan vurguna girişecek.
    Tam da ban dalgası ardına yem atıyo olmasın bunlar :)
    İlgili arkadaşlar haldur huldur girişmesin bence, bi havayı koklasın.
  • Niye uyariyosun ki salla banlanmasi gereken herkes banlansin.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    sıkıntım yok rahat ol işine bak.

Son 1 ayda lapras düşüren oldu mu 10 km'den? İki onluk var kırıcı alıp 150 coins heba etmek istemiyorum, zaten zor coins birikiyor kasesi üzerinden ego tatmin edenler yüzünden.
    Aklıma geldi yazdım öylesine ya, benimkisi laf ola beri gele.
  • Etkinliğin bütün maddeleri çıktı mı piyasaya şimdi?

double xp, ve lucky egg indirimi cepte heralde. Başka?
  • Yav oliviera yeme bizi kardesim 40 olmak imkansiz bende basladigindan ber 1 ay ara verdim sadece 35 lvl im hala savunuyorsun legal olduğunu ki sen bundan 2 ay önce filan 40 oldun bari salak muamelesi yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yumurtalar daha fazla şeker verecek. Bir de 2 km yumurtalardan çıkan pokemon sayısını genişletmişler, neyi kastettikleri kesin değil ama 10 km pokemonları 2 km'den çıkabilire yorumlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 13 Nisan 2017; 19:22:40 >
  • 2 km yumurtadan supriz pokeler cikacakmis

Yumurtadan cikan pokelerden daha fazla seker cikacakmis

2x xp olacak

Lucy egg yüzde 50 indirimli olacak

Yani 1250 coinse 50 lucy egg alabiliceksiniz

13-20i arasi gece 11-1 arasi baslar

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

2 km yumurtadan supriz pokeler cikacakmis

Yumurtadan cikan pokelerden daha fazla seker cikacakmis

2x xp olacak

Lucy egg yüzde 50 indirimli olacak

Yani 1250 coinse 50 lucy egg alabiliceksiniz

13-20i arasi gece 11-1 arasi baslar

2km'den sürpriz çıkacak olması hiç hoş olmadı. Merak ederim ben şimdi gece gece çıkarım. Başıma bişe gelirse beni de eklersiniz o pokemon yüzünden cartayı çekenlere:)

Buranın tinercisi hapçısı eksik olmaz nasını satayım. Neyse bakacaz görecez artık.
  • süpriz demelerinde amaç yumurta kırıcı aldırmak zaten :D

lucy egg'de yarı fiyata çektiler gene playstore aylık en çok para kazandıran olacak
    Aslında çok karlı ama artık o kadar enerjim yok benim lucky egg alıp evolve kasacak kadar. Öncesinde pidgey toplamayı hiç saymıyorum. Bi de son zamanlarda Adana'da kırmızı çok zayıfladı, gidip indiriyorum maviyi destek gelmeyince coin olarak bişe de elde edemiyorum artık.
  • Benim 10 km'lik yumurta bugün 7 km oldu. Yarın bi 3 km yürüsem iyi olur. GYM falan avlayayım biraz da malum pokecoins satın alamıyorum.
  • Hepinize bi sorum olacak. Çok oynayan, az oynayan, spoof yapan, bot kasan falan fark etmez.

Oyun başladıktan sonra pokestop veya gym açıldığını gördünüz mü hiç?

Malum, PoGo'nun pokestop ve gym'leri Ingress'in haritasından geliyor. Peki Pokemon Go haritası hala oyunun ilk günündeki gibi mi? Yoksa sonradan eklenen pokestop veya gym gördünüz mü?

Facebookta bi grupta elemanın biri beni ümitlendirdi o yüzden buraya da yazıp şahit olan var mı yok mu bi sorayım istedim. Ingress'te portal olup da Pokemon Go'da olmayan bi yer bulup fotoğrafını çekip yollarsan yeni stop veya gym açıyolar dedi eleman. Keklemiş de olabilir ama PoGo'da renkli olup da hiçbir şey olmayan alanlar var. Haklı olma ihtimali olabilir diye düşündüm.

Evet, cevaplarınızı merak ediyorum. Oyun başladıktan sonra yeni bi pokestop veya gym eklendiğine şahit oldunuz mu?

• Bu minnoşu yakaladım ama bana 550ex verdi yeni pokemon doble ex beklerken benden kirptilar ulen1

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevimliHaya1et -- 13 Nisan 2017; 20:17:44 >
  • Hocam ben bodrumun bi mahallesinde yasiyorum nasil olduysa oturdugum bolgeden yaksaik 5 6 km otesinde pokestop var amanonceden ingress icin modul yeriydi onun disinda bodrum merkzde gpzum kapali yerlerini sayabilirom yenilik yok ekleme yok her yerden basvuru yaptim ingress oyununu indirin oradan modül ekleme talebi yapin olur dediler yaptim yokhttps://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests

Siteden yapin dediler yaptim amuda kalkin 3kere tek ustunde ziplayin dediler onu yapamadim

Diyecegim sudur ki ekleme yok belki ilerde

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.